Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 11, 2020 11:46 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Witaj Marzeniu :1luvu:
Stwierdzilam, ze nie będę się powtarzać bo stałam się monotematyczna :) Tereska długo bez weta nie wytrzymała, bo już 1 czerwca byłyśmy z wizytą. Od czasu do czasu kotka ma blokadę z sikaniem albo z powodów zwyrodnieniowych, albo najprawdopodobniej ze stresu. Usg potwierdziło po raz kolejny, że nic niedobrego się nie dzieje. Kota jest cały czas na Gabapentinie i ma włączony Cystophan. Są pozytywne rezultaty, bo jest aktywna i sama zaczepia Szajbusa do zabaw :) po niedzieli łapie mocz obu dziewczynek, a Kropę czeka pobranie krwi i pomiar ciśnienia. Zobaczymy, czy z leczeniem idziemy dobrą drogą :)
Najbardziej nie mogę doczekać się końca remontu bloku, wiem że jak będzie znów balkon dla kotów, to część problemów zdrowotnych minie :) a ja odzyskam trochę czasu, bo teraz w domu to koty się nudzą :roll: i albo głaskaj mnie albo pomajtaj wędką, najlepiej na trzy ręce :)
Koty jeszcze nie wiedzą, ale planuję jutro wieczorem zamontować na balkonie prowizorycznie siatkę na weekend :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw cze 11, 2020 12:15 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:Koty jeszcze nie wiedzą, ale planuję jutro wieczorem zamontować na balkonie prowizorycznie siatkę na weekend :ok:

Już wiedzą. S-N
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 11, 2020 12:28 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

A to niby jakim sposobem? Na forum teraz nie zajrzały :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw cze 11, 2020 12:38 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:A to niby jakim sposobem? Na forum teraz nie zajrzały :)

KOCIM. S-N. :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 11, 2020 12:42 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

To nici z niespodzianki. Na razie koty zajęły się sobą, znaczy się kocur śpi, Tereska czyści miski a Kropka poluje na kolejną dziś muchę giganta :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw cze 11, 2020 12:50 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:To nici z niespodzianki. Na razie koty zajęły się sobą, znaczy się kocur śpi, Tereska czyści miski a Kropka poluje na kolejną dziś muchę giganta :)

Bedzie niespodzianka. Koty - w przeciwieństwie do ludzi - umieją się cieszyć z drobiazgów no i nawet jak o czymś wczęsniej wiedzą. S-N
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 11, 2020 12:54 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:To nici z niespodzianki. Na razie koty zajęły się sobą, znaczy się kocur śpi, Tereska czyści miski a Kropka poluje na kolejną dziś muchę giganta :)


Kropka korzysta z okazji bo jak siatka bedzie ,to nie bedzie much :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 11, 2020 12:59 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Dzień dobry mir.ka :1luvu:
Kropka w polowaniu jest wyjątkowo skuteczna, dziś już dwa bombowce zakończyły swój żywot. Szkoda tylko, że jak poluje to nie patrzy gdzie i na kogo skacze i dlaczego musi mieć wtedy wysunięte pazurki :evil:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw cze 11, 2020 13:00 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:Dzień dobry mir.ka :1luvu:
Kropka w polowaniu jest wyjątkowo skuteczna, dziś już dwa bombowce zakończyły swój żywot. Szkoda tylko, że jak poluje to nie patrzy gdzie i na kogo skacze i dlaczego musi mieć wtedy wysunięte pazurki :evil:


u mnie Daisy najbardziej łowna
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw cze 11, 2020 13:10 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze: Szkoda tylko, że jak poluje to nie patrzy gdzie i na kogo skacze i dlaczego musi mieć wtedy wysunięte pazurki :evil:

Alez jak to! Doskonale wie i patrzy na to gdzie skacze - na muchę przecież! a pazurkami musi się w razie czego przytrzymać powierzchni, zeby nie spaśc..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 11, 2020 13:15 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Mirka a chcesz drugą taką, będziesz miała skuteczne pogromczyni much.
Marzenia11 tylko że jak poluje, to zazwyczaj ja się znajduję na trasie polowania ;) dobrze że nie noszę spódnic... :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt cze 12, 2020 7:24 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:Mirka a chcesz drugą taką, będziesz miała skuteczne pogromczyni much.
Marzenia11 tylko że jak poluje, to zazwyczaj ja się znajduję na trasie polowania ;) dobrze że nie noszę spódnic... :)


Właściwie to drugą łowna też mam, Elenka pomaga Daisy w polowaniach, nieraz to o mało szyb w oknach nie porozbijają :strach:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt cze 12, 2020 8:42 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Byłam. Czytałam i życzę wspaniałego piątku :1luvu: :201492 :201492 :201463

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25544
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 13, 2020 6:55 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Dzień dobry Gosiagosia, dziękujemy za odwiedziny :) wczoraj mnie nie było cały dzień. Siedziałam w piwnicy w cudownym chłodzie, małe porządki...
Przyjemnej słonecznej soboty wszystkim życzę :dance2: :201413 a ja się przymierzam do montażu siatki na weekend dla kotów :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Sob cze 13, 2020 7:16 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Jak to mówią, chcesz rozśmieszyć Pana Boga to zacznij planować ;) przez ponad tydzień nic się nie działo, to dziś zaczęli malować w moim pionie balkony ;) to chyba jednak siatki nie będzie. Chyba że chcę mieć szare kotki. No nic zobaczymy :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 130 gości