Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 14, 2021 16:36 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Nie ma tvp program 1? :roll:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60150
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 14, 2021 16:38 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

jolabuk5 pisze:Nie ma tvp program 1? :roll:


nie ma :mrgreen:
ale on już "wiekowy" to moze dlatego :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 14, 2021 19:33 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Mir.ka to pewnie ten niby gorszy sort i reżimowej nie ogląda :)
Dla mnie program to rozczarowanie, jedyna rzecz która mnie zainteresowała, to fajny regał dla kotów. Podobał mi się bardzo :)
U mnie na razie pawiki odeszły w niepamięć, odkąd Kropka dostaje Helicid. Za to Szajbusek ma znów zwiększoną ilość Apelki, w ogóle nie spada mu T4. Za to już bliżej normy ma mocznik i kreatyninę. Tereska dalej słabo je, mimo że przez 5 dni dostawała mirtor, do tego przeciwbólowe i milgammę w zastrzyku. Od jutra planuje zabiegi, zobaczymy. Ostatnio pomogło :)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie mar 14, 2021 20:03 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Ojej, ja słyszałam, że mirtor to się co 3 dni daje, czy wet nie przedawkował?
Kciuki, żeby się wszystko unormowało, bo na razie to każdy coś! Dobrze, ze chociaż Kropka nie pawikuje.
Mnie też się program nie podobał. Moim zdaniem utrwala stereotypy o kociej "potrzebie wolności". Poza tym ktoś zrobił kotom "wybieg" za oknem i wydawało mi się, że on nie był osiatkowany od góry! Może się mylę, ale jeśli już taki wybieg pokazują, to powinno być dokładnie wyjaśnione, bo znamy takich, co przeciągają siatkę przez pręty balustrady i twierdzą, że mają osiatkowany balkon :strach: Dla nas pewne rzeczy są oczywiste, ale dla ludzi - niekoniecznie.

Ja bardzo często oglądam tvp. Mają programy (filmy dokumentalne, seriale) na tvp.kultura, tvp.historia, tvp.dokument, ale często też na tvp.1 czy tvp2, o jakich komercyjne stacje mogą sobie tylko pomarzyć. Bardzo lubię Koronę Królów- cieszę się, że wreszcie ludzie będą potrafili równie sprawnie wymienić 4 żony Kazimierza Wielkiego czy Władysława Jagiełły co 6 żon Henryka VIII :D Trzeba znać swoją historię, a polskie dzieje są naprawdę niezwykłe, zupełnie odmienne od historii krajów Europy Zachodniej i Wschodniej. Mam nadzieję, że takich seriali będzie jak najwięcej! Arcyciekawe są też dokumentalne filmy o polskich wynalazcach, podróżnikach. No i najczęściej tu można po raz kolejny obejrzeć cudowne seriale z dawnych lat - Noce i dnie, Nad Niemnem, Lalka, Rodzina Połanieckich, z biegiem lat, z biegiem dni (teraz codziennie na tvp.kultura o 11.00). Sorry za OT.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60150
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 15, 2021 9:36 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:Mir.ka to pewnie ten niby gorszy sort i reżimowej nie ogląda :)
Dla mnie program to rozczarowanie, jedyna rzecz która mnie zainteresowała, to fajny regał dla kotów. Podobał mi się bardzo :)
U mnie na razie pawiki odeszły w niepamięć, odkąd Kropka dostaje Helicid. Za to Szajbusek ma znów zwiększoną ilość Apelki, w ogóle nie spada mu T4. Za to już bliżej normy ma mocznik i kreatyninę. Tereska dalej słabo je, mimo że przez 5 dni dostawała mirtor, do tego przeciwbólowe i milgammę w zastrzyku. Od jutra planuje zabiegi, zobaczymy. Ostatnio pomogło :)


zabiegi ponownie w Katowicach?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 15, 2021 10:49 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Mocno trzymam kciuki za koteczki, szczególnie za Szajbuska niech tarczyca wraca do normy. :ok: :ok:

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 15, 2021 12:10 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Dziękujęmy za odwiedziny, życzenia i kciuki :1luvu: Gosiagosia jak zawsze wynalazłaś piękną karteczkę. Dla Was również dobrego dnia i całego tygodnia :)
jolabuk5 wiesz coś może być na rzeczy, bo jak w piątek dostała ostatnią dawkę mirtoru i zastrzyków, to mam wrażenie że teraz lepiej je. Może rzeczywiście za dużo tego było, chociaż miała tylko ciut posmarowane uszko. Ale dalej nie wskakuje na swój ulubiony drapak i w ogóle chodzi trochę byle jak. Zobaczymy.
Zabiegi planuję zacząć od dzisiaj, ale nie dostałam jeszcze potwierdzenia i godziny. Mir.ka zdecydowałam się ponownie na Katowice, dla mnie najwygodniejszy dojazd, ceny normalne, godziny w miarę elastyczne. Mam nadzieję, że i tym razem moja kochana burasia stanie mocno na łapki po zabiegach.
Jolu mam podobne odczucia do Twoich po tym programie. A za EOT się nie gniewam :) pisz - co Ci akurat w duszy gra i kiedy masz ochotę :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon mar 15, 2021 12:25 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:Dziękujęmy za odwiedziny, życzenia i kciuki :1luvu: Gosiagosia jak zawsze wynalazłaś piękną karteczkę. Dla Was również dobrego dnia i całego tygodnia :)
jolabuk5 wiesz coś może być na rzeczy, bo jak w piątek dostała ostatnią dawkę mirtoru i zastrzyków, to mam wrażenie że teraz lepiej je. Może rzeczywiście za dużo tego było, chociaż miała tylko ciut posmarowane uszko. Ale dalej nie wskakuje na swój ulubiony drapak i w ogóle chodzi trochę byle jak. Zobaczymy.
Zabiegi planuję zacząć od dzisiaj, ale nie dostałam jeszcze potwierdzenia i godziny. Mir.ka zdecydowałam się ponownie na Katowice, dla mnie najwygodniejszy dojazd, ceny normalne, godziny w miarę elastyczne. Mam nadzieję, że i tym razem moja kochana burasia stanie mocno na łapki po zabiegach.
Jolu mam podobne odczucia do Twoich po tym programie. A za EOT się nie gniewam :) pisz - co Ci akurat w duszy gra i kiedy masz ochotę :1luvu:


Byłaś poprzednio zadowolona z tych zabiegów to nie ma co kombinować. Niech i tym razem wszystko się uda :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Dojeżdżasz tam tramwajem?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 15, 2021 12:50 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

tak Mir.ka, tramwaj pod blokiem, jadę pod samą galerię, przechodzę na skróty przez galerię i dworzec i za 2 minuty jestem :) przynajmniej dźwigania tylko kilka minut :) Dzwoniła ta Pani, ma dziś zestaw dwa psy, z czego jeden ze schroniska, trochę nadpobudliwy i szczekliwy, do tego szczurek i Tereska :) jak dobrze pójdzie, to będziemy się rehabilitować z pieskiem, tym spokojniejszym. Ale czekam jeszcze na potwierdzenie.
edit: zabiegi od przyszłego tygodnia, na spokojnie bez szaleństwa. Teraz są kłopotliwi pacjenci a jeszcze bardziej problematyczni właściciele, którym ciężko jest ustalić godziny zabiegów :) damy radę. Ostatnio się Tereska męczyła od maja do września, teraz to dopiero 3 tydzień niedyspozycji.

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon mar 15, 2021 14:49 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

SabaS pisze:tak Mir.ka, tramwaj pod blokiem, jadę pod samą galerię, przechodzę na skróty przez galerię i dworzec i za 2 minuty jestem :) przynajmniej dźwigania tylko kilka minut :) Dzwoniła ta Pani, ma dziś zestaw dwa psy, z czego jeden ze schroniska, trochę nadpobudliwy i szczekliwy, do tego szczurek i Tereska :) jak dobrze pójdzie, to będziemy się rehabilitować z pieskiem, tym spokojniejszym. Ale czekam jeszcze na potwierdzenie.
edit: zabiegi od przyszłego tygodnia, na spokojnie bez szaleństwa. Teraz są kłopotliwi pacjenci a jeszcze bardziej problematyczni właściciele, którym ciężko jest ustalić godziny zabiegów :) damy radę. Ostatnio się Tereska męczyła od maja do września, teraz to dopiero 3 tydzień niedyspozycji.


ale dobrze, że juz blizej niz dalej
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 15, 2021 15:41 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Najlepiej na spokojnie, dobrze że przełożyłaś :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60150
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 27, 2021 14:29 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Co tam u Was? jak po zabiegach?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob kwi 03, 2021 13:20 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 03, 2021 14:38 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Życzenia Wielkanocne w imieniu naszego stadka złoży tym razem Kitek :D
Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60150
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 03, 2021 19:37 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72712
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 72 gości