Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 26, 2021 11:13 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 26, 2021 12:09 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Nie lis 14, 2021 10:11 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 18, 2021 8:39 Re: Szalony Team.Łatwo przyszło-nasze początki...

Dziękuję Gosiu :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lis 18, 2021 8:57 Re: Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

Kropcia [*] :placz: :placz: :placz:
Co się stało? 8O
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lis 18, 2021 9:01 Re: Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

We wtorek pozwoliłam Kropce odejść... pomogłam przejść za Tęczowy Most...Przegrała nierówną walkę z pnn, do końca wyglądała ślicznie, ale oczy odzwierciedlały ból i brak komfortu. Do końca próbowała być silną kotką. Od niedawna polubiła głaskanie na kolanach, spanie w łóżku na poduszce lub na nogach. Uwielbiała wspinać się na mnie i wtulać łebek w szyję. Zrobiło się tak cicho i spokojnie, nie ma już Kropki biegającej ciągle po mieszkaniu, wskakującej na wszystkie możliwe meble, otwierające szafki i wywalającej ciuchy...będzie mi Jej brakować, nawet nie sądziłam, że tak bardzo...
Kocham Cię Kropciu, nie żałuję żadnej decyzji, szkoda tylko że życie napisało dla nas taki scenariusz. Bądź szczęśliwa, tam gdzie teraz jesteś. Rób demolkę, baw się wędkami i jedz do woli. Nie jesteś tam sama, czekają na Ciebie Mój Tata i Kotydwa12. Za jakiś czas się spotkamy. Do zobaczenia kiedyś Kropciu (*)

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lis 18, 2021 9:04 Re: Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

SabaS pisze:We wtorek pozwoliłam Kropce odejść... pomogłam przejść za Tęczowy Most...Przegrała nierówną walkę z pnn, do końca wyglądała ślicznie, ale oczy odzwierciedlały ból i brak komfortu. Do końca próbowała być silną kotką. Od niedawna polubiła głaskanie na kolanach, spanie w łóżku na poduszce lub na nogach. Uwielbiała wspinać się na mnie i wtulać łebek w szyję. Zrobiło się tak cicho i spokojnie, nie ma już Kropki biegającej ciągle po mieszkaniu, wskakującej na wszystkie możliwe meble, otwierające szafki i wywalającej ciuchy...będzie mi Jej brakować, nawet nie sądziłam, że tak bardzo...
Kocham Cię Kropciu, nie żałuję żadnej decyzji, szkoda tylko że życie napisało dla nas taki scenariusz. Bądź szczęśliwa, tam gdzie teraz jesteś. Rób demolkę, baw się wędkami i jedz do woli. Nie jesteś tam sama, czekają na Ciebie Mój Tata i Kotydwa12. Za jakiś czas się spotkamy. Do zobaczenia kiedyś Kropciu (*)


smutne to bardzo :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lis 18, 2021 9:07 Re: Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

Bardzo mi przykro :(

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Czw lis 18, 2021 9:17 Re: Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

SabaS pisze:We wtorek pozwoliłam Kropce odejść... pomogłam przejść za Tęczowy Most...Przegrała nierówną walkę z pnn, do końca wyglądała ślicznie, ale oczy odzwierciedlały ból i brak komfortu. Do końca próbowała być silną kotką. Od niedawna polubiła głaskanie na kolanach, spanie w łóżku na poduszce lub na nogach. Uwielbiała wspinać się na mnie i wtulać łebek w szyję. Zrobiło się tak cicho i spokojnie, nie ma już Kropki biegającej ciągle po mieszkaniu, wskakującej na wszystkie możliwe meble, otwierające szafki i wywalającej ciuchy...będzie mi Jej brakować, nawet nie sądziłam, że tak bardzo...
Kocham Cię Kropciu, nie żałuję żadnej decyzji, szkoda tylko że życie napisało dla nas taki scenariusz. Bądź szczęśliwa, tam gdzie teraz jesteś. Rób demolkę, baw się wędkami i jedz do woli. Nie jesteś tam sama, czekają na Ciebie Mój Tata i Kotydwa12. Za jakiś czas się spotkamy. Do zobaczenia kiedyś Kropciu (*)

Tak pięknie o niej napisałaś... Z taką miłością :201461
Kropeczko [*][*][*]
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60178
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 18, 2021 9:33 Re: Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

SabaS pisze:Kocham Cię Kropciu, nie żałuję żadnej decyzji, szkoda tylko że życie napisało dla nas taki scenariusz. Bądź szczęśliwa, tam gdzie teraz jesteś. Rób demolkę, baw się wędkami i jedz do woli. Nie jesteś tam sama, czekają na Ciebie Mój Tata i Kotydwa12. Za jakiś czas się spotkamy. Do zobaczenia kiedyś Kropciu (*)

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw lis 18, 2021 9:56 Re: Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

Dziękuję Wam, że jesteście. Nie sądziłam, że tak bardzo zwiążę się emocjonalnie z Kropką. Jest ciężko na sercu i tak bardzo żal, że Kropcia miała krótkie życie. Teraz dopiero widzę że Szajbus i Tereska były odstawione na boczny tor i próbują nadrobić ten brak zainteresowania z mojej strony. To nadrabiam i zabieram dziś Tereskę do weta :) taka jestem niedobra

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lis 18, 2021 10:20 Re: Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

Kropcia [*]
Tak mi jest przykro, wiem co czujesz i mocno przytulam.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lis 18, 2021 10:36 Re: Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

Dziękuję Gosiu, ja Ciebie też przytulam :201428 cieszę się, że rozpoczęłaś nowy wątek z Pusią i Emi. Mocno Wam kibicuję w zacieśnianiu relacji :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Czw lis 18, 2021 11:12 Re: Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

SabaS pisze:Dziękuję Wam, że jesteście. Nie sądziłam, że tak bardzo zwiążę się emocjonalnie z Kropką. Jest ciężko na sercu i tak bardzo żal, że Kropcia miała krótkie życie. Teraz dopiero widzę że Szajbus i Tereska były odstawione na boczny tor i próbują nadrobić ten brak zainteresowania z mojej strony. To nadrabiam i zabieram dziś Tereskę do weta :) taka jestem niedobra


może było jej życie krótkie, ale była do ostatniej chwili otoczona opieką
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw lis 18, 2021 13:47 Re: Szalony Team. Jest nas mniej... Kropcia (*). Tęsknię :(

bardzo, bardzo mi przykro i tak mi szkoda Kropeczki, od początku, gdy odeszła jej poprzednia opiekunka mała wpadłą mi w serce i zawsze o niej pamietałam :(((
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7102
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake, Silverblue, zuza i 114 gości