Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- Tymczaski u siebie :))))

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 07, 2019 15:28 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
klaudiafj pisze:
Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:Cos mi się Rudzia nie podoba, nie wiem czy czasem znowu nie ma problemu z gardłem :( Jak za złość zauważyliśmy, że coś chyba jest nie tak, dopiero wieczorem. Dzisiaj muszę ja poobserwować i jak podejrzenia się potwierdzą to jutro do weta. Już kilka razy tak było, ze jak ją bolało gardło to przychodziła się miziać i nadstawiała łepek, jak ją się głaskało po gardełku to "wyśpiewywała", Teraz też tak samo :( Nie wymiotuje i je raczej normalnie.

Oby nie gardelko tylko chęć na pieszczoty. :ok: :ok:
Migotka też jest chudziutka waży 3.200. :oops:
Martwi mnie to bo ważyła nie tak dawno 4 kg, niby je ale tak mało, jak zje za dużo to zwraca.
Mireczko co mogę jej dawać żeby przytyla, polecisz jakieś witaminka czy sosiki. Będę robić zamówienie w zooplus.

Ojej :strach: a była u weta?

Była tydzień temu, badania niby dobre tylko enzymy wątrobowe podwyższone, dostała leki na 2 tygodnie Hepatiale. Wet nic nie mówił ale ja widzę że ma za mało leukocytow a za dużo hemoglobiny i hematokrytu. Niby to są śladowe ilości więc się nie martwię. Migotka ma już 7 lat.
Daję jej częściej jeść ale ona taka wybredna i myślałam o czymś na zachętę.


Migotka to jest młoda kicia, nawet moja Elenka, najmłodsza ze starszaków ma wiecej :wink:
ten spadek wagi to w jakim okresie nastąpił?
Rudzia w najlepszym swoim okresie ważyła 6 kg, ale była młoda i jedynaczka, przy Tofiku i Elence trochę zrzuciła. Najlepiej wygladała jak ważyła 5,5 kg, bo ona jest duzym kotem i to wcale nie było za duzo. Teraz ponizej 5 kg, ale wiecej raczej nie bedzie :(

Wstyd się przyznać ale nie wiem tak dokładnie w tamtym roku miała 4kg.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lip 07, 2019 23:38 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

mir.ka pisze:Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fajne kicie! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59707
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lip 08, 2019 9:24 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:
Gosiagosia pisze:
Gosiagosia pisze:
mir.ka pisze:Cos mi się Rudzia nie podoba, nie wiem czy czasem znowu nie ma problemu z gardłem :( Jak za złość zauważyliśmy, że coś chyba jest nie tak, dopiero wieczorem. Dzisiaj muszę ja poobserwować i jak podejrzenia się potwierdzą to jutro do weta. Już kilka razy tak było, ze jak ją bolało gardło to przychodziła się miziać i nadstawiała łepek, jak ją się głaskało po gardełku to "wyśpiewywała", Teraz też tak samo :( Nie wymiotuje i je raczej normalnie.

Oby nie gardelko tylko chęć na pieszczoty. :ok: :ok:
Migotka też jest chudziutka waży 3.200. :oops:
Martwi mnie to bo ważyła nie tak dawno 4 kg, niby je ale tak mało, jak zje za dużo to zwraca.
Mireczko co mogę jej dawać żeby przytyla, polecisz jakieś witaminka czy sosiki. Będę robić zamówienie w zooplus.

Ojej :strach: a była u weta?

Była tydzień temu, badania niby dobre tylko enzymy wątrobowe podwyższone, dostała leki na 2 tygodnie Hepatiale. Wet nic nie mówił ale ja widzę że ma za mało leukocytow a za dużo hemoglobiny i hematokrytu. Niby to są śladowe ilości więc się nie martwię. Migotka ma już 7 lat.
Daję jej częściej jeść ale ona taka wybredna i myślałam o czymś na zachętę.


Migotka to jest młoda kicia, nawet moja Elenka, najmłodsza ze starszaków ma wiecej :wink:
ten spadek wagi to w jakim okresie nastąpił?
Rudzia w najlepszym swoim okresie ważyła 6 kg, ale była młoda i jedynaczka, przy Tofiku i Elence trochę zrzuciła. Najlepiej wygladała jak ważyła 5,5 kg, bo ona jest duzym kotem i to wcale nie było za duzo. Teraz ponizej 5 kg, ale wiecej raczej nie bedzie :(

Wstyd się przyznać ale nie wiem tak dokładnie w tamtym roku miała 4kg.


ja wpisuję wagę kotów do książeczek obok informacji o szczepieniu i dlatego wiem jaką mają/miały wagę
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 08, 2019 9:24 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

jolabuk5 pisze:
mir.ka pisze:Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fajne kicie! :1luvu: :1luvu: :1luvu:


straszne rozrabiaki :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon lip 08, 2019 9:28 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

Zapisałam Rudzię do weta, idziemy na 18.30. Dużo biedna śpi, ale je normalnie i nie wymiotuje.

I byliśmy :( Ma zapalenie gardła :(
Gardełko bardzo zaczerwienione, węzły chłonne powiększone, temperatura w normie. Dostała dwa zastrzyki i tabletki na 3 dni do podawania 2 x dziennie. Juz dostała... z pastą, sposób nadal działa :wink:
Waga od kwietnia bez zmian 4,70 kg
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Wto lip 09, 2019 7:25 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

MaryLux pisze:I co wet?


napisałam ,ze ma zapalenie gardła :( , tablety na szczęście metodą pastową wchodzą same do pysia :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 09, 2019 8:50 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

Za Rudzie i jej gardełko. :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto lip 09, 2019 10:10 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

Gosiagosia pisze:Za Rudzie i jej gardełko. :ok: :ok:


podobno teraz duzo kotów choruje z powodu tej pogody :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 09, 2019 13:32 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:I co wet?


napisałam ,ze ma zapalenie gardła :( , tablety na szczęście metodą pastową wchodzą same do pysia :wink:



8O a z czego to sie wzięło , lodów chyba nie jadła ?...

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 09, 2019 13:43 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

Dużo zdrówka dla Rudzi, Mirko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

JoasiaS

 
Posty: 16776
Od: Wto sie 02, 2005 18:45
Lokalizacja: Dąbrowy

Post » Wto lip 09, 2019 14:27 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

Hae, hej, hop, hop, postanowiłem wciąć się na Wasz wątek :oops: . Maja Duża miałka, że jej dawna koteczka Ruzia, to uwielbiała lody, śmietankowe, takie już rozpuszczone, i ... ona to ponoć jadła :mrgreen: Rudziu, może daj "se luz" z lodami :twisted:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Wto lip 09, 2019 17:27 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
MaryLux pisze:I co wet?


napisałam ,ze ma zapalenie gardła :( , tablety na szczęście metodą pastową wchodzą same do pysia :wink:



8O a z czego to sie wzięło , lodów chyba nie jadła ?...


wet powiedział ,że mogło ją przewiać, moze to od spania przy otwartym oknie, bo zostawiałam uchylone na noc, ale opuszczałam roletę, więc chyba za bardzo nie wiało, ale Rudzia często tam spała, albo na swoim "balkonie", ale on w nocy zamknięty, tylko w dzień na nim leżała
ona i Tofik od kilku lat maja problem z gardłem latem
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 09, 2019 17:28 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

JoasiaS pisze:Dużo zdrówka dla Rudzi, Mirko :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

:1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 09, 2019 17:33 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

ewkkrem pisze:Hae, hej, hop, hop, postanowiłem wciąć się na Wasz wątek :oops: . Maja Duża miałka, że jej dawna koteczka Ruzia, to uwielbiała lody, śmietankowe, takie już rozpuszczone, i ... ona to ponoć jadła :mrgreen: Rudziu, może daj "se luz" z lodami :twisted:
Drops.



Miło cię widzieć Dropsiku u nas
Obrazek

Rudzia w przeciwieństwie do Ruzi lodów nie je, ani zamrozonych, ani rozpuszczonych to raczej nie to
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości