Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- Tymczaski u siebie :))))

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sie 05, 2019 15:44 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

ewar pisze:Rudzia jest dwa lata młodsza od mojej Guci i nieco do niej podobna. Może przydałoby się jej zrobić profil geriatryczny? Z fruktozaminą i SDMA, nie wiem, czy jest w pakiecie, ale na wszelki wypadek o to proszę.


Dzięki za podpowiedź :1luvu:
Jutro jesteśmy umówione na kompleksowe badanie. Dzisiaj nic praktycznie nie wyszło, gardło lekko zaczerwienione, ale byc moze od wymiotów. Dostała kroplówkę z glukozy i do jutra głodówka. Najgorsze, ze badanie dopiero o 12.00, wcześniej nie ma mozliwosci tylu pacjentów :( Musiałam schować suche jedzenie, nawet psie, a koty przyzwyczajone , ze cały czas maja dostępne w miskach. Ale cóż musimy dać radę. Moze mnie w nocy nie zjedzą :strach:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 05, 2019 15:57 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

Gucia miała dwa razy robione, a może trzy? Już nie pamiętam :oops: Wysyłają krew do Idexxu. Pusia też miała to robione. Trochę kosztuje, ale Rudzia ma jakieś problemy zdrowotne, więc chyba warto.
Tak jeszcze myślę nad zarobaczeniem. Pamiętasz moje kłopoty z puchatkami, głównie Stellą? Weci szukali, był rtg, usg, inne badania, a problem okazał się prozaiczny. W kupie nic nie było, dwa razy sprawdzali. Kotka wymiotowała okropnie, kto mógł przypuszczać, że aż takie straszne objawy da robaczyca?
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pon sie 05, 2019 16:17 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

ewar pisze:Gucia miała dwa razy robione, a może trzy? Już nie pamiętam :oops: Wysyłają krew do Idexxu. Pusia też miała to robione. Trochę kosztuje, ale Rudzia ma jakieś problemy zdrowotne, więc chyba warto.
Tak jeszcze myślę nad zarobaczeniem. Pamiętasz moje kłopoty z puchatkami, głównie Stellą? Weci szukali, był rtg, usg, inne badania, a problem okazał się prozaiczny. W kupie nic nie było, dwa razy sprawdzali. Kotka wymiotowała okropnie, kto mógł przypuszczać, że aż takie straszne objawy da robaczyca?


Juz nawet dzisiaj pytałam ile to mnie będzie kosztować, żebym sie przygotowała, ale niestety mając zwierzaki trzeba sie liczyc z kosztami, a jeszcze jak im latek przybywa.
Ja swoje stado odrobaczam 3-4 razy w roku, ostatnio były pod koniec kwietnia. Zwykle jak jadę na szczepienie to borę od razu tabletki na odrobaczenie, bo zwierzaki mają to w róznych terminach, rozłozone w ciągu roku.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon sie 05, 2019 17:53 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

Piekna kompozycja zdjęć
Wyszło świetnie :1luvu:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon sie 05, 2019 17:59 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

Dasz radę, nie masz innego wyjścia

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sie 05, 2019 20:24 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

Kompozycja zdjęć na ścianie - rewelacja. Mirko to może te nasze róże wyglądają podobnie a to inne rodzaje. Nie znam nazw niestety bo kupuję zawsze najtańsze w pelletach w Carrefourze i najlepiej mi rosną. Ale szukam o takich kwiatostanach żeby nie opadały płatki tylko zasuszyły sie A teraz moje róże zżarła jakaś zaraza i musiałam obciąć na krótko i po sezonie :(

aga66

 
Posty: 6137
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto sie 06, 2019 6:32 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

MonikaMroz pisze:Piekna kompozycja zdjęć
Wyszło świetnie :1luvu:


jak mi sie te opatrzą to wymienię na inne
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sie 06, 2019 6:33 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

MaryLux pisze:Dasz radę, nie masz innego wyjścia


no nie mam :(

jakos przezylismy, nie zjadły mnie koty w nocy z głodu
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sie 06, 2019 6:38 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

aga66 pisze:Kompozycja zdjęć na ścianie - rewelacja. Mirko to może te nasze róże wyglądają podobnie a to inne rodzaje. Nie znam nazw niestety bo kupuję zawsze najtańsze w pelletach w Carrefourze i najlepiej mi rosną. Ale szukam o takich kwiatostanach żeby nie opadały płatki tylko zasuszyły sie A teraz moje róże zżarła jakaś zaraza i musiałam obciąć na krótko i po sezonie :(


ja ostatnio przez dwa razy kupowałam róże w marketach budowlanych i niestety z marnym skutkiem :(
dwie kupione w ubiegłym roku nie przyjeły się wcale, a były w doniczkach, a z trzech tegorocznych rośnie tylko jedna :(
wcześniejsze róże , które mam kupowałam przez internet w szkółce pod Poznaniem, a teraz odkryłam fajną w Pszczynie, to nie tak daleko ,zeby podjechać, a róże maja tam piękne z tego co widziałam i różne fajne odmiany
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sie 06, 2019 12:34 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

Bylismy, wrócilismy. I to z dwoma rudzielcami a nie z jednym. Tofik rano znowu nie chciał jeść, a ponieważ i tak nie jadł od wczoraj to postanowiłam jego też zabrać na badania, bo on przecież też juz jest w poważnym wieku, ma 9 lat, z czego 1,5 spędził "na wolności".
Krewka pobrana i czekamy na wyniki, nie wiem czy cos dzisiaj będe wiedzieć, bo jednak badań mają mieć dużo zrobionych.
Trochę mnie to kosztowało ale jak trzeba to trzeba :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sie 06, 2019 13:47 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

No to :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za dobre wyniki i oby przyczyna dolegliwości była błaha.
Nowy bazarek viewtopic.php?f=20&t=217527 Zapraszam

ewar

 
Posty: 55014
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Wto sie 06, 2019 13:53 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

Kciuki!!!! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: Fajnie, że oba koty pojechały, jedna droga, tylko wydatek na pewno duuuży.
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60393
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sie 06, 2019 15:07 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

jolabuk5 pisze:Kciuki!!!! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: Fajnie, że oba koty pojechały, jedna droga, tylko wydatek na pewno duuuży.


i jedna głodówka wszystkich kotów, to z tego najgorsze
o wydatku wolę nie myśleć :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sie 06, 2019 15:08 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

ewar pisze:No to :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za dobre wyniki i oby przyczyna dolegliwości była błaha.


już siedzę jak na szpilkach
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sie 06, 2019 15:50 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.25- 4 kociaki do adopcji :)))

mir.ka pisze:
ewar pisze:No to :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: za dobre wyniki i oby przyczyna dolegliwości była błaha.


już siedzę jak na szpilkach



:ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016 i 281 gości