InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 12, 2019 22:23 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

MB&Ofelia pisze:Wino to ja też tylko wytrawne. Przy słodkim cierpię i sączę jak truciznę, brrrr.
A naleśniki z twarożkiem też są ok, ale raczej z twarożkiem w wersji słonawej, czyli np. z serkiem wiejskim.

Ja najwolę półsłodkie lub ew. półwytrawne

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt lip 12, 2019 22:33 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

Wina nie ma :evil: , naleśników nie ma :evil: , lodów nie ma :evil:.
Składniki są :twisted: .
Za lodami też nie przepadam, naleśniki i placki ziemniaczane - uwielbiam :D . Zwłaszcza wytrawne :D . Z winka to Egri Bikawer :P Czerwone, wytrawne, dobre na anemię i pyyyyyyszne .
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Sob lip 13, 2019 7:22 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

Ja z wina to najbardziej lubię Piwo :mrgreen: :lol:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob lip 13, 2019 7:55 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

Najbardziej lubię kawę.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lip 13, 2019 13:52 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

ewkkrem pisze:Wina nie ma :evil: , naleśników nie ma :evil: , lodów nie ma :evil:.
Składniki są :twisted: .
Za lodami też nie przepadam, naleśniki i placki ziemniaczane - uwielbiam :D . Zwłaszcza wytrawne :D . Z winka to Egri Bikawer :P Czerwone, wytrawne, dobre na anemię i pyyyyyyszne .

Mam podobnie, Egri akceptuję, ale uwielbiam tokaj: vinum regum, rex vinorum

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 13, 2019 13:53 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

Moli25 pisze:Ja z wina to najbardziej lubię Piwo :mrgreen: :lol:

MalgWroclaw pisze:Najbardziej lubię kawę.

Ja lubię kawę rano, a piwo wieczorem

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 13, 2019 14:30 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

Egri bikaver jest ok - ale nie każdy niestety. Piłam już zarówno dobre, jak i niemal niepijalne. Natomiast Bardzo dobre są wina gruzińskie (tylko trudne do dostania).
Piwo - ok, od czasu do czasu. Kawa - niezbędna, zwłaszcza rano, bez niej nie dożyłabym nawet południa.

Pierogi dzisiaj robiłam. Z kapustą i grzybami. Miało być mało. Wyszło 73 8O
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob lip 13, 2019 17:46 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

MB&Ofelia pisze:Egri bikaver jest ok - ale nie każdy niestety. Piłam już zarówno dobre, jak i niemal niepijalne. Natomiast Bardzo dobre są wina gruzińskie (tylko trudne do dostania).
Piwo - ok, od czasu do czasu. Kawa - niezbędna, zwłaszcza rano, bez niej nie dożyłabym nawet południa.

Pierogi dzisiaj robiłam. Z kapustą i grzybami. Miało być mało. Wyszło 73 8O

No to rzeczywiście mało. Ja nigdy nie umiałam zrobić mniej niż 100. Z tym, że na ogół robiłam ruskie.

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 13, 2019 17:52 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Egri bikaver jest ok - ale nie każdy niestety. Piłam już zarówno dobre, jak i niemal niepijalne. Natomiast Bardzo dobre są wina gruzińskie (tylko trudne do dostania).
Piwo - ok, od czasu do czasu. Kawa - niezbędna, zwłaszcza rano, bez niej nie dożyłabym nawet południa.

Pierogi dzisiaj robiłam. Z kapustą i grzybami. Miało być mało. Wyszło 73 8O

No to rzeczywiście mało. Ja nigdy nie umiałam zrobić mniej niż 100. Z tym, że na ogół robiłam ruskie.


ja ruskie jadłam raz, byliśmy na wyjeździe i na jakimś odludziu nic innego nie było :placz:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 13, 2019 17:59 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

mir.ka pisze:
ja ruskie jadłam raz, byliśmy na wyjeździe i na jakimś odludziu nic innego nie było :placz:

Raz w życiu?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob lip 13, 2019 18:02 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

MalgWroclaw pisze:
mir.ka pisze:
ja ruskie jadłam raz, byliśmy na wyjeździe i na jakimś odludziu nic innego nie było :placz:

Raz w życiu?


o raz za dużo, ale jak sie jest głodnym i wyboru nie ma, to trzeba zjeść co jest
dla mnie połączenie sera z ziemniakami jest trudne do przełknięcia
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 13, 2019 18:12 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Egri bikaver jest ok - ale nie każdy niestety. Piłam już zarówno dobre, jak i niemal niepijalne. Natomiast Bardzo dobre są wina gruzińskie (tylko trudne do dostania).
Piwo - ok, od czasu do czasu. Kawa - niezbędna, zwłaszcza rano, bez niej nie dożyłabym nawet południa.

Pierogi dzisiaj robiłam. Z kapustą i grzybami. Miało być mało. Wyszło 73 8O

No to rzeczywiście mało. Ja nigdy nie umiałam zrobić mniej niż 100. Z tym, że na ogół robiłam ruskie.


ja ruskie jadłam raz, byliśmy na wyjeździe i na jakimś odludziu nic innego nie było :placz:

Nie smakowały Ci? Przecież to pychota nad pychoty

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 13, 2019 18:12 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

mir.ka pisze:
MalgWroclaw pisze:
mir.ka pisze:
ja ruskie jadłam raz, byliśmy na wyjeździe i na jakimś odludziu nic innego nie było :placz:

Raz w życiu?


o raz za dużo, ale jak sie jest głodnym i wyboru nie ma, to trzeba zjeść co jest
dla mnie połączenie sera z ziemniakami jest trudne do przełknięcia

Zupełnie tego nie rozumiem

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob lip 13, 2019 20:23 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

Niam niam, jak tu pysznie :P
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob lip 13, 2019 21:13 Re: InkaPigulinka (*) 55, Mania [*] Lusia na DT prosimy o gł

kwiryna pisze:Niam niam, jak tu pysznie :P

Bo my lubimy amciać :)
A moje kanapeczki muszą być kolorowe, inaczej mi nie smakują

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 88 gości