Działkowa Czarna Armia topnieje ... a nieczarna sie trzyma

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 09, 2023 13:19 Re: Działkowa Czarna Armia topnieje ... a nieczarna sie trzy

Jeszcze kilka słów o Filipie aka Gościu. Pamietacie? już dawno temu wspominałam o samospełniających sie kocich imionach.

Tak też jest w temacie Gościa, który aktualnie GOŚCI u mnie od 2 tygodni :oops: :lol:
A to dlatego, że na łapce miał od dłuższego czasu guza, który obierał się i krwawił, jednym słowem wyglądał koszmarnie i źle rokował.
Już przy okazji pierwszej mojej z nim wizyty u weta okazało sie, że guz tworzą różne komórki naskórka, wiec nie wyglądało to nowotworowo. Wyglądało za to coraz gorzej, rana była coraz wieksza wiec trzeba było coś z tym zrobić. Ustałiłam z jego rodziną, ze zajmę się zabiegiem i trochę się do niego dołożę.
W każdym razie Filip jest już dwa tygodnie po zabiegu usuniecia zmiany. Siedzi u mnie, bo bałam się, ze w jego domu ktoś go wypuści i poleci taki pokrojony na działki ...
Jest fajnym kotem, ale strasznie marudnym :strach:
Po tygodniu jęczenia przed zamkniętymi drzwiami "jego" pokoju, wrota zostały otwarte i trudno! musi sobie radzić wśród moich kotów :lol: Syczy, pluje ale żyje ;) To kocia pierdoła, tylko jojczy i straszy ;)
Moje wiadomo, mają wywalone na każdego nowego kota :lol:

W tym tygodniu ma mieć usunięte szwy, ale wątpię czy tak sie stanie, bo rana nie wygląda za dobrze.
Proszę o kciuki żeby jednak się wszystko pogoiło, bo za chwilę dostaniemy wszyscy na głowę od tego Filipowego marudzenia :strach:
Obrazek

Avian

Avatar użytkownika
 
Posty: 27170
Od: Śro lip 05, 2006 13:15
Lokalizacja: Poznań / Luboń

Post » Pon paź 09, 2023 18:56 Re: Działkowa Czarna Armia topnieje ... a nieczarna sie trzy

:ok: :ok: :ok:
Dużo zdrowia i spokoju w stadzie :lol:
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 10027
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO


Post » Śro paź 18, 2023 15:38 Re: Działkowa Czarna Armia topnieje ... a nieczarna sie trzy

Filipek to fajny gościu jest :lol:

Trzymamy kciuki :ok: :ok: :ok:

miltonia

 
Posty: 1181
Od: Wto maja 08, 2007 18:29
Lokalizacja: Gdynia

Post » Śro paź 18, 2023 16:48 Re: Działkowa Czarna Armia topnieje ... a nieczarna sie trzy

Ja też trzymam. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14232
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola


[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 303 gości