Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 Wożą się wózkiem :D

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 04, 2021 14:39 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Nul pisze:Hej Klaudia i hej Koty!

Jak ja lubię takie „ziewające ujęcia” :) A te oczy zielone??? Do zakochania!

Nikt nie ma zielonych, tylko obwódki zielone ma Tosia a tak to każdy ma oczy bursztynowe, choć Kubi nawet żółte :)

jolabuk5 pisze:Ojej, ile fajnych zdjęć! Kubisław jest niezwykle fotogeniczny, a zdjęcia ziewające - ekstra! W ogóle koty mają u Was cudownie, widać, że całe mieszkanie ustawione zostało pod ich potrzeby! :1luvu:

Dziękuję :) I tak, całe mieszkanie 60 metrów i 3 pokoje, wszystko ustawione pod koty. Drapaki wielkie trzy, szafy do dyspozycji, trasy z półek. A Kubi i tak cierpi i twierdzi, że to dla niego za mało. Za ciasno :( Nudno. I to on nas zmusza do jak najszybszej zmiany lokum na większe. Co dzień się drze - kiedy się wyprowadzamy i kiedy się wyprowadzamy???!!!
Marzą mi się schody, żeby koty mogły się gonić w górę i w dół. Codziennie chcą wychodzić na klatkę na schody. I taras, żeby mogły się wylegiwać na nim w słońcu, kiedy chcą i ogródek, żeby mogły jak koty od Mirki wąchać prawdziwą ziemię i mieć z nią kontakt :)
Także to wszystko przez Kubisława :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto maja 04, 2021 14:59 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Jak miło że odwiedziłaś swój wątek :P Cieszę się że jesteście wszyscy zdrowi i niech tak zostanie :ok: :ok:
Zdjęcia jak zawsze ciekawe i śliczne.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 09, 2021 10:34 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

klaudiafj pisze:
Nul pisze:Hej Klaudia i hej Koty!

Jak ja lubię takie „ziewające ujęcia” :) A te oczy zielone??? Do zakochania!

Nikt nie ma zielonych, tylko obwódki zielone ma Tosia a tak to każdy ma oczy bursztynowe, choć Kubi nawet żółte :)

jolabuk5 pisze:Ojej, ile fajnych zdjęć! Kubisław jest niezwykle fotogeniczny, a zdjęcia ziewające - ekstra! W ogóle koty mają u Was cudownie, widać, że całe mieszkanie ustawione zostało pod ich potrzeby! :1luvu:

Dziękuję :) I tak, całe mieszkanie 60 metrów i 3 pokoje, wszystko ustawione pod koty. Drapaki wielkie trzy, szafy do dyspozycji, trasy z półek. A Kubi i tak cierpi i twierdzi, że to dla niego za mało. Za ciasno :( Nudno. I to on nas zmusza do jak najszybszej zmiany lokum na większe. Co dzień się drze - kiedy się wyprowadzamy i kiedy się wyprowadzamy???!!!
Marzą mi się schody, żeby koty mogły się gonić w górę i w dół. Codziennie chcą wychodzić na klatkę na schody. I taras, żeby mogły się wylegiwać na nim w słońcu, kiedy chcą i ogródek, żeby mogły jak koty od Mirki wąchać prawdziwą ziemię i mieć z nią kontakt :)
Także to wszystko przez Kubisława :mrgreen:


Z wychodzeniem to moze być różnie, moze im się podobać albo i nie. Dobrze jest kotom zrobić kocie drzwiczki, zeby mogły same wychodzić, bo inaczej będziesz stała w drzwiach i cały czas je otwierała i zamykała.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 09, 2021 10:46 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Obrazek

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie cze 20, 2021 15:19 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

:1luvu: :201461 :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie cze 20, 2021 19:11 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

klaudiafj pisze:
Nul pisze:Hej Klaudia i hej Koty!

Jak ja lubię takie „ziewające ujęcia” :) A te oczy zielone??? Do zakochania!

Nikt nie ma zielonych, tylko obwódki zielone ma Tosia a tak to każdy ma oczy bursztynowe, choć Kubi nawet żółte :)

jolabuk5 pisze:Ojej, ile fajnych zdjęć! Kubisław jest niezwykle fotogeniczny, a zdjęcia ziewające - ekstra! W ogóle koty mają u Was cudownie, widać, że całe mieszkanie ustawione zostało pod ich potrzeby! :1luvu:

Dziękuję :) I tak, całe mieszkanie 60 metrów i 3 pokoje, wszystko ustawione pod koty. Drapaki wielkie trzy, szafy do dyspozycji, trasy z półek. A Kubi i tak cierpi i twierdzi, że to dla niego za mało. Za ciasno :( Nudno. I to on nas zmusza do jak najszybszej zmiany lokum na większe. Co dzień się drze - kiedy się wyprowadzamy i kiedy się wyprowadzamy???!!!
Marzą mi się schody, żeby koty mogły się gonić w górę i w dół. Codziennie chcą wychodzić na klatkę na schody. I taras, żeby mogły się wylegiwać na nim w słońcu, kiedy chcą i ogródek, żeby mogły jak koty od Mirki wąchać prawdziwą ziemię i mieć z nią kontakt :)
Także to wszystko przez Kubisława :mrgreen:

Chyba oglądałam na takim komputerze, który pokazywał na zielono… Dzisiaj widzę bursztynowe… :)
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11127
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie lip 25, 2021 11:02 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

jolabuk5 pisze:Ojej, ile fajnych zdjęć! Kubisław jest niezwykle fotogeniczny, a zdjęcia ziewające - ekstra! W ogóle koty mają u Was cudownie, widać, że całe mieszkanie ustawione zostało pod ich potrzeby! :1luvu:

W punkt !
Byłam widziałam, pewnie dużo się zmieniło ( ale niedługo mam nadzieje na spotkanie z bytomskimi łobuzami ) ale mieszkanie jest dostosowane pod kotki. tam mają raj :D

Klaudia odbiór, jak żyjecie w Bytomiu ? co słychać ?
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pt gru 24, 2021 17:58 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt gru 31, 2021 18:49 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lut 17, 2023 10:55 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 09, 2023 8:36 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72498
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie kwi 09, 2023 21:25 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

url=https://www.fotosik.pl/zdjecie/3c42b7df0731b5d6]Obrazek[/url]
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon cze 05, 2023 22:55 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Hej! :D
Ale dawno mnie nie było! Dziękuję za pamięć Mirko i Jolu i Gosiu za motywację :) Ja sobie co jakiś czas przypominam o miau a potem zapominam, bo tak szybko czas leci a też chciałam mieć najnowsze zdjęcia kotów, a że ich nie miałam to jeszcze to mi opóźniało przybycie :mrgreen:

Ale wydarzyła się wspaniała rzecz, więc już nie było wymówki!
Otóż, kto pamięta to pamięta, a kto nie pamięta to przypomnę - mam dwoje kotów alergików - Marysia i Kubisław, ale Marysia to tak na maxa. Ja już sobie wyrywałam włosy z głowy, bo doszło do tego, że ona wylizała do łysego nogi, brzuch, a nawet w tym roku z jakiegoś nieznanego powodu wygryzła łapy do krwi i dorobiła się kołnierza. A od początku to było tak. Miałam Kitusie i doszła Marysia. Jadły Felixy i było ok, aż zaczęłam podawać coraz to lepszą karmę, a pierwsza z lepszych to była Animonda. I Kitusia jeszcze żyła i Marysia zaczęła się wylizywać. Przez tyle lat wylizywała się mniej lub bardziej, ale była stale wylizana. Dostawały różne jedzenie, ale nic im nie smakowało na tyle, żeby mogły jeść to dłuższy czas, a lubiły Animondę i CatzFinefood i to mieliśmy stale. W końcu zostałam doprowadzona do ostateczności po tym jak Marysia już łysa była na udach, ale też znalazłam w między czasie zaczęłam trafiać na karmy, które okazały się hitem u nas, lepszym niż Animonda i ta karma smakuje w końcu wszystkim i nie uczula a miseczki wylizane i to już kolejny miesiąc i nie brzydnie! I takich karm mam aktualnie kilka, więc to mi umożliwiło wycowafanie Animondy, którą Marysia lubiła i jadła, Bo nie sztuką jest odjąć kotu karmę i dawać coś niedobrego i patrzeć jak się męczy. A mi się w końcu udało trafić na super pyszne karmy. I to na kilka i w końcu mogłam wycofać to co jadły do tego momentu.

I naglę ostatnio patrzę - MARYSIA ZAROSŁA :D :D :D :D :D Tak bardzo oczom nie wierzę, że codziennie sprawdzam brzuch - bo już ma całe futro, gdzie ma być ale brzuch to najbardziej wrażliwa jej część, więc jak coś się dzieję to pierwsze co to oznaki są na brzuchu. A brzuch ma już długą sierść!!! Jeju tak się cieszę!!!!!! Po tylu latach MArysia ma w końcu pełne futro! I okazało się, że to ta Animonda ją uczulała tak bardzo, że wiecznie była wyżarta! Catz finefood już nie kupuję, bo co kupię to zostaje w miskach a tak drogie to jest, że odpadło z menu. I nawet pozwoliłam sobie na zakup karmy suchej drugiej i ranyyy kotom tak smakuje, że ciągle w kolejce stoją! Miały miękkie futra, a po nowej suchej jeszcze bardziej im zmiękły :mrgreen:

Jeju jak ja się cieszę! Nie sądziłam, że jeszcze uda mi się odkryć co tak Marysi szkodzi. Dla mnie to +100 punktów do szczęśliwości :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Więc to co nas wybawiło od złego to:
1) Nature's Variety indyk
2) i marka Wild Freedom głownie pasztet królik+kurczak i tuńczyk filet, ale już poszalałam i kupiłam też jeleń, który dobrze wchodzi. I wiele innych smaków, ale tu muszę uważać, bo jeszcze coś jest podejrzane.
3) Catessy niestety dla Tosi, bo wycofali jej ulubioną animondę z warzywami Rafine :( to była jej kolacja, kiedy Marysia i Kubi dostają mięso, albo mintaja Catesy ma te same wariacje smakowe (jajko, pomidor i coś tam jeszcze, ale nie jest takim hitem jak animonda rafine, dużo gorsza jakość)
Marysia i Kubi jedzą indyka i mintaja a czasem kupuje noge z kurczaka to wtedy Tosia je skórę - to jedyne z mięs surowych co zje.
I suche stałe to Mac's - królik i nowe Wild Freedom królik i kurczak (z ręką mi to zjedzą :ryk: )

Także ten zestaw jest różnorodny i pyszny i zawsze miseczki wylizane a Marysia w końcu odzyskała całe futro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


A teraz zdjęcia :D Dziś robione, więc gorące jak świeże bułeczki. Powiedziałam kotom, że mają ładnie pozować, bo idą na sprzedaż... i przez to bardzo nie chciały pozować :roll:

Tosia 8 lat 8O Uwierzycie??

Obrazek

Obrazek

Kubisław 6 lat :D

Obrazek

Obrazek

Marysia ok. 13 lat albo 11? Nie wiadomo

Obrazek

Obrazek


Zapomniałam już jak się dodaje zdjęcia na forum ;p Mam nadzieje, że 6 sztuk jest widoczne :)
Dziś już uciekam, ale rano przyjdę zajrzeć do u Was - z niektórymi mam kontakt na fb :)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto cze 06, 2023 4:07 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Piękne koty i świetne zdjęcia! Portrety po prostu :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto cze 06, 2023 5:11 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15

Nareszcie :1luvu: :1luvu:
Bardzo się cieszę że zajrzalaś, opisałaś po krótce co u Was i wstawiłaś piękne zdjęcia ślicznych kotów.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter i 99 gości