Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 Wożą się wózkiem :D

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie cze 16, 2019 14:11 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

Dyktatura pisze:
klaudiafj pisze:Napisałaś to zanim doszłaś do KATa? :mrgreen: bardzo się cieszę, że się podoba! A KAT to miłość mojego zycia od 17 lat chyba ;) Ale w sumie reszty tez tak dlugo słucham.

Kata uwielbiam. Jest to jeden z moich najczęściej słuchanych zespołów. Oczywiście na koncercie obowiązkowo byłam, a w szafie u mamy leży gdzieś jeszcze wyblaknięta bluza z nadrukiem, z albumu "Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach"

Oooo :201494
Ja tez chodziłam na koncerty, kiedy żył mój narzeczony :(
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie cze 16, 2019 14:13 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

klaudiafj pisze:
Dyktatura pisze:
klaudiafj pisze:Napisałaś to zanim doszłaś do KATa? :mrgreen: bardzo się cieszę, że się podoba! A KAT to miłość mojego zycia od 17 lat chyba ;) Ale w sumie reszty tez tak dlugo słucham.

Kata uwielbiam. Jest to jeden z moich najczęściej słuchanych zespołów. Oczywiście na koncercie obowiązkowo byłam, a w szafie u mamy leży gdzieś jeszcze wyblaknięta bluza z nadrukiem, z albumu "Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach"

Oooo :201494
Ja tez chodziłam na koncerty, kiedy żył mój narzeczony :(

To były piękne czasy. Glany, sztruksy, wyciągnięte swetry lub flanelowe koszule.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 16, 2019 14:27 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

Noo... Ja chodzilam cala na czarno z odwróconym krzyzem i pentagramem a na plecaku kostce mialam tez Kat'a.
Moj narzeczony mial dlugie czarne wlosy - byl najpiekniejszy <3 KAT to legenda naszej milosci. Przez 5 lat zwiazku (znalismy sie dłużej) cieszylismy sie zyciem przy muzyce KAT'a, a potem po tragedii wyłam przy Kacie, a potem jeszcze stalam samotna nad jego grobem zalana łzami i puszczalam mu Kata z telefonu. :placz: Do dzisiaj go kocham. Jakby tylko stanął w moich drzwiach... Wciąż mam sny, że on zyje, jest ze mną a za chwile w śnie znika, ja go szukam i dowiaduje sie od nowa, że on nie żyje. I budze sie cala spuchnieta od placzu.

Dziw zupelnie inne mam życie. Ale w Daichmanie byly z ekoskory buty podobne do glanow. Kupilam je pare lat temu i ciągle w nich chodzę, a za każdym razem jak rodzina mnie widzi to wpada w panike, że znowu sie zaczęło i mówi - ty masz glany??? - haha Oni nie wiedzą, że nigdy się nie skończyło 8)

Dla m. ta muzyka za ciężka, on tego nie czuje. Slucham sama, ale odkryłam w aucie cd wiec jest zmuszony sluchac ze mną. I nawet powziął postanowienie zabrania mnie na koncert i nawet sprawdzil, gdzie KAT gra. Ale nie wiem czy będę.mogla być na kocercie i nie zaleje sie łzami. Ciagle mam przed oczami jak bylam tam z moim narzeczonym. Jak wariowalismy, kiedy czulismy to samo. Z m.bedzie to juz zupelnie co innego.

To były czasy... Więcej wagarowalam niz chodzilam do szkoly sredniej. Zresztą moja srednia to byla porazka - ekonomik nudny.
Szkoda, że wtedy mialam rzadko aparat albo i wcale bo wylaly sie baterie. Zreszta i.tak nie mialam kasy na klisze, ale tez mi do glowy nie przychodzilo zeby mieć. A mialabym super zdjęcia! Z centeum subkultury metalowo-punkowej ze mna w roli glowej o figurze anorektyka - idealny motyw do zdjęć. :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie cze 16, 2019 14:33 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

klaudiafj pisze:Noo... Ja chodzilam cala na czarno z odwróconym krzyzem i pentagramem a na plecaku kostce mialam tez Kat'a.
Moj narzeczony mial dlugie czarne wlosy - byl najpiekniejszy <3 KAT to legenda naszej milosci. Przez 5 lat zwiazku (znalismy sie dłużej) cieszylismy sie zyciem przy muzyce KAT'a, a potem po tragedii wyłam przy Kacie, a potem jeszcze stalam samotna nad jego grobem zalana łzami i puszczalam mu Kata z telefonu. :placz: Do dzisiaj go kocham. Jakby tylko stanął w moich drzwiach... Wciąż mam sny, że on zyje, jest ze mną a za chwile w śnie znika, ja go szukam i dowiaduje sie od nowa, że on nie żyje. I budze sie cala spuchnieta od placzu.

Dziw zupelnie inne mam życie. Ale w Daichmanie byly z ekoskory buty podobne do glanow. Kupilam je pare lat temu i ciągle w nich chodzę, a za każdym razem jak rodzina mnie widzi to wpada w panike, że znowu sie zaczęło i mówi - ty masz glany??? - haha Oni nie wiedzą, że nigdy się nie skończyło 8)

Dla m. ta muzyka za ciężka, on tego nie czuje. Slucham sama, ale odkryłam w aucie cd wiec jest zmuszony sluchac ze mną. I nawet powziął postanowienie zabrania mnie na koncert i nawet sprawdzil, gdzie KAT gra. Ale nie wiem czy będę.mogla być na kocercie i nie zaleje sie łzami. Ciagle mam przed oczami jak bylam tam z moim narzeczonym. Jak wariowalismy, kiedy czulismy to samo. Z m.bedzie to juz zupelnie co innego.

To były czasy... Więcej wagarowalam niz chodzilam do szkoly sredniej. Zresztą moja srednia to byla porazka - ekonomik nudny.
Szkoda, że wtedy mialam rzadko aparat albo i wcale bo wylaly sie baterie. Zreszta i.tak nie mialam kasy na klisze, ale tez mi do glowy nie przychodzilo zeby mieć. A mialabym super zdjęcia! Z centeum subkultury metalowo-punkowej ze mna w roli glowej o figurze anorektyka - idealny motyw do zdjęć. :mrgreen:

Ja mam mnóstwo zdjęć z tamtego okresu. Nie wstawię tutaj bo musiałabym skanować. Zajęć w szkole nie opuszczałam i średnia też była dobra. Chyba tylko moi rodzice mięli ze mną piekło w domu.
Kostka z naszywkami to był wręcz obowiązek.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 16, 2019 14:41 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

Kilak fotek z koncertu w 2009 roku
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 16, 2019 14:48 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

Ale Ty chyba mlodsza ode mnie jestes? Który rocznik?Ja mialam zdjęcia z Katem ale niestety spalilam wszystko ;( wszystkie pamietniki, autografy. Taka glupia przyjaciółka mnie do tego namówiła ;(
A to chyba są cyfrowkowe zdjecia?

W ogole jestem w szoku że Ty tez tego sluchasz - szok! Ale mega pozytywny :mrgreen:
Ja chodzilam na koncerty przed rokiem 2005.

A na CastleParty bylas?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie cze 16, 2019 14:53 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

Ale rok temu albo 2 lata temu byłam na koncercie Kata w parku w Katowicach. I tez mam foty :mrgreen:
Ale mówiąc o fotografiach nie mam na mysli zdj z koncertu a zdjęć społecznych ;) cos jak Annie Leibowitz wczesna :mrgreen:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie cze 16, 2019 15:05 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

klaudiafj pisze:Ale Ty chyba mlodsza ode mnie jestes? Który rocznik?Ja mialam zdjęcia z Katem ale niestety spalilam wszystko ;( wszystkie pamietniki, autografy. Taka glupia przyjaciółka mnie do tego namówiła ;(
A to chyba są cyfrowkowe zdjecia?

W ogole jestem w szoku że Ty tez tego sluchasz - szok! Ale mega pozytywny :mrgreen:
Ja chodzilam na koncerty przed rokiem 2005.

A na CastleParty bylas?

Niewiele młodsza bo 86 rocznik. :)
Z tego okresu mam zdjęcia cyfrowe robione przez koleżankę, która uwielbia fotografować, a na co dzień zajmuje się grafiką komputerową.
W tamtym okresie pracowała w renomowanym, w Koszalinie, studio fotograficznym.

Z innych koncertów to słabo ze zdjęciami. Raczej nie myślałam o fotografowaniu tylko o zabawie pod sceną. Do dziś pamiętam ból miednicy pod naciskiem glana koleżanki.

A z tą muzyką to ja też w życiu bym nie pomyślała, że Ty i taka muzyka. No w życiu mi tu nie pasowałaś. :oops:

Ja na żadnych wyjazdowych koncertach nie byłam. Rodzice mi zabraniali. Bywałam tylko na takich w mieście.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 16, 2019 15:07 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

Jak to? Przeciez ja odkad jestem na forum to czesto daje linki do muzyki :) i na fb wrzucam. A ta lista to jest lagodna lista ;) moge zrobić drugą, taką bez litości :mrgreen: :twisted:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie cze 16, 2019 15:22 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

klaudiafj pisze:Jak to? Przeciez ja odkad jestem na forum to czesto daje linki do muzyki :) i na fb wrzucam. A ta lista to jest lagodna lista ;) moge zrobić drugą, taką bez litości :mrgreen: :twisted:

Wiem, wiem, tylko to jeszcze przed wrzucaniem na forum.
Dawaj drugą listę, chociaż ja teraz bardziej preferuję ballady.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 16, 2019 15:38 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

Ok :) to dam niebawem ale dzis juz nie dam rady.
A przyszlo mi do glowy - moze bysmy razem poszly na koncert KATa? Ja sie w koncu wybieram na jesieni, chce się przełamać, a w towarzystwie nowym zupelnie byłoby to latwiejsze :) we czworke w sensie, z emami ;)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Nie cze 16, 2019 16:42 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

klaudiafj pisze:Ok :) to dam niebawem ale dzis juz nie dam rady.
A przyszlo mi do glowy - moze bysmy razem poszly na koncert KATa? Ja sie w koncu wybieram na jesieni, chce się przełamać, a w towarzystwie nowym zupelnie byłoby to latwiejsze :) we czworke w sensie, z emami ;)

Świetny pomysł. Może odczarowało by się pierwsze wrażenie.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon cze 17, 2019 10:16 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

Dyktatura pisze:
klaudiafj pisze:Ok :) to dam niebawem ale dzis juz nie dam rady.
A przyszlo mi do glowy - moze bysmy razem poszly na koncert KATa? Ja sie w koncu wybieram na jesieni, chce się przełamać, a w towarzystwie nowym zupelnie byłoby to latwiejsze :) we czworke w sensie, z emami ;)

Świetny pomysł. Może odczarowało by się pierwsze wrażenie.

Właśnie :D Miałabym nowe wrażenia z koncertu! I też fajnie byłoby pójść z kimś kto czuje tą muzykę, bo mój m. to pewnie będzie stał jak kołek psując mi humor :twisted:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon cze 17, 2019 10:56 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pon cze 17, 2019 12:48 Re: Bytomskie Łobuzy :) cz. 15 foty str. 1

Ale jestem wkur...na! Nie ma moich zdjęć na pierwszej stronie! Cholerne.. "na forum"! Tyle czasu zmarnowane. A właśnie pracuje nad kolejnymi zdjęciami. Nie umieszczę już żadnego zdjęcia na "na forum" :placz: :placz: :placz: Znacie jakiś inny portal do wstawiania zdjęć na forum???
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 287 gości