Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 47

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 11, 2019 20:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Typowa baba!!
Załoga: Pixie, Coco, Nitka, Dixie[*]
Kot Pixior zaprasza: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zrzutka na Komitet Pokochaj i Przygarnij: https://zrzutka.pl/mxw4f6

PixieDixie

Od: Czw kwi 23, 2015 7:40

Post » Pon lut 11, 2019 21:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Atta pisze:
Ewa L. pisze:
Atta pisze:
A co jej szykujesz na Walentynki? :mrgreen:

Spotkanie z dr. Aleksandrem i mizianie po brzuszku na USG :twisted:

Lekko tego nie zniesie i będziesz musiała odpokutować :P Przy okazji przypomniałaś mi ,że w czwartek mam wizytę u lekarza :?

Zuzia to wzorowa pacjentka i lubi doktorka. Szkoda , że nie widziałaś jak w listopadzie jak jej robił USG kokietowała go, mrugała do niego i robiła te swoje migdałowe oczki. :ryk: :ryk: :ryk:

A nasza pewnie dlatego wyczynia histerie w lecznicy, bo weterynarz to baba :ryk:

Atta

Od: Śro lip 09, 2014 17:41

Post » Pon lut 11, 2019 21:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dziś miałam intensywny dzień. Rano poszłam na pocztę wysłać daktyle do czarno - czarni. Na poczcie miałam wymianę zdań z panią której przeszkadzałam . Dokładnie takiego użyła zwrotu , że jej przeszkadzam. A było to tak : wchodzę na pocztę a tam dwa okienka otwarte a przy nich obsługiwani klienci i dwie klientki w kolejce. Jedną była sąsiadka z mojego bloku więc zaczęła ze mną rozmawiać. Po chwili wchodzi babsko , omija mnie i podchodzi do kobitki stojącej przede mną z pytaniem kto jest ostatni za kim ona ma stanąć. Odpowiedziałam , że ja i powinna stanąć za mną a ona do mnie , że stoję tak koło drzwi i jej przeszkadzam . Więc grzecznie zapytałam gdzie według niej mam stać skoro jestem za panią która stoi przede mną a ona do mnie , że tak stoję przy tych drzwiach , że ona by mnie tymi drzwiami uderzyła. Wtrąciła się na to moja sąsiadka i mówi do baby , żeby się przestała kłócić bo jak tak od poniedziałku zaczyna to co dopiero będzie przy piątku.
Wychodząc otworzyłam drzwi i mnie olśniło . Baba naprawdę miała ochotę się z kimś pokłócić bo drzwi przy których stałam otwierają się na zewnątrz więc gdyby chciała mnie uderzyć drzwiami najpierw musiałaby mnie wystawić za te drzwi.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ewa L.

Od: Śro lut 27, 2013 20:02

Post » Pon lut 11, 2019 21:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:Typowa baba!!

o tak :twisted:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ewa L.

Post » Pon lut 11, 2019 21:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Niektórym to chyba jakieś klepki w głowie zgniły, no co za babsko, porażka :( może jakby siebie tymi drzwiami uderzyła to by zmądrzała...
ObrazekObrazekObrazek

Ziemosław

Od: Śro paź 18, 2017 18:55

Post » Pon lut 11, 2019 21:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Atta pisze:
Ewa L. pisze:
Atta pisze:
Ewa L. pisze:
Atta pisze:
A co jej szykujesz na Walentynki? :mrgreen:

Spotkanie z dr. Aleksandrem i mizianie po brzuszku na USG :twisted:

Lekko tego nie zniesie i będziesz musiała odpokutować :P Przy okazji przypomniałaś mi ,że w czwartek mam wizytę u lekarza :?

Zuzia to wzorowa pacjentka i lubi doktorka. Szkoda , że nie widziałaś jak w listopadzie jak jej robił USG kokietowała go, mrugała do niego i robiła te swoje migdałowe oczki. :ryk: :ryk: :ryk:

A nasza pewnie dlatego wyczynia histerie w lecznicy, bo weterynarz to baba :ryk:

W tej lecznicy same fajne ciocie są co wyściskają i wycałują zwłaszcza ciocia Kasia.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ewa L.

Post » Pon lut 11, 2019 21:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:Niektórym to chyba jakieś klepki w głowie zgniły, no co za babsko, porażka :( może jakby siebie tymi drzwiami uderzyła to by zmądrzała...

Od poniedziałku z takimi awanturami zaczynać. Porąbana baba i tyle.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ewa L.

Post » Pon lut 11, 2019 21:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dokładnie, szkoda nerwów. Mam w pracy takiego kolegę, który dla odmiany jest dla wszystkich - prócz siebie - bardzo miły. Natomiast w stosunku do siebie jego samokrytyka wynosi 100/10, przez co sam sobie komplikuje życie i szarga nerwy.
ObrazekObrazekObrazek

Ziemosław

Post » Pon lut 11, 2019 21:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Po tej nieszczęsnej poczcie weszłam na chwilę do siebie i podrzuciłam pendraka to przegrają mi film Quinn.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ewa L.

Post » Pon lut 11, 2019 21:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:Dokładnie, szkoda nerwów. Mam w pracy takiego kolegę, który dla odmiany jest dla wszystkich - prócz siebie - bardzo miły. Natomiast w stosunku do siebie jego samokrytyka wynosi 100/10, przez co sam sobie komplikuje życie i szarga nerwy.

O to ciekawy przypadek.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ewa L.

Post » Pon lut 11, 2019 21:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

O teraz Zuzia czyści miskę po Poli. :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ewa L.

Post » Pon lut 11, 2019 21:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Ziemosław pisze:Dokładnie, szkoda nerwów. Mam w pracy takiego kolegę, który dla odmiany jest dla wszystkich - prócz siebie - bardzo miły. Natomiast w stosunku do siebie jego samokrytyka wynosi 100/10, przez co sam sobie komplikuje życie i szarga nerwy.

O to ciekawy przypadek.

A i owszem. Mateusz jeszcze studiuje, a poniżej to jest jego typowe zachowanie.

W poniedziałek jak zwykle ja jestem pierwsza w biurze, i chwilę po mnie przychodzi Mateusz. No to się pytam jak tam weekend. A on mówi, że miał zaliczenie z jednego przedmiotu, które składało się z 2 zadań i 1 trzeba było zrobić dobrze, żeby zaliczyć. Zrobił dobrze jedno, potem zrobił drugie, mówi, i poszedł do domu.

Po południu Mateusz co chwilę bierze telefon, sprawdza coś, odkłada. I tak jakieś 15 razy. Pytam się co sprawdza, a on że wyniki zaliczenia z tego przedmiotu. Pytam więc po co, skoro zrobił dobrze połowę i wie o tym, że zdał?
Mateusz: A jak prowadzący sprawdzał moje drugie zadanie i zauważył błąd w pierwszym? A jak drugie zrobiłem źle albo głupio i jednak pierwsze wcale nie było dobrze? A może ja się pomyliłem i powinienem pójść do niego zapytać?

:roll: :roll: :roll: :roll:
ObrazekObrazekObrazek

Ziemosław

Post » Pon lut 11, 2019 21:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Hahaha ale mnie to nie dziwi bo ja mam podobne akcje czasami.

Takie martwienie się na zapas.
I faktycznie żyje się z tym paskudnie.

Ja w robocie zawsze se komplikuje bo chciałabym żeby wszyscy byli z mojej roboty bzadowoleni nawet ci którzy działają mi na nerwy i mnie wkurzają obłędnie. Ale chcę mieć wszystko idealnie zrobione.

Taki paradoks.

Sorki za.off top.

Ewcia nic nie poradzisz. Babki miało nerwa i chciało się wyżyć. Olać . Ludzie są i są ludziska.
Załoga: Pixie, Coco, Nitka, Dixie[*]
Kot Pixior zaprasza: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zrzutka na Komitet Pokochaj i Przygarnij: https://zrzutka.pl/mxw4f6

PixieDixie

Od: Czw kwi 23, 2015 7:40

Post » Pon lut 11, 2019 21:48 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

W końcu dotarłam do mamy i pojechałyśmy na cmentarz. Oczywiście jak wczoraj świeciło słońce a dopiero wieczorem zaczęło padać tak dziś jak szłam do mamy świeciło słońce a jak wychodziłyśmy zaczynało padać. Mimo to postanowiłyśmy jechać. Wysiadając z tramwaju do przesiadki na autobus padało już dość regularnie - drobny rzęsisty deszcz. Na cmentarzu po śniegu nie było już śladu . Zrobiłyśmy porządek , usunęłyśmy już trochę choinkowych świeczek i dużą choinkę . Nadal leżą bożonarodzeniowe stroiki ale jeszcze trochę. Jeszcze z miesiąc i zamienimy ramkę z krzyżem na pomnik .
Deszcz cały czas siąpił - raz mniejszy , raz większy a przez chwilę nawet lekki grad padał ale z cmentarza postanowiłyśmy podjechać do Castoramy wymienić moją słuchawkę prysznicową którą kupiłam tydzień temu.
Nie czekałyśmy długo na autobus i podjechałyśmy nim do CH Tulipan koło którego mieści się Castorama. W Tulipanie poszłyśmy na kawę do Mcdonalda na kawę , weszłyśmy do Rossmanna po smaczki dla dziewczyn i w końcu do Castoramy.
Oddałam słuchawkę bez najmniejszego problemu i jak się okazało nie potrzebnie bo wystarczyło dokupić wężyk .
Po konsultacji z panią ponownie kupiłam słuchawkę i wężyk i mam zamiar ją wymienić tylko znów mam mały problem. Ostatnio jak odkręciłam wszystko i przykręciłam ponownie to teraz znów nie mogę odkręcić. :oops:
Wróciłyśmy do domu zmęczone jak nie wiem co, zjadłyśmy obiad i położyłyśmy się na chwilę . Nie wiem ile chwila trwała bo urwał mi się film i mamie też.
Jutro powrót do pracy i znów zmiana od 13 do 22,30.

Obrazek

Obrazek

Zawsze zostawiamy na grobie orzeszki .Przychodzą do taty wiewióreczki by dotrzymać mu towarzystwa a orzeszki to taki poczęstunek. Widać , że przychodzą bo znajdujemy puste łupinki po orzeszkach.
Ostatnio edytowano Pon lut 11, 2019 21:58 przez Ewa L., łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ewa L.

Post » Pon lut 11, 2019 21:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:
Ewa L. pisze:

O to ciekawy przypadek.

A i owszem. Mateusz jeszcze studiuje, a poniżej to jest jego typowe zachowanie.

W poniedziałek jak zwykle ja jestem pierwsza w biurze, i chwilę po mnie przychodzi Mateusz. No to się pytam jak tam weekend. A on mówi, że miał zaliczenie z jednego przedmiotu, które składało się z 2 zadań i 1 trzeba było zrobić dobrze, żeby zaliczyć. Zrobił dobrze jedno, potem zrobił drugie, mówi, i poszedł do domu.

Po południu Mateusz co chwilę bierze telefon, sprawdza coś, odkłada. I tak jakieś 15 razy. Pytam się co sprawdza, a on że wyniki zaliczenia z tego przedmiotu. Pytam więc po co, skoro zrobił dobrze połowę i wie o tym, że zdał?
Mateusz: A jak prowadzący sprawdzał moje drugie zadanie i zauważył błąd w pierwszym? A jak drugie zrobiłem źle albo głupio i jednak pierwsze wcale nie było dobrze? A może ja się pomyliłem i powinienem pójść do niego zapytać?

:roll: :roll: :roll: :roll:

Ale wiesz to właśnie tak działa. Jak się człowiek denerwuje to zaczyna wątpić w siebie i taki efekt.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ewa L.

[poprzednia][następna]