Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 47

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 10, 2019 10:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Witamy się i my.

Ewciu musisz zmienić łoże na piętrowe. Najlepiej 3 piętrowe. Każdy będzie miał coś dla siebie.
Obrazek

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 10, 2019 10:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:
Ewa L. pisze:I jak tu takiego śpioszka ruszyć :flowerkitty: :love: :flowerkitty:

Obrazek

Nie da się :1luvu: . Potrzebne łózko piętrowe, albo łóżko rozsuwane na noc- szersze. :twisted: Bo pisałaś, że drugie się nie zmieści... :twisted:

To się rozsuwa do rozmiaru 140x200 ale kto by się co wieczór męczył. :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 10:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MalgWroclaw pisze:Nie poczuje, po prostu nie zrobi.

Witaj Małgosiu :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 10:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

aga66 pisze:Ewuniu witam sie i ja. Musisz położyć się pomiędzy kotkami co by ich nie zbudzić.

Witaj Aga :1luvu:
Pomiędzy nimi to ciężko by mi było ze względu na moje gabaryty :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 10:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:Ewcia jeszcze odpoczywa?

Dziś mam wolne to do oporu :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 10:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:Jesteśmy :1luvu: :201461 :201461

Witamy serdecznie :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 10:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:.....i tak sobie dziewczynki śpią a dla mnie tradycyjnie nie ma miejsca.

Obrazek



    może gdzieś uda Ci się wcisnąć :(

    Poczekałam aż zmienią miejscówkę :twisted:
    Obrazek

    Ewa L.

    Avatar użytkownika
     
    Posty: 70656
    Od: Śro lut 27, 2013 20:02
    Lokalizacja: Łódź

    Post » Nie lut 10, 2019 10:27 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

    mag828 pisze:
    Ewa L. pisze:.....i tak sobie dziewczynki śpią a dla mnie tradycyjnie nie ma miejsca.

    Obrazek


      one się tak ułożyły, żebyś mogła ty sobie pośrodku między nimi być :kotek:

      Ty tak .......ze mną gorzej . Okazało się , że Pola ułożyła się tak bo robiła podchody do Zuzi . Chciała ją upolować i co chwilkę podchodziła coraz bliżej. Jednak udaremniłam jej zamiary :twisted:
      Obrazek

      Ewa L.

      Avatar użytkownika
       
      Posty: 70656
      Od: Śro lut 27, 2013 20:02
      Lokalizacja: Łódź

      Post » Nie lut 10, 2019 10:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

      Moli25 pisze:Wyspalas się na fotelu :ryk:

      Jesteśmy. Mało aktywni ale zawsze coś :P

      Witamy, witamy :1luvu:
      Kiedyś to ja miałam wygodne fotele. Kupiłam je w zestawie z kanapą 16 l;at temu jak się tu wprowadzałam. Kto do mnie przyszedł i usiadł w nim to odpływał. Pamiętam kiedyś przyszła koleżanka. Usiadła w fotelu , ja jej coś tłumaczyłam a ona w pewnym momencie przestała się odzywać. Okazało się , przytulny fotel , mój głos tak ją ukoiły , że zaczęła przysypiać.
      Obrazek

      Ewa L.

      Avatar użytkownika
       
      Posty: 70656
      Od: Śro lut 27, 2013 20:02
      Lokalizacja: Łódź

      Post » Nie lut 10, 2019 10:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

      Dyktatura pisze:Witamy się i my.

      Ewciu musisz zmienić łoże na piętrowe. Najlepiej 3 piętrowe. Każdy będzie miał coś dla siebie.
      Obrazek

      Witaj Aniu :1luvu:
      Powiem ci , że to by było rozwiązanie aczkolwiek mnie by pewnie zostawiły to najniższe. :twisted:
      Obrazek

      Ewa L.

      Avatar użytkownika
       
      Posty: 70656
      Od: Śro lut 27, 2013 20:02
      Lokalizacja: Łódź

      Post » Nie lut 10, 2019 10:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

      Ewa L. pisze:
      Dyktatura pisze:Witamy się i my.

      Ewciu musisz zmienić łoże na piętrowe. Najlepiej 3 piętrowe. Każdy będzie miał coś dla siebie.
      Obrazek

      Witaj Aniu :1luvu:
      Powiem ci , że to by było rozwiązanie aczkolwiek mnie by pewnie zostawiły to najniższe. :twisted:


      albo byście się zamieniały
      Obrazek

      http://www.nadziejanadom.org/

      "Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

      mir.ka

      Avatar użytkownika
       
      Posty: 72717
      Od: Pt cze 01, 2012 10:06
      Lokalizacja: Sosnowiec

      Post » Nie lut 10, 2019 10:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

      mir.ka pisze:
      Ewa L. pisze:
      Dyktatura pisze:Witamy się i my.

      Ewciu musisz zmienić łoże na piętrowe. Najlepiej 3 piętrowe. Każdy będzie miał coś dla siebie.
      Obrazek

      Witaj Aniu :1luvu:
      Powiem ci , że to by było rozwiązanie aczkolwiek mnie by pewnie zostawiły to najniższe. :twisted:


      albo byście się zamieniały

      One mają upodobania do wysokości.
      Obrazek

      Ewa L.

      Avatar użytkownika
       
      Posty: 70656
      Od: Śro lut 27, 2013 20:02
      Lokalizacja: Łódź

      Post » Nie lut 10, 2019 10:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

      Ewciu ciągle zapominam Cię poinformować ,że w tym roku powinnam mieć kwitnące malwy od Ciebie. Kilka się przyjęło w ubiegłym roku :)
      Obrazek

      http://www.nadziejanadom.org/

      "Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

      mir.ka

      Avatar użytkownika
       
      Posty: 72717
      Od: Pt cze 01, 2012 10:06
      Lokalizacja: Sosnowiec

      Post » Nie lut 10, 2019 10:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

      Ewa L. pisze:
      Dyktatura pisze:Witamy się i my.

      Ewciu musisz zmienić łoże na piętrowe. Najlepiej 3 piętrowe. Każdy będzie miał coś dla siebie.
      Obrazek

      Witaj Aniu :1luvu:
      Powiem ci , że to by było rozwiązanie aczkolwiek mnie by pewnie zostawiły to najniższe. :twisted:

      One chyba po prostu lubią wylegiwać się w twojej pościeli. Moje też tak mają :twisted: A zamiast najniższego łóżka mogłyby być szuflady, wtedy koty na pewno by je wybrały :twisted:
      Nasz wątek:
      viewtopic.php?f=46&t=187577
      Wątek kotów Joli Dworcowej:
      viewtopic.php?f=1&t=191624
      Kącik Muzyczny
      viewtopic.php?f=8&t=190784
      Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
      viewtopic.php?f=8&t=194190

      jolabuk5

       
      Posty: 60174
      Od: Nie paź 16, 2005 14:56
      Lokalizacja: Łódź

      Post » Nie lut 10, 2019 10:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

      Tydzień temu wracając z mama z cmentarza pojechałyśmy do CH Tulipan gdzie mieści się między innymi Maxi Zoo market zoologiczny.
      Chciałam zobaczyć co tam mają ciekawego ( bo nie potrafię przejść obojętnie obok sklepu zoologicznego ). Podeszła do nas dziewczyna pytając w czym pomóc. Powiedziałam , że szukam dobrej mokrej karmy dla kotki z problemami z wątróbką która nie jest na diecie weteynaryjnej. Karma musi być wysokomięsna i w postaci musu . Poszukuję też karmy mokrej dla drugiej kotki która preferuje karmy z sosikiem.
      Dziewczyna poszukała i znalazła .
      Obrazek

      Ewa L.

      Avatar użytkownika
       
      Posty: 70656
      Od: Śro lut 27, 2013 20:02
      Lokalizacja: Łódź

      [poprzednia][następna]



      Kto przegląda forum

      Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka i 89 gości