Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 47

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 10, 2019 11:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Miau Koteczki. Ale fajne mięska macie.Zunia

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie lut 10, 2019 11:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zuzi zdecydowanie zasmakowały chrupki - próbka tej nowej karmy.

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Anna2016 pisze:Miau Koteczki. Ale fajne mięska macie.Zunia

Witaj Zuniu :1luvu:
Zapraszamy na mięsko i nie tylko. :wink:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:43 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Zuzi zdecydowanie zasmakowały chrupki - próbka tej nowej karmy.

Obrazek

Oj to dobrze, niech je Malutka!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60186
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
mag828 pisze:
Ewa L. pisze:
mag828 pisze:
one się tak ułożyły, żebyś mogła ty sobie pośrodku między nimi być :kotek:

Ty tak .......ze mną gorzej . Okazało się , że Pola ułożyła się tak bo robiła podchody do Zuzi . Chciała ją upolować i co chwilkę podchodziła coraz bliżej. Jednak udaremniłam jej zamiary :twisted:


etam! ty byś poprostu była od razu przytulona do kitałek :201461

zamiary udarmeniłaś prze położenie się miedzy nimi jednak?

Nie dociskając zadek Poli do podłoża :smokin:


przemoc w rodzinie :mrgreen:

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:
Ewa L. pisze:Zuzi zdecydowanie zasmakowały chrupki - próbka tej nowej karmy.

Obrazek

Oj to dobrze, niech je Malutka!

To znaczy , że coś je i nie jest głodna. Szkoda tylko , że z suchą karmą nie zje swojego lekarstwa regenerującego wątróbkę. :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mag828 pisze:
Ewa L. pisze:
mag828 pisze:
Ewa L. pisze:
mag828 pisze:
one się tak ułożyły, żebyś mogła ty sobie pośrodku między nimi być :kotek:

Ty tak .......ze mną gorzej . Okazało się , że Pola ułożyła się tak bo robiła podchody do Zuzi . Chciała ją upolować i co chwilkę podchodziła coraz bliżej. Jednak udaremniłam jej zamiary :twisted:


etam! ty byś poprostu była od razu przytulona do kitałek :201461

zamiary udarmeniłaś prze położenie się miedzy nimi jednak?

Nie dociskając zadek Poli do podłoża :smokin:


przemoc w rodzinie :mrgreen:

W połączeniu z mizianiem to raczej nie przemoc. :roll:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
mag828 pisze:
Ewa L. pisze:
mag828 pisze:
Ewa L. pisze:Ty tak .......ze mną gorzej . Okazało się , że Pola ułożyła się tak bo robiła podchody do Zuzi . Chciała ją upolować i co chwilkę podchodziła coraz bliżej. Jednak udaremniłam jej zamiary :twisted:


etam! ty byś poprostu była od razu przytulona do kitałek :201461

zamiary udarmeniłaś prze położenie się miedzy nimi jednak?

Nie dociskając zadek Poli do podłoża :smokin:


przemoc w rodzinie :mrgreen:

W połączeniu z mizianiem to raczej nie przemoc. :roll:


skoro było i mizianie to w porządku :mrgreen:
bo już prawie na kocią policję dzwoniłam :lol:

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mag828 pisze:
Ewa L. pisze:
mag828 pisze:
Ewa L. pisze:
mag828 pisze:etam! ty byś poprostu była od razu przytulona do kitałek :201461

zamiary udarmeniłaś prze położenie się miedzy nimi jednak?

Nie dociskając zadek Poli do podłoża :smokin:


przemoc w rodzinie :mrgreen:

W połączeniu z mizianiem to raczej nie przemoc. :roll:


skoro było i mizianie to w porządku :mrgreen:
bo już prawie na kocią policję dzwoniłam :lol:

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: Wymiziana kocia dupka .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 12:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Był wczoraj w sklepie mojej kierowniczki facet. Nie są małżeństwem choć mieszkają razem bo kupili wspólne mieszkanie. Ona rozwiedziona, on rozwiedziony dobrze im razem więc jest ok. Ich dzieci z poprzednich małżeństw - jego córka i jej dwie córki bliźniaczki też się dogadują więc wszystko gra. Przyszedł do niej ale ponieważ się znamy to zawsze przychodzi do mnie trochę pogadać. Pytał czy nie chcę filmu Quinn bo był ze swoją córką w kinie raz,później wybrali się z Aśką i jeszcze raz oglądali w domu i bardzo im się podobał a ma kolegę który robi świetne kopie więc ma na pendraku to może mi przegrać. Jutro mam podrzucić Aśce pendraka do pracy to mi zgra.
Tak pogadaliśmy coś o komputerach i zgadało się , że ma kumpla który zajmuje się naprawami i już ie raz uratował mu kompa. No i przypomniało mi się , że ja mam lapka w którym nie działa klawiatura po tym jak Pola wylała mi na niego kubek z kawą. Dokupiłam do niego klawiaturę i nawet własnołapnie ją wymieniałam ale coś jest nie tak bo nadal nie działa. Za to jak podłączę taką stacjonarną klawiaturę to jest w miarę ok.
Dlatego jeśli jest możliwość jego naprawy to czemu nie. Mam tam na nim kilkanaście plików ze zdjęciami i chętnie bym je odzyskała .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 12:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Otworzyłam kolejną torebeczkę z próbką bo tamtej kilka ziarenek zostało. Ta jest inna ale też bezzbożowa i wysokomięsna.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 12:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Otworzyłam kolejną torebeczkę z próbką bo tamtej kilka ziarenek zostało. Ta jest inna ale też bezzbożowa i wysokomięsna.

Obrazek

Obrazek


i smakuje?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 10, 2019 12:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Otworzyłam kolejną torebeczkę z próbką bo tamtej kilka ziarenek zostało. Ta jest inna ale też bezzbożowa i wysokomięsna.

Obrazek

Obrazek


i smakuje?

Nie wiem bo poszły spać i na razie nie jadły.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 13:21 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Wiecie co ?
Nie mam pojęcia co się ostatnio ze mną dzieje. Czy to efekt totalnego zmęczenia które mnie ogarnia bo czuję się wykończona pracą, codziennością , chorobami i wszystkim co mam na głowie i wysiadam zarówno fizycznie jak i psychicznie.
Dzwoniła do mnie mama z pytaniem jakie mamy plany na dzisiaj. Mówię , że jutro mam wolne to spokojnie pojedziemy sobie na cmentarz do taty a dziś chcę odpocząć , zrobić pranie .......i właśnie pranie. Byłam święcie przekonana , że nastawiłam wczoraj pralkę by jak zwykle włączyła się z opóźnieniem. Gdy dzwoniła mama byłam przekonana , że ją słyszę jak chodzi ( pralka nie mama) więc powiedziałam , że przyjdę jak wypiorę i powieszę pranie. Chwilę temu wchodzę do łazienki sprawdzić ile czasu się jeszcze będzie prało a tam widzę otwartą pralkę . Ja ją wczoraj wcale nie nastawiłam a dziś musiało się prać u sąsiada bo słyszę jak u niego chodzi pralka. :placz: :placz: :placz: Jestem zła na siebie za swoje gapiostwo i , że rano nie sprawdziłam nawet przekonana , że wszystko gra.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 13:27 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Wiecie co ?
Nie mam pojęcia co się ostatnio ze mną dzieje. Czy to efekt totalnego zmęczenia które mnie ogarnia bo czuję się wykończona pracą, codziennością , chorobami i wszystkim co mam na głowie i wysiadam zarówno fizycznie jak i psychicznie.
Dzwoniła do mnie mama z pytaniem jakie mamy plany na dzisiaj. Mówię , że jutro mam wolne to spokojnie pojedziemy sobie na cmentarz do taty a dziś chcę odpocząć , zrobić pranie .......i właśnie pranie. Byłam święcie przekonana , że nastawiłam wczoraj pralkę by jak zwykle włączyła się z opóźnieniem. Gdy dzwoniła mama byłam przekonana , że ją słyszę jak chodzi ( pralka nie mama) więc powiedziałam , że przyjdę jak wypiorę i powieszę pranie. Chwilę temu wchodzę do łazienki sprawdzić ile czasu się jeszcze będzie prało a tam widzę otwartą pralkę . Ja ją wczoraj wcale nie nastawiłam a dziś musiało się prać u sąsiada bo słyszę jak u niego chodzi pralka. :placz: :placz: :placz: Jestem zła na siebie za swoje gapiostwo i , że rano nie sprawdziłam nawet przekonana , że wszystko gra.


Ewiuniu, nie rób sobie wyrzutów!!!
KAŻDEMU sie to może zdarzyć. Naprawdę!
Jakbym ci o sobie poopowiadała o ilu rzeczach zapominam i jakie mam problemy z pamięcią... szkoda gadać :roll:

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia i 128 gości