Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 47

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 16, 2019 10:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:Ewcia trzymaj się.
Powinnaś chybs naprawdę odpocząć.
Wszystko ci to mówi. Masz zszargane neerwy. Chora poważnie nogę.
To że ona tak wygląda to być może powód tego że jej nie oszczedzasz. Ciągle w ruchu...

Powinnas pomyśleć o sobie. Praca to tylko albo aż praca. Jest ważna ale najważniejsza jesteś ty

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Zgadzam się...
Taki stan Ewciu może się przerodzić w depresje wiec weź L4 i odpocznij
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob mar 16, 2019 11:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:...
, wytłumaczyłam nowemu na czym polega gazetka , jakie kasetki do czego służą , gdzie chowamy kasetki od mięsa i wszystko , wszystko co powinien wiedzieć by przystąpić rano do pracy. Nawet wytłumaczyłam mu gdzie jakie mięso powinno leżeć .......po prostu wszystko co powinien wiedzieć .
...

Nie sadzę, aby nowa osoba, nawet obeznana z pracą na stoisku z mięsem- byłaby w stanie w ciągu- jednego czy dwóch dni przyswoić sobie zasady obsługi , reguły i praktyki w zupełnie innym punkcie. Jednocześnie obsługując i to w dużym ruchu klientów.
No NIE DA SIĘ. Za dużo na raz. No to trzeba czasu.

Co nie zmienia faktu, że i mnie w analogicznej sytuacji szlag by trafił.
Współczuję...

egwusia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3596
Od: Pt paź 10, 2008 15:17
Lokalizacja: Chojnice

Post » Sob mar 16, 2019 12:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa a nie myślałaś o zmianie pracy?
W niej spędzamy dużo czasu i naprawdę szkoda twojego zdrowia na szarpanie się z nieudacznikami.
A jak reaguje kierownictwo?

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 16, 2019 12:40 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

aga66 pisze:Ewuniu trzymaj się dzielna kobieto. Rozumiem twoje żale związne z pracą niestety najgorzej jak współpracownik sabotuje twoją ciężką pracę. Widać ciężko mu się myśli w pracy i stąd to wszystko.

Mój tata [*] zawsze powtarzał , że w pracy całej dupy się nie pokazuje bo wszyscy później będą to wykorzystywać i miał rację jednak sam się do tego nie potrafił zastosować . Jak się do czegoś zabierał to musiało to być zrobione najlepiej jak potrafił. Pracował w łódzkiej Polfie jako aparatowy syntezy leków przy produkcji leków lub półproduktów do ich wytwarzania i jak kończył pracę zawsze starał się wszystko po donosić i naszykować by ten co obejmował zmianę po nim miał wszystko gotowe. Jednak jego kolega nigdy na to nie miał czasu i jak tata przychodził do pracy pracę rozpoczynał od donoszenia wszystkiego.
Ja mam to niestety po nim . Ile razy już sobie powtarzałam , że mam to w dupie , że nie zrobię tego czy tamtego ale jak przychodzi co do czego nie potrafię zostawić takiego bajzlu i robię tak by wszystko było jak należy jak ja bym chciała zastać stoisko przystępując do pracy.
Nie potrafię tego zmienić bo jak czegoś nie zrobię mm poczucie winy i zżerają mnie wyrzuty sumienia .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 16, 2019 12:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:Ewcia trzymaj się.
Powinnaś chybs naprawdę odpocząć.
Wszystko ci to mówi. Masz zszargane neerwy. Chora poważnie nogę.
To że ona tak wygląda to być może powód tego że jej nie oszczedzasz. Ciągle w ruchu...

Powinnas pomyśleć o sobie. Praca to tylko albo aż praca. Jest ważna ale najważniejsza jesteś ty

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Dla mojej nogi ruch jest jak najbardziej wskazany bo chodząc krew szybciej płynie i pompa pracuje a siedząc w domu noga mi bardzo puchnie.
To fakt moje nerwy są w kiepskim stanie. Regularnie biorę magnez by je trochę odciążyć i rozładować stres. Poważnie nawet myślałam o wizycie w poradni zdrowia psychicznego ale jak zwykle brak czasu na wszystko.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 16, 2019 12:50 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:To jest jakiś koszmar i tak się nie da żyć. :cry: :cry: :cry:
Przed 3 rano obudził mnie dudniący za oknem wiatr który przestawia wszystko na balkonie i ból nogi nie do wytrzymania. Wzięłam Ketonal i nadal płakałam i jęczałam z bólu. Po godzinie ból nawet ociupinkę nie zelżał.
Sięgnęłam w końcu po ostateczną ostateczność którą używam w skrajnych przypadkach po Doretę lek przeciwbólowy zawierający paracetamol i tramadol. Dostałam go w 2017 roku od dermatologa jak zrobiła mi się taka cieknąca rana na nodze która bolała równie mocno jak teraz. Oszczędzałam te tabletki i biorę je w naprawdę skrajnych przypadkach kiedy nie jestem w stanie znieść już bólu a nic innego nie pomaga. Boję się brać bo tramadol ma działanie porównywalne do morfiny i równie mocno uzależnia.
Wzięłam tabletkę pół godziny temu i czuję lekką ulgę. Nadal boli ale już nie tak jak wcześniej. Mam nadzieję , że uda mi się jeszcze na trochę usnąć bo dziś czeka mnie kolejny parszywy dzień w pracy. Dobrze , że niedzielę mam wolną to w końcu pójdę do taty bo przez te deszcze i wichury nie byłam już jakiś czas. Potrzebuję tego - porozmawiać z nim , pożalić się . Wiem , że mi nie odpowie ale wiem , że mnie słyszy i przy mnie jest. :cry: :cry: :cry:


jutro podobno ma być ciepło jak na te porę roku i słonecznie, to powinno Ci sie udać odwiedzić Tatę i pobyć z nim dłuzej

Sprawdzam na bieżąco pogodę. Jutro u nas ma być 16*C choć zachmurzenie duże ale bez opadów i wiatr dziś jest max do 76 km/g a jutro ma być tylko do 27 km/g .
bez względu na wszystko jutro jadę.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 16, 2019 12:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:
PixieDixie pisze:Ewcia trzymaj się.
Powinnaś chybs naprawdę odpocząć.
Wszystko ci to mówi. Masz zszargane neerwy. Chora poważnie nogę.
To że ona tak wygląda to być może powód tego że jej nie oszczedzasz. Ciągle w ruchu...

Powinnas pomyśleć o sobie. Praca to tylko albo aż praca. Jest ważna ale najważniejsza jesteś ty

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Zgadzam się...
Taki stan Ewciu może się przerodzić w depresje wiec weź L4 i odpocznij

Bardziej potrzebuję urlopu niż zwolnienia a na to chwilowo nie mam szans.
Zwolnienie nic nie zmienia w moim stanie. Nie spowoduje , że będzie mniej boleć lub , że szybciej się zagoi. Takie rany leczą się miesiącami a nawet latami.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 16, 2019 12:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

egwusia pisze:
Ewa L. pisze:...
, wytłumaczyłam nowemu na czym polega gazetka , jakie kasetki do czego służą , gdzie chowamy kasetki od mięsa i wszystko , wszystko co powinien wiedzieć by przystąpić rano do pracy. Nawet wytłumaczyłam mu gdzie jakie mięso powinno leżeć .......po prostu wszystko co powinien wiedzieć .
...

Nie sadzę, aby nowa osoba, nawet obeznana z pracą na stoisku z mięsem- byłaby w stanie w ciągu- jednego czy dwóch dni przyswoić sobie zasady obsługi , reguły i praktyki w zupełnie innym punkcie. Jednocześnie obsługując i to w dużym ruchu klientów.
No NIE DA SIĘ. Za dużo na raz. No to trzeba czasu.

Co nie zmienia faktu, że i mnie w analogicznej sytuacji szlag by trafił.
Współczuję...

Może i masz rację jednak od czegoś są oczy i widzisz jak wygląda reszta co powinno dać do myślenia. Aparat mowy też do czegoś służy i jak się czegoś nie wie to się pyta.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 16, 2019 12:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:Ewa a nie myślałaś o zmianie pracy?
W niej spędzamy dużo czasu i naprawdę szkoda twojego zdrowia na szarpanie się z nieudacznikami.
A jak reaguje kierownictwo?

Ale jakiej Gosiu ? Z jednego sklepu na drugi ? To nic nie zmieni bo wszędzie się trafią takie kwiatki.
A zmiana zawodu ........nie umiem robić nic innego bo całe życie jestem sprzedawcą i od przeszło 30 lat pracuję w tym zawodzie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 16, 2019 13:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:Ewa a nie myślałaś o zmianie pracy?
W niej spędzamy dużo czasu i naprawdę szkoda twojego zdrowia na szarpanie się z nieudacznikami.
A jak reaguje kierownictwo?

Ale jakiej Gosiu ? Z jednego sklepu na drugi ? To nic nie zmieni bo wszędzie się trafią takie kwiatki.
A zmiana zawodu ........nie umiem robić nic innego bo całe życie jestem sprzedawcą i od przeszło 30 lat pracuję w tym zawodzie.

To faktycznie problem :cry:
Ale może w innych sklepach jest inaczej. Znajoma pracuje w Lidlu i bardzo sobie chwali, pensje też są niezłe.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 16, 2019 13:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
MonikaMroz pisze:
PixieDixie pisze:Ewcia trzymaj się.
Powinnaś chybs naprawdę odpocząć.
Wszystko ci to mówi. Masz zszargane neerwy. Chora poważnie nogę.
To że ona tak wygląda to być może powód tego że jej nie oszczedzasz. Ciągle w ruchu...

Powinnas pomyśleć o sobie. Praca to tylko albo aż praca. Jest ważna ale najważniejsza jesteś ty

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Zgadzam się...
Taki stan Ewciu może się przerodzić w depresje wiec weź L4 i odpocznij

Bardziej potrzebuję urlopu niż zwolnienia a na to chwilowo nie mam szans.
Zwolnienie nic nie zmienia w moim stanie. Nie spowoduje , że będzie mniej boleć lub , że szybciej się zagoi. Takie rany leczą się miesiącami a nawet latami.

Ewciu mnie o ranę na nodze nie chodzi
Bardziej mi chodziło o to żebyś poszła na wolne, L4 odpocząć psychicznie i emocjonalnie.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob mar 16, 2019 13:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:
Gosiagosia pisze:Ewa a nie myślałaś o zmianie pracy?
W niej spędzamy dużo czasu i naprawdę szkoda twojego zdrowia na szarpanie się z nieudacznikami.
A jak reaguje kierownictwo?

Ale jakiej Gosiu ? Z jednego sklepu na drugi ? To nic nie zmieni bo wszędzie się trafią takie kwiatki.
A zmiana zawodu ........nie umiem robić nic innego bo całe życie jestem sprzedawcą i od przeszło 30 lat pracuję w tym zawodzie.

To faktycznie problem :cry:
Ale może w innych sklepach jest inaczej. Znajoma pracuje w Lidlu i bardzo sobie chwali, pensje też są niezłe.

Gosiu wszędzie jest tak samo w każdym sklepie . Ludzie kombinują jak mogą żeby zarobić ale się nie narobić a jak już to czyimiś rękami a nie swoimi. Widzę po tych naszych ostatnio zatrudnionych.
Też mam koleżankę co pracowała w Lidlu . jak na początku chwaliła tak szybko z niego uciekła.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 16, 2019 13:29 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:
MonikaMroz pisze:
PixieDixie pisze:Ewcia trzymaj się.
Powinnaś chybs naprawdę odpocząć.
Wszystko ci to mówi. Masz zszargane neerwy. Chora poważnie nogę.
To że ona tak wygląda to być może powód tego że jej nie oszczedzasz. Ciągle w ruchu...

Powinnas pomyśleć o sobie. Praca to tylko albo aż praca. Jest ważna ale najważniejsza jesteś ty

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Zgadzam się...
Taki stan Ewciu może się przerodzić w depresje wiec weź L4 i odpocznij

Bardziej potrzebuję urlopu niż zwolnienia a na to chwilowo nie mam szans.
Zwolnienie nic nie zmienia w moim stanie. Nie spowoduje , że będzie mniej boleć lub , że szybciej się zagoi. Takie rany leczą się miesiącami a nawet latami.

Ewciu mnie o ranę na nodze nie chodzi
Bardziej mi chodziło o to żebyś poszła na wolne, L4 odpocząć psychicznie i emocjonalnie.

Problem tkwi we mnie bo nie potrafię zmienić swojego charakteru . Nie był by to dla mnie odpoczynek tylko kolejne zamartwianie się jak sobie dają radę i wyrzuty sumienia , że w trudnej sytuacji zostawiłam kogoś na lodzie. Już taka jestem i nie umiem tego zmienić dlatego wszyscy mnie wykorzystują. :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 16, 2019 13:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Przepraszam , że zanudzam was swoimi kłopotami i wylewam żale na kocim forum ale jestem zrezygnowana i zdołowana tym wszystkim. Po prostu życie zaczęło mnie za bardzo uwierać . Miesiąc na bezludnej wyspie to jest to czego mi trzeba. Może wtedy zatęskniłabym za ludźmi i zmieniła nastawienie do nich.
Na mnie czas.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob mar 16, 2019 15:14 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Przepraszam , że zanudzam was swoimi kłopotami i wylewam żale na kocim forum ale jestem zrezygnowana i zdołowana tym wszystkim. Po prostu życie zaczęło mnie za bardzo uwierać . Miesiąc na bezludnej wyspie to jest to czego mi trzeba. Może wtedy zatęskniłabym za ludźmi i zmieniła nastawienie do nich.
Na mnie czas.

Ja też tak mam, że się wszystkim przejmuję, jestem odpowiedzialna i sumienna. Zrozumiałam że to jest głupota ale też się nie umiem zmienić i mam za dużo obowiązków. To samo dotyczy domu :placz:
Czasami nie mam siły, kolana i kręgosłup coraz bardziej mi dokuczaja.
Trzymaj się Ewa. :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 305 gości