Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 47

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 10, 2019 10:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:Też bym chciała wiedzieć, jak się czujesz Zuziu? :1luvu:

Dziś czuję się dobrze. Zrobiłam siusiu do kuwetki , zjadłam część swojego musika a teraz podjadam Poli felka z sosikiem.
Zuzia
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 10, 2019 10:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:jak Zuzia dzisiaj? chyba coś jej dolegało , ze się tak zachowała :(

Też tak podejrzewam , że coś jej było nie tak. Dziś jest już w formie i zachowuje się normalnie. Podjadła i właśnie szykuje się do snu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 10, 2019 10:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Kochane ciocie bardzo dziękuję , że się mną interesujecie i pytacie o moje zdrowie. Czasami mam taki kryzys jak mi coś dolega np. jak boli mnie brzuszek. Później mi już przeszło i przyszłam do Dużej spać. Spałyśmy całą noc i dopiero rano jak Duża wstała ja też wstałam i czekałam na śniadanko. Zjadłam trochę swojego, trochę Poli bo musiałam sprawdzić czy nie ma przypadkiem lepszego a teraz z pełnym brzuszkiem idę odpocząć i troszkę się prześpię.
Zuzia
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 10, 2019 11:01 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Śnieg na szczęśćie już stopniał, ale wieczorem sypało ostro! Teraz wieje, ale pokazuje się słońce. Miałam iść na basen ale niestety muszę zrezygnować (buuuu!) i zastanawiam się nad myknięciem naparę godzin do Mielna. Może być ciekawie ptaszkowo.

Wydaje mi się że Zuzi udziela się stres i w ten sposób odreagowuje.
Ewciu, dobrze zrobiłaś, jak inni chcą wyjść o czasie to niech się nauczą że trzeba pomóc tym co mają więcej roboty :201421

Wczoraj wieczorem jak wracałam do domu o 22 to było cieplutko na dworze i bezwietrznie choć mokro. W domu obrobiłam się z Zuzią i tak słucham a tu w szyby i parapet bębni deszcz . Udało mi się przed deszczem wrócić do domu. Koło 2 w nocy jak zaczęło pizgać jak się halny zerwał to wszystko mi fruwało po balkonie - dobrze , że siatkę mam.
Dziś rano jak wstałam przywitało mnie słoneczko lecz za chwilę niebo spowiły szare chmury. Niestety halny pizga nadal więc odpuściłyśmy sobie z mamą cmentarz. Jak tak wieje to nawet świeczki nie zapalimy. W czwartek mam wolne więc w czwartek pojedziemy zwłaszcza , że zapowiadają od czwartku poprawę pogody.
Wiem Marlenka , że to moja wina bo nauczyłam wszystkich , że mogą na mnie liczyć , że zawsze im pomogę ale sama sobie świetnie radzę . Jak widać i mnie czasami przyda się pomoc .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 10, 2019 11:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Kochane ciocie bardzo dziękuję , że się mną interesujecie i pytacie o moje zdrowie. Czasami mam taki kryzys jak mi coś dolega np. jak boli mnie brzuszek. Później mi już przeszło i przyszłam do Dużej spać. Spałyśmy całą noc i dopiero rano jak Duża wstała ja też wstałam i czekałam na śniadanko. Zjadłam trochę swojego, trochę Poli bo musiałam sprawdzić czy nie ma przypadkiem lepszego a teraz z pełnym brzuszkiem idę odpocząć i troszkę się prześpię.
Zuzia

Zuziu, myślimy o Tobie cieplutko :201461 Dobrze, że już Ci lepiej :1luvu: :1luvu: :1luvu: i zjadłaś :catmilk: a teraz śpij sobie i nabieraj sił :ok:
Sabcia troskliwa
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60355
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 10, 2019 12:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

A może dać Zuzi coś na poślizg ?
Może miała problem i dlatego były efekty za kuweta ?

Ewcia dzisiaj to ty odpoczywaj tylko i wyłącznie.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Nie mar 10, 2019 12:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa nie nadrobię, ale odpoczywaj w wolna niedzielę i spędzaj czas z kotkami i mamusia :1luvu:

Dużo zdrowia :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie mar 10, 2019 12:31 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:
Ewa L. pisze:Kochane ciocie bardzo dziękuję , że się mną interesujecie i pytacie o moje zdrowie. Czasami mam taki kryzys jak mi coś dolega np. jak boli mnie brzuszek. Później mi już przeszło i przyszłam do Dużej spać. Spałyśmy całą noc i dopiero rano jak Duża wstała ja też wstałam i czekałam na śniadanko. Zjadłam trochę swojego, trochę Poli bo musiałam sprawdzić czy nie ma przypadkiem lepszego a teraz z pełnym brzuszkiem idę odpocząć i troszkę się prześpię.
Zuzia

Zuziu, myślimy o Tobie cieplutko :201461 Dobrze, że już Ci lepiej :1luvu: :1luvu: :1luvu: i zjadłaś :catmilk: a teraz śpij sobie i nabieraj sił :ok:
Sabcia troskliwa

Dziękuję Sabciu . Tak zrobię .
Zuzia
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 10, 2019 12:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:A może dać Zuzi coś na poślizg ?
Może miała problem i dlatego były efekty za kuweta ?

Ewcia dzisiaj to ty odpoczywaj tylko i wyłącznie.

Mają masło do dyspozycji ale średnio są zainteresowane.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 10, 2019 12:41 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Ewa nie nadrobię, ale odpoczywaj w wolna niedzielę i spędzaj czas z kotkami i mamusia :1luvu:

Dużo zdrowia :1luvu:

Dziękuję . :201494
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 10, 2019 12:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
PixieDixie pisze:A może dać Zuzi coś na poślizg ?
Może miała problem i dlatego były efekty za kuweta ?

Ewcia dzisiaj to ty odpoczywaj tylko i wyłącznie.

Mają masło do dyspozycji ale średnio są zainteresowane.


A moze oliwy, albo troche smalczyku?
Parafina?
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Nie mar 10, 2019 15:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewciu, a ja dzisiaj w to wietrzysko pojechałam do Mielna 8O Liczyłam na to że z racji wiatru będą fajne ptaszki na falochronach albo na Jamnie. Trochę się przeliczyłam, ale spacerek był. Teraz muszę odtajać.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33238
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 10, 2019 20:38 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Właśnie wróciłam od mamy. Nieprzyjemnie na dworze i mokro. pada taka drobna sieczka przenikająca na wskroś. Czuje się wilgoć nawet w kościach.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 10, 2019 20:58 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Właśnie wróciłam od mamy. Nieprzyjemnie na dworze i mokro. pada taka drobna sieczka przenikająca na wskroś. Czuje się wilgoć nawet w kościach.

Ja też wilgoć czuję, kolana tak mnie bolą :placz: a spacerek z Emi muszę zaliczyć.
Weekend spędziłam jak zwykle przy garkach.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 10, 2019 21:07 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:Właśnie wróciłam od mamy. Nieprzyjemnie na dworze i mokro. pada taka drobna sieczka przenikająca na wskroś. Czuje się wilgoć nawet w kościach.

Ja też wilgoć czuję, kolana tak mnie bolą :placz: a spacerek z Emi muszę zaliczyć.
Weekend spędziłam jak zwykle przy garkach.

Mnie noga tak rwie , że mi się wyć chce a jak pomyślę o zrywaniu opatrunku i tym cholernym bólu temu towarzyszącym to mam ochotę strzelić sobie w łeb.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 348 gości