Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 47

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lut 10, 2019 10:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:Ewciu ciągle zapominam Cię poinformować ,że w tym roku powinnam mieć kwitnące malwy od Ciebie. Kilka się przyjęło w ubiegłym roku :)

O to super. Czekam aż zakwitną i zrobisz zdjęcia. :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 10:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

jolabuk5 pisze:
Ewa L. pisze:
Dyktatura pisze:Witamy się i my.

Ewciu musisz zmienić łoże na piętrowe. Najlepiej 3 piętrowe. Każdy będzie miał coś dla siebie.
Obrazek

Witaj Aniu :1luvu:
Powiem ci , że to by było rozwiązanie aczkolwiek mnie by pewnie zostawiły to najniższe. :twisted:

One chyba po prostu lubią wylegiwać się w twojej pościeli. Moje też tak mają :twisted: A zamiast najniższego łóżka mogłyby być szuflady, wtedy koty na pewno by je wybrały :twisted:

To fakt i Zuzia i Pola lubią wylegiwać się w pościeli.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 10:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:Ewciu ciągle zapominam Cię poinformować ,że w tym roku powinnam mieć kwitnące malwy od Ciebie. Kilka się przyjęło w ubiegłym roku :)

O to super. Czekam aż zakwitną i zrobisz zdjęcia. :D


ja też czekam aż zakwitną.....i nie tylko malwy
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 10, 2019 10:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dla Zuzi dostałam coś takiego 97 % mięsa + 3 % owoców i konsystencja musu.

Obrazek

Obrazek

Oczywiście Zuzi na razie nie pasuje i odmówiła jedzenia. Ona od kilku dni znacznie mniej je.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:Ewciu ciągle zapominam Cię poinformować ,że w tym roku powinnam mieć kwitnące malwy od Ciebie. Kilka się przyjęło w ubiegłym roku :)

O to super. Czekam aż zakwitną i zrobisz zdjęcia. :D


ja też czekam aż zakwitną.....i nie tylko malwy

Wiem ......wiosno przychodź czym prędzej :mrgreen:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dla Poli znalazła się taka puszeczka . Wersja filetowa w rosołku. Też z dużą zawartością mięsa.

Obrazek

Obrazek

Pola wychlipała cały rosołek ale mięsko zostawiła.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Dla Zuzi dostałam coś takiego 97 % mięsa + 3 % owoców i konsystencja musu.

Obrazek

Obrazek

Oczywiście Zuzi na razie nie pasuje i odmówiła jedzenia. Ona od kilku dni znacznie mniej je.


może jej to mięso nie smakuje :(
kiedyś widziałam jakąś drogą karmę z dużą zawartością mięsa, tylko ,ze to mięso to w przeważającej części były różne podroby, które są tanie a tam były kilka razy przepłacone
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 10, 2019 11:04 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Dla Poli znalazła się taka puszeczka . Wersja filetowa w rosołku. Też z dużą zawartością mięsa.

Obrazek

Obrazek

Pola wychlipała cały rosołek ale mięsko zostawiła.


może zostawiła na później :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 10, 2019 11:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dostałyśmy też 4 próbki suchej karmy . Jedną z nich już otworzyłam i nawet Zuzia pochrupała trochę.

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Dla Zuzi dostałam coś takiego 97 % mięsa + 3 % owoców i konsystencja musu.

Obrazek

Obrazek

Oczywiście Zuzi na razie nie pasuje i odmówiła jedzenia. Ona od kilku dni znacznie mniej je.


może jej to mięso nie smakuje :(
kiedyś widziałam jakąś drogą karmę z dużą zawartością mięsa, tylko ,ze to mięso to w przeważającej części były różne podroby, które są tanie a tam były kilka razy przepłacone

Nie można powiedzieć , że jej nie smakuje bo jej nawet nie próbowała . Ostatnie kilka dni ma mniejszy apetyt i nawet swoje znane karmy też mało je. Tak od mniej więcej kilku dni gdzie temp. jest na plusie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Dla Poli znalazła się taka puszeczka . Wersja filetowa w rosołku. Też z dużą zawartością mięsa.

Obrazek

Obrazek

Pola wychlipała cały rosołek ale mięsko zostawiła.


może zostawiła na później :wink:

Wszystko możliwe.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
mag828 pisze:
one się tak ułożyły, żebyś mogła ty sobie pośrodku między nimi być :kotek:

Ty tak .......ze mną gorzej . Okazało się , że Pola ułożyła się tak bo robiła podchody do Zuzi . Chciała ją upolować i co chwilkę podchodziła coraz bliżej. Jednak udaremniłam jej zamiary :twisted:


etam! ty byś poprostu była od razu przytulona do kitałek :201461

zamiary udarmeniłaś prze położenie się miedzy nimi jednak?

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jesteśmy :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie lut 10, 2019 11:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mag828 pisze:
Ewa L. pisze:
mag828 pisze:
one się tak ułożyły, żebyś mogła ty sobie pośrodku między nimi być :kotek:

Ty tak .......ze mną gorzej . Okazało się , że Pola ułożyła się tak bo robiła podchody do Zuzi . Chciała ją upolować i co chwilkę podchodziła coraz bliżej. Jednak udaremniłam jej zamiary :twisted:


etam! ty byś poprostu była od razu przytulona do kitałek :201461

zamiary udarmeniłaś prze położenie się miedzy nimi jednak?

Nie dociskając zadek Poli do podłoża :smokin:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 11:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:Jesteśmy :)

Witamy , witamy :1luvu: :1luvu:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot], Silverblue i 232 gości