Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 47

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon lut 18, 2019 10:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Anna2016 pisze:Zdrowia dla Koteczek

Dziękujemy Aniu i dla was też w ten trudny czas.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 18, 2019 10:47 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Zuzia i Pola. Z okazyji Dnia Kota życzymy wam zdrówka i mniamuśności i lataczy na bałkonu i miątkich podusiów.
Książniczka Ofelja i Mała Ciorna Carmen

Dziękujemy dziewczyny i my wam też tego życzymy.
Zuzia i Pola
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 18, 2019 10:49 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:https://demotywatory.pl/4909966/Koci-jezyk

Obrazek

I to jest to :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 18, 2019 10:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

AgaS1987 pisze:Duzo Zdrowka dla Dziewczynek :1luvu: i dla Ciebie Ewcia zebys mogla Im dogadzac :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dziękujemy Aga :201494 :201494 :201494
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 18, 2019 10:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze::201461 :201461 :201461

:kitty: :catmilk: :kitty: :catmilk: :kitty:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 18, 2019 10:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jak Weekdnd minał ?
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon lut 18, 2019 11:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Czasami czytam te opowieści z krypty to aż zdziwienie bierze że tacy klienci się zdarzają :| :201429

Ja tez się dziwię , że jeszcze tacy ludzie są choć niestety takich robi się coraz więcej.
Mają kilka groszy więcej w portfelu to zaczynają zachowywać się jak władcy świata , oglądają zakłamaną telewizję i wierzą we wszystko co mówią w niej łykając każdą bzdurę jak młody pelikan.
Tak jak z aferą z wołowiną usłyszeli , że coś tam nieważne gdzie nie ważne jak jest nie tak i teraz obojętnie skąd by ona nie była to jest ta trująca i już. Ale jakbym jej sprzedała po 5 zł za kg albo w ogóle darmo dała bo przecież i tak to wyrzucę a nie sprzedam to ona weźmie ale za 25 zł złej wołowiny to ona nie kupi.
Nie o wszystkim wam piszę bo niekiedy sama nie mogę odnaleźć sensu w postępowaniu i zachowaniu klientów.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 18, 2019 11:15 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:Jak Weekdnd minał ?

Fajnie.
Było słonecznie i cieplutko więc pojechałyśmy z mamą na cmentarz do taty. Ładnie nam się ułożyło połączenie bo przy przesiadce nie czekałyśmy dłużej niż 2 min . Było cieplutko to sobie dłużej posiedziałyśmy taty . Powyrzucałyśmy już znicze choinki choć stroiki jeszcze zostały. Do końca lutego niech sobie zostaną a w marcu chcemy już postawić pomnik to wtedy się kupi inny stroik.
Jak wyjechałyśmy koło 11 to przed 15 byłyśmy dopiero w domu. Mama rano podszykowała obiad to jak przyszłyśmy wstawiłyśmy naszykowane wcześniej ziemniaki i o 15,30 zjadłyśmy obiad. Później po oglądałyśmy trochę telewizji, wypiłyśmy po obiedzie kawkę i późnym wieczorem wróciłam do domu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 18, 2019 11:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:Czasami czytam te opowieści z krypty to aż zdziwienie bierze że tacy klienci się zdarzają :| :201429

Ja tez się dziwię , że jeszcze tacy ludzie są choć niestety takich robi się coraz więcej.
Mają kilka groszy więcej w portfelu to zaczynają zachowywać się jak władcy świata , oglądają zakłamaną telewizję i wierzą we wszystko co mówią w niej łykając każdą bzdurę jak młody pelikan.
Tak jak z aferą z wołowiną usłyszeli , że coś tam nieważne gdzie nie ważne jak jest nie tak i teraz obojętnie skąd by ona nie była to jest ta trująca i już. Ale jakbym jej sprzedała po 5 zł za kg albo w ogóle darmo dała bo przecież i tak to wyrzucę a nie sprzedam to ona weźmie ale za 25 zł złej wołowiny to ona nie kupi.
Nie o wszystkim wam piszę bo niekiedy sama nie mogę odnaleźć sensu w postępowaniu i zachowaniu klientów.

Ja mam to samo odczucie, że teraz ludziom odbija delikatnie pisząc. Chyba im się w d.... poprzewracalo. :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25466
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 18, 2019 12:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:
Ewa L. pisze:
Moli25 pisze:Czasami czytam te opowieści z krypty to aż zdziwienie bierze że tacy klienci się zdarzają :| :201429

Ja tez się dziwię , że jeszcze tacy ludzie są choć niestety takich robi się coraz więcej.
Mają kilka groszy więcej w portfelu to zaczynają zachowywać się jak władcy świata , oglądają zakłamaną telewizję i wierzą we wszystko co mówią w niej łykając każdą bzdurę jak młody pelikan.
Tak jak z aferą z wołowiną usłyszeli , że coś tam nieważne gdzie nie ważne jak jest nie tak i teraz obojętnie skąd by ona nie była to jest ta trująca i już. Ale jakbym jej sprzedała po 5 zł za kg albo w ogóle darmo dała bo przecież i tak to wyrzucę a nie sprzedam to ona weźmie ale za 25 zł złej wołowiny to ona nie kupi.
Nie o wszystkim wam piszę bo niekiedy sama nie mogę odnaleźć sensu w postępowaniu i zachowaniu klientów.

Ja mam to samo odczucie, że teraz ludziom odbija delikatnie pisząc. Chyba im się w d.... poprzewracalo. :mrgreen:

Dokładnie.
Nie mieli , nie mieli a teraz jak sobie mogą pozwolić to im palma z tego nadmiaru szczęścia bije i dekle się luzują.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 18, 2019 12:29 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

oj Ewciu, współczuję klientów :( ludzie nieraz sami nie wiedzą czego chcą :( i sprzedawcy się dostaje
Urwis [*] 01.03.2014 r.; Franek [*] 07.11.2014 r.; Młody zaginął 24.09.2019 r.; Adek [*] 08.03.2020 r.; Morf [*] 02.06.2021 r.; Kotka Polka zaginęła w lipcu 2022 r. - kiedyś się spotkamy

isabell36

 
Posty: 10542
Od: Pt gru 25, 2009 17:56
Lokalizacja: Rewal

Post » Wto lut 19, 2019 10:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

isabell36 pisze:oj Ewciu, współczuję klientów :( ludzie nieraz sami nie wiedzą czego chcą :( i sprzedawcy się dostaje

To prawda Izuniu. Mając bezpośredni kontakt z klientem jesteśmy na pierwszej linii ognia . Wszystkie niepowodzenia, frustracje dnia codziennego ludzie wyładowują na nas.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 19, 2019 11:14 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Wiosna się zbliża wielkimi krokami . Dziś słonecznie i bezchmurnie - niebo błękitne bez ani jednej chmurki.
Zuzia od wczoraj znów ma mniejszy apetyt. Wczoraj długo się nachodziłam i naprosiłam by w końcu zjadła. Dziś jest to samo. Może to przez to , że zrobiło się ciepło .
Wczoraj wieczorem znów zachciało mi się pomidorówki. Kupiłam takie ładne kostki i w nocy ugotowałam zupki . Oczywiście znów o 3 poszłam spać. Musiałam odreagować wczorajszy dzień. Z jakiegoś powodu teraz dostawy przychodzą do nas po południu ok 16. Jak rano są we dwie to zbijają bąki czasami tylko któraś pójdzie na sklep a jak przyjeżdża dostawa to wszystkie idą do domu i zostaję sama. Wczoraj od 13 do 15 byłyśmy we dwie a jak poszła to koło 16 przyjechała dostawa. Musiałam przyjąć 12 pojemników mięsa i wędlin , po wykładać do lady, resztę po układać w chłodni a w tym czasie oczywiście było najwięcej ludzi. Dopiero po 19 udało mi się wszystko skończyć. Dziś czeka mnie kolejny ciężki dzień i to nie do końca z powodu pracy tylko od dziś do piątku mam na swojej głowie nowego binladena - tak nazywamy tego nowego z zasadami bo ma brodę jak binladen . Jak znów przez 8,5 godz mam słuchać jego mądrości to robi mi się słabo .
Mam też kolejny problem z nogą . 10 lat temu zrobiła mi się na prawej nodze powyżej kostki od wewnętrznej strony taka mała ranka. Jednak zamiast się goić zaczęła się powiększać i okazało się , że to rana owrzodzeniowa podudzia. Bolało , rana się powiększała i sączyło się z niej - najpierw płyn później ropa. Straszny ból i ogólnie masakra. Długo z tym walczyłam aż trafiłam na program leczenia trudno gojących się ran i dopiero mi pomogli. Od jakiegoś czasu poniżej miejsca po poprzedniej ranie zrobiła mi się ranka przykryta strupkiem. Po każdym prysznicu strupek namacza się i odchodzi zostawiając po sobie dziurę. Niby jest suche , niby nic widocznego się z tego nie sączy ale po kilkunastu godzinach znów tworzy się strupek który przy kolejnym namoczeniu odchodzi. Poza tym noga wokół tego mnie boli i jak długo stoję czuję od czasu do czasu takie bolesne szarpnięcia. Boję się , że znów otwiera mi się rana owrzodzeniowa a to nie zapowiada się dobrze. W poniedziałek 25 lutego mam wolne więc zapisałam się do dermatologa i zobaczymy co mi pani doktor powie. Prawie co dziennie noszę podkolanówki uciskowe a na pewno zawsze kiedy czeka mnie dłuższe stanie np. w pracy , regularnie raz do roku robię badanie doplerowskie żył i konsultuję się z lekarzem chirurgiem naczyniowym pod opieką którego jestem i do tej pory wszystko było ok.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lut 19, 2019 14:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

:( :( :(
rany, które się trudno goją, kojarzą się z cukrzycą.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto lut 19, 2019 15:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewuniu, zdrówka życzę :1luvu:

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aania, Lifter, MaryLux, Nul i 112 gości