Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 47

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 25, 2019 18:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Kolejny tydzień spędzam w domu. Mam L4 do 31.03. i w poniedziałek mam się u niej ( lekarki ) pojawić znowu.

I bardzo dobrze. Odpoczniesz trochę z dziewczynkami :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon mar 25, 2019 18:56 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewciu, nie jestem dużo młodsza od ciebie a uczę się hiszpańskiego (tzn uczyłam się - w tym roku przerwa bo grupa nam się rozpadła). Moja mama uczyła się niemieckiego będąc już na emeryturze. Tak więc na naukę nigdy nie jest za późno.
Niemiecki też mi nie szedł, ani w liceum, ani na studiach. Angielski jest znacznie łatwiejszy.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon mar 25, 2019 19:38 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewcia, to nie Twoje zmartwienie kto będzie pracował na stoisku. Ty teraz wylecz nogę. To jest Twój priorytet.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon mar 25, 2019 20:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

O to to, Anna zacnie prawi!

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Pon mar 25, 2019 20:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Korzystaj że zwolnienia i ucz się języka, faktycznie na naukę nigdy nie jest za późno.
Teraz można uczyć się przez komputer lub telefon.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon mar 25, 2019 22:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Nie interesuj się stoiskiem, masz inne sprawy.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon mar 25, 2019 22:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Dostałam smsa z PP , że dziś kurier Pocztex będzie próbował dostarczyć mi przesyłkę. Zadzwoniłam do niego i powiedziałam żeby zostawił ją u sąsiadów bo nie będzie mnie w domu. Powiedział ,że nie ma problemu choć u mnie będzie koło 15. Pan Błażej to mój ulubiony kurier z PP. Zawsze najpierw wpada do sklepu a jak mnie nie ma to dopiero szuka mnie w domu. Bezkonfliktowy, bezproblemowy naprawdę fajny kurier.
Kupiłam sobie książkę z płytą do nauki angielskiego bo mam zamiar wykorzystać wolne na naukę języka. Podobno na naukę nigdy nie jest za późno. :twisted: Jak mi pójdzie zobaczymy. Czy coś z tego wyjdzie czy to tylko mój słomiany zapał. Uczyłam się w szkole rosyjskiego obowiązkowo i nie wiele już z niego pamiętam i niemieckiego ale ta twardzizna mi nie szła bo nie podoba mi się ten język. Kiedyś zapisałam się nawet na naukę włoskiego. Później nie miałam czasu , pożyczyłam koleżance zeszyty do nauki i ćwiczeń ta mi nie oddała a ja z czasem straciłam z nią kontakt i przepadło. Może z angielskim pójdzie mi lepiej. Przyda mi się nawet w pracy bo przychodzi do nas coraz więcej cudzoziemców a ostatnio musiałam prosić kolegę bo ni cholery z jednym nie mogłam się dogadać. Dzięki pomocy Adasia udało mi się dowiedzieć czego ten gość chce.
Jak proszą chiken , poork , one, tu to jeszcze rozumiem ale z rybami mam już nie lada problem.No nic zobaczymy jak mi pójdzie . :lol: :lol: :lol:
Pogoda nam się kiepści . Jest szaro a niebo zasnuwają szare deszczowe chmury. Będzie padać jak nic. Oby tylko nie padało jak będę szła do lekarza.

z ang mogę Cię zawsze odpytać

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon mar 25, 2019 22:31 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:Ewciu, nie jestem dużo młodsza od ciebie a uczę się hiszpańskiego (tzn uczyłam się - w tym roku przerwa bo grupa nam się rozpadła). Moja mama uczyła się niemieckiego będąc już na emeryturze. Tak więc na naukę nigdy nie jest za późno.
Niemiecki też mi nie szedł, ani w liceum, ani na studiach. Angielski jest znacznie łatwiejszy.

a ja jestem starsza i uczę się niem i ros

MaryLux

 
Posty: 159735
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto mar 26, 2019 9:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Gosiagosia pisze:Korzystaj że zwolnienia i ucz się języka, faktycznie na naukę nigdy nie jest za późno.
Teraz można uczyć się przez komputer lub telefon.

Potwierdzam, polecam aplikacje Duolingo, bardzo fajna i darmowa :wink:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto mar 26, 2019 13:25 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Na naukę nigdy nie jest za pozno
Ja dylam co tydzień na angielski do szkoły językowej
Nie ma zmiłuj. Pomimo że częściej lub rzadziej (ostatnio) używam języka w pracy to trzeba szlifowac. Ja zawsze się boję gadać.

Uczyłam się kiedyś sama hiszpańskiego. Uwielbiam ten język. Ale niestety nie dam rady ciągnąć tyłu sork za jedne ogon więc skończyłam na podstawach.



Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto mar 26, 2019 15:10 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:
Gosiagosia pisze:Korzystaj że zwolnienia i ucz się języka, faktycznie na naukę nigdy nie jest za późno.
Teraz można uczyć się przez komputer lub telefon.

Potwierdzam, polecam aplikacje Duolingo, bardzo fajna i darmowa :wink:

Ja też z niej korzystam. Jest super.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25559
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto mar 26, 2019 16:00 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:A i jeszcze jedno - pisała do mnie kierowniczka co ze mną bo nie wie jak grafik ustawiać . Anki mojej też nie ma bo jej tata miał zawał i Anka wzięła wolne. Na chwilę obecną nie ma obsady na stoisko.

życie.
Zdrowiej Kochana.
Już się napracowałaś :P
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Wto mar 26, 2019 16:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:
Ewa L. pisze:A i jeszcze jedno - pisała do mnie kierowniczka co ze mną bo nie wie jak grafik ustawiać . Anki mojej też nie ma bo jej tata miał zawał i Anka wzięła wolne. Na chwilę obecną nie ma obsady na stoisko.

życie.
Zdrowiej Kochana.
Już się napracowałaś :P

Masz rację .
Do tej pory nikt się nie zapytał jak się czuję .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto mar 26, 2019 16:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Naprawdę nikt, telefonując, nie zapytał o samopoczucie? Prymitywne to. Choćby ich nie obchodziło.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46713
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto mar 26, 2019 16:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dziś jest mi źle i Zuzi chyba też . Bidulka zwymiotowała i zrobiła mi kupę w pokoju choć chwilę wcześniej była w kuwecie.Dałam jej Hepatilka choć wczoraj nie dostała bo zostały nam tylko dwa a dziś to już w ogóle jeden.U weta płaciłam za 40 tabletek czyli całe opakowanie 91 zł a na allegro znalazłam dokładnie te same tabletki które kosztują 32,50 zł też za 40 tabletek. Ładną mają przebitkę . Kupiłam 3 opakowania.
Mnie noga może boleć bo zmienia się u nas pogoda. Znacznie się ochłodziło i od jakiegoś czasu pada deszcz.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, luty-1 i 271 gości