Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 10, 2019 2:26 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

To jestem znowu ja żech żem - arystokrata śiwatłowodowy artystowiec.
Jako i Wy jesteśta.

Tęsknowato mi żech za Wami.

U mnie dupa blada dziś była - nuda straszliwości. Moja grzywacza gotować nie umi, ale udaje, że umi i jakieś wymiaukowane programy ogląda żech o gotowaniu. To ja siem dziś postawił i pokazał grzywaczowi ja żech, żem ja lepsiejszy od jej programa o gotowania jest.
https://www.youtube.com/watch?v=uKBO8h0K8oc

AAAAAA
i moja grzywacza z podziwa nie może ciągle wyjść, jak ja pięknowato w kuweta walem !!

To pisałem ja
BIL :flowerkitty:
Sir Bil :201415

O ja ciem miaukujem, jak ja pięknowato w kuweta walem!! :201497
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Nie lis 10, 2019 7:34 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Ale ma miejscówkę :)

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lis 10, 2019 10:16 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Stare telewizory i monitory były lepsze - można było na nich spać godzinami, spuszczając ogon na ekran :twisted:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

Od: Nie paź 16, 2005 14:56

Post » Nie lis 10, 2019 13:25 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bestol pisze:To jestem znowu ja żech żem - arystokrata śiwatłowodowy artystowiec.
Jako i Wy jesteśta.

Tęsknowato mi żech za Wami.

U mnie dupa blada dziś była - nuda straszliwości. Moja grzywacza gotować nie umi, ale udaje, że umi i jakieś wymiaukowane programy ogląda żech o gotowaniu. To ja siem dziś postawił i pokazał grzywaczowi ja żech, żem ja lepsiejszy od jej programa o gotowania jest.
https://www.youtube.com/watch?v=uKBO8h0K8oc

AAAAAA
i moja grzywacza z podziwa nie może ciągle wyjść, jak ja pięknowato w kuweta walem !!

To pisałem ja
BIL :flowerkitty:
Sir Bil :201415

O ja ciem miaukujem, jak ja pięknowato w kuweta walem!! :201497

Mój syneczek Kolumb chyba się u Ciebie szkolił
Lusia

MaryLux

Od: Pon paź 16, 2006 14:21

Post » Nie lis 10, 2019 17:53 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bil'u Ty jesteś koto- niepełnosprawny ? Niewidomy ? Bo ja Twoich oczek nie widzę. Nie masz ich ? Jak nie masz to wnioskuj o jakąś rentę w postaci smaczków u swojej Dużej, bo duże i duzi to podobno skądś dostają więc Tobie też się należy jak oczu nie masz.
Chiko

Chikita

Od: Śro cze 28, 2017 18:05

Post » Nie lis 10, 2019 19:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Chikita pisze:Bil'u Ty jesteś koto- niepełnosprawny ? Niewidomy ? Bo ja Twoich oczek nie widzę. Nie masz ich ? Jak nie masz to wnioskuj o jakąś rentę w postaci smaczków u swojej Dużej, bo duże i duzi to podobno skądś dostają więc Tobie też się należy jak oczu nie masz.
Chiko

:ryk: :ryk: :ryk:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Od: Pon gru 22, 2014 21:40

[poprzednia]