Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro maja 15, 2019 17:12 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Chikita pisze:Znalazłam Bil’a ze zmiotką i chce się Bil’a zapytać czy mogę kupić, czy się nie obrazi, nie pozwie mnie za wykorzystanie wizerunku, bo teraz te RODO i w ogóle.
I jeszcze jak Bil’u lubi sprzątać to noże nie chciałby tez u mnie ?

https://arena.pl/kot-z-magiczna-miotla-lisy-parker-veronese-wu76990aa,p42373917.html


Będe pisała ja - grzywacz. Kocham tego kota ze zmiotką!!!!!! Ino czemuż tak drogi on???????????????????????????????????????????????? :(
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Śro maja 15, 2019 21:36 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bestol pisze:
Chikita pisze:Znalazłam Bil’a ze zmiotką i chce się Bil’a zapytać czy mogę kupić, czy się nie obrazi, nie pozwie mnie za wykorzystanie wizerunku, bo teraz te RODO i w ogóle.
I jeszcze jak Bil’u lubi sprzątać to noże nie chciałby tez u mnie ?

https://arena.pl/kot-z-magiczna-miotla-lisy-parker-veronese-wu76990aa,p42373917.html


Będe pisała ja - grzywacz. Kocham tego kota ze zmiotką!!!!!! Ino czemuż tak drogi on???????????????????????????????????????????????? :(

:201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 16, 2019 8:45 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bestol pisze:Na szczęście nic się z Bilem nie dzieje :)

A to nasz świat zza krat :)
Obrazek

Przez te oczy zielone zielone, OSZALAŁAM!! :ryk:
Obrazek

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź


Post » Sob maja 18, 2019 18:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Właśnie obrąbałam Bilowi pazurki :) Ktoś kiedyś na forum miau napisał mi, że nie ma możliwości, aby w 10 minut obciąć pazurki na przednich łapkach, ja dziś w 10 minut z zegarkiem w ręku obcięłam pazurki na przednich i tylnych łapkach Bila :) Naumiałam się obcinać Bilowi pazurki na tylnych łapkach też :) Wcale nie reaguje rachu ciachu i po pazurkach :) Tylko przysmak, który dostaje przy obcinaniu zawsze musi być pod ręką :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob maja 18, 2019 19:25 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Ja się nie znam, bo swojej nie obcinam. Gdyby mnie naszło to potrzebna by była druga osoba aby ją przytrzymać, ale nie najdzie. Uważam, że to zupełnie zbędne jeśli kot sobie radzi z "pedikjur i menikjur" :wink:

Bestol jak zdrówko ?

Chikita

 
Posty: 6439
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki


Post » Pon maja 20, 2019 17:38 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bestol pisze:Właśnie obrąbałam Bilowi pazurki :) Ktoś kiedyś na forum miau napisał mi, że nie ma możliwości, aby w 10 minut obciąć pazurki na przednich łapkach, ja dziś w 10 minut z zegarkiem w ręku obcięłam pazurki na przednich i tylnych łapkach Bila :) Naumiałam się obcinać Bilowi pazurki na tylnych łapkach też :) Wcale nie reaguje rachu ciachu i po pazurkach :) Tylko przysmak, który dostaje przy obcinaniu zawsze musi być pod ręką :)

W 10 minut to obsługuję oba moje koty i ich 4 łapy. Smaczków nie potrzebujemy, a i z 6 minut w zapasie zostaje. ;)
Ale jak na początek to i tak niezły sukces z Twojej strony. Gratuluję, nie każdy się odważy na taki krok.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 20, 2019 17:39 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Musze się pochwalić, choć trochę myślę, że zwariowałam. Przypadkiem na Allegro zobaczyłam talerzyk z kotami, który mnie rozwalił, no nie mogłam się od niego oderwać :roll: Kurczę, no staram się nie kupować takich pierdół, ale rozum mi odebrało i kupiłam :oops: I dałam za niego 4 dychy :oops: Dziś doszedł i jest przepiękny!!! Piękniejszy niż na zdjęciu na Allegro. Mimo to, pomyślałam sobie najpierw, kurczę, ile to by było karmy :oops: Ale potem pomyślałam, no cóż, zaszalałam i kupiłam coś w końcu dla siebie, nie pamiętam, kiedy ostatnio kupiłam coś do mojego małego mieszkanka, chyba 100 lat temu :) Aaaaaaaaa i tak się rozpędziłam, że jeszcze u tego samego sprzedawcy zakupiłam solniczkę i pieprzniczkę, ale te kosztowały grosze. Nie wiem na cholerę mi taka solniczka i pieprzniczka, ale nie mogłam się oprzeć :)
To się teraz będę chwalić moją głupotą:)
Zdjęcia poniżej są wprawdzie z Allegro, że uwierzcie, te przedmioty są identyczne i nawet jeszcze piękniejsze :)

Nieszczęsny talerz za 4 dychy
Obrazek

I solniczka z pieprzniczką
Obrazek

Bilu jak zobaczył te cuda spojrzał na mnie tak:
Obrazek
Nie wiem, co to spojrzenie miało znaczyć....

Wiem, że zwariowałam, ale zaszaleć raz - to nie zawsze :)

Bilu oczywiście na mnie patrzy krzywo - grzywacz tyle żarcia bym za to miał!!!!!
Ale, no co, grzywaczowi też czasami się trochę przyjemności należy :)

To pisałam ja - grzywacz :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 20, 2019 17:44 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bestol pisze:Musze się pochwalić, choć trochę myślę, że zwariowałam. Przypadkiem na Allegro zobaczyłam talerzyk z kotami, który mnie rozwalił, no nie mogłam się od niego oderwać :roll: Kurczę, no staram się nie kupować takich pierdół, ale rozum mi odebrało i kupiłam :oops: I dałam za niego 4 dychy :oops: Dziś doszedł i jest przepiękny!!! Piękniejszy niż na zdjęciu na Allegro. Mimo to, pomyślałam sobie najpierw, kurczę, ile to by było karmy :oops: Ale potem pomyślałam, no cóż, zaszalałam i kupiłam coś w końcu dla siebie, nie pamiętam, kiedy ostatnio kupiłam coś do mojego małego mieszkanka, chyba 100 lat temu :) Aaaaaaaaa i tak się rozpędziłam, że jeszcze u tego samego sprzedawcy zakupiłam solniczkę i pieprzniczkę, ale te kosztowały grosze. Nie wiem na cholerę mi taka solniczka i pieprzniczka, ale nie mogłam się oprzeć :)
To się teraz będę chwalić moją głupotą:)
Zdjęcia poniżej są wprawdzie z Allegro, że uwierzcie, te przedmioty są identyczne i nawet jeszcze piękniejsze :)

Nieszczęsny talerz za 4 dychy
Obrazek

I solniczka z pieprzniczką
Obrazek

Bilu jak zobaczył te cuda spojrzał na mnie tak:
Obrazek
Nie wiem, co to spojrzenie miało znaczyć....

Wiem, że zwariowałam, ale zaszaleć raz - to nie zawsze :)

Bilu oczywiście na mnie patrzy krzywo - grzywacz tyle żarcia bym za to miał!!!!!
Ale, no co, grzywaczowi też czasami się trochę przyjemności należy :)

To pisałam ja - grzywacz :)

Myślę, że to nie głupota. My, kobiety, to takie trochę sroki jesteśmy. Czasami tzreba kupić coś dla siebie, choćby dla uśmiechu na twarzy.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 20, 2019 17:48 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

No nie wiem... ja nie lubię wydawać, bo przeważnie źle się to kończy. Kupię coś co mi się podoba, a potem wychodzi klops. Aczkolwiek ja ostatnio kupuje tylko do mieszkania i wszystko jest nie tak :placz:

Talerz fajny. Podziel się linkiem. Nie kupię, ale przynajmniej pooglądam.

Chikita

 
Posty: 6439
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon maja 20, 2019 17:53 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Ja bardzo się ucieszyłam, jak to do mnie przyszło :) Tak jak powiedziałam, bardzo bardzo dawno niczego nie kupiłam od tak, bo mi się podoba. Oczywiście pochwaliłam się koleżankom w pracy, pewnie pukały się w czoło: talerz z kotem??????????? On do powieszenia jest, nawet nie wiem, gdzie go ciepnę :D

Chikita, ten talerz był chyba tylko jeden, to była licytacja - jedna sztuka. Już daję linka, ale nie wiem czy będzie działać, skoro oni sprzedali już ten towar. Ja nie licytowałam, bo tak mi się podobał i kliknęłam kup teraz.
https://allegro.pl/oferta/d-rosher-tale ... YTJlZTU%3D
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 20, 2019 18:06 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Tak bardzo się ucieszyłaś, że tą ekscytację zakupem aż tutaj wyczuwam :P
Talerz bym powiesiła w salonie albo kuchni, nie wiem jak masz urządzone mieszkanie albo dokupiłabym stojak i postawiła.

Chikita

 
Posty: 6439
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon maja 20, 2019 18:26 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Chikita, toć ja nie mam kuchni :ryk: Mam tylko mały aneks kucheny, a tam miejsca na powieszenie czegokolwiek ni chu chu :)
Pokój przy aneksie też miejsca na obrazek nie ma. Dlatego nie wiem co myślałam kupując wiszący talerz :)
Właśnie też myślę o stojaku, żeby ten talerz postawić. Boję się, że źle dobiorę rozmiar i nawet nie wiem, gdzie takie cudo kupić. Pewnie znowu będę szukała na Allegro :oops:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 20, 2019 18:34 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Też mam aneks :mrgreen:
Ale mam gdzie wieszać 8)
Stojak kupisz w sklepach z domowym fajansem za horrendalne pieniądze czyli Home&You, Ikea, Zara Home. Myślę, że w tych tańszych za 5,00 zł albo sklepach z artykułami gospodarstwa domowego też dostaniesz. Do tego talerza ja bym szukała takiego mniej nowoczesnego i uganiałabym się po pchlich targach.

Chikita

 
Posty: 6439
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 276 gości