Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 27, 2019 18:17 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Na swojej ślicznej główce mam śliczną czapusię :D
Raju, jaki ja rozkoszny bobasek byłam ... :twisted:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 27, 2019 18:23 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Dobra, pośmiali się, pożartowali. Szukaj ładniejszego :D

Ładny talerz. Nie kupiłabym, bo do niczego mi nie pasuje. Ale tak szczerze mówiąc to pierwszy bardziej mi się podoba, ale nie mi ma się podobać, a Tobie.
Jak będę na pchlim targu rozglądać się za talerzami z kotami ?

Szukam obecnie doniczek, bo zdecydowałam się kwiatki kupić 8)
Nie mam w mieszkaniu ani jednego (za wyjątkiem owsa).

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon maja 27, 2019 18:27 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Ja ze względu na Bila, to nawet na balkon kwiatki sztuczne kupiłam.

Obrazek

On po prostu łazi wszędzie, boję się żywych kwiatów nawet na balkonie, boję się, że je będzie skubać, a może będą dla niego niebezpieczne.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 27, 2019 18:32 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Dlatego ja odezwałam się na wątku roślin doniczkowych i tam mi dziewczyny podsunęły parę kwiatków.
Za dużo tego jest dlatego poradziłam się bardziej doświadczonych. A zioła ? Zioła są nie groźne i zdrowe. Jak pożre Tobie tymianek, bazylię czy inne to nic mu nie będzie (może rewolucji żołądkowych dostać jak wcześniej nie miał dostępu, ale witaminy lepsze niż w kapsułkach). Ty też skorzystasz, bo świeże będziesz miała z własnej doniczkowej plantacji.
Ja bym się właśnie bardziej bała plastiku, bo jak skubnie plastik to różnie może się skończyć...

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon maja 27, 2019 18:36 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Te kwiatki są z materiału, bardzo delikatne.
W mieszkaniu mam za to wielką hoję. Nie widzę, aby Bilu był nią zainteresowany. Mam też dwa storczyki. One Bila też nie interesują.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 27, 2019 18:38 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bila niestety interesuje bardziej moje TV 8O
To Bil vs TV. Tak jest praktycznie codziennie.
Zastanawiam się, kiedy to TV ze ściany zleci, wtedy na bank przez podłogę przebije się do sąsiadów. To wiszące, ale ciężkie TV, jak było kupowane to jeszcze tych cienkich i lekkich nie było.
Ale cóż, Bilu je pokochał 8O

https://www.youtube.com/watch?v=AkcAl-llk1A

Działa Wam film?
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 27, 2019 18:47 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Film działa. Nie wiem jak moja zareagowałaby na telewizor. Nie mamy telewizora i mieć nie będziemy.
Nie wiem jak możesz cokolwiek oglądać ze zwisającą łapką. Szlag by mnie trafiał.
Moja lubi szafkę wiszącą. Raz już prawie spadła (palpitacji dostałam jak zaczęła spadać, bo rozwaliłaby mi komodę za horrendalne pieniądze...) ale to wcale, a wcale jej nie zraziło. Dobrze, niech skacze i wyciera kurze :mrgreen: nie mam nic przeciwko, szafkę zamocowałam na dodatkowe kątowniki, nie spadnie.

A ja mam pomidory (tutaj łodyżki są trujące, ale o tym dowiedziałam się w tym roku, a kupuje od trzech lat...), miętę, tymianek, stewię i pierwszy raz jarmuż. Na razie ładnie rośnie, zobaczymy czy coś z tego będzie. Była też rzodkiewka, ale całą wyrwała więc miałam tylko wie :cry:

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon maja 27, 2019 18:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Film działa :ok:
On tak śpi 8O
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon maja 27, 2019 19:32 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

O tak, znam to, TV jako najlepsze legowisko! Ofelia też lubi telewizory. Tyle że nie bardzo ma możliwość, bo zabezpieczyłam dostęp do telewizora jak tylko się dało.

Co od roślinek - u mnie w domu zielono, na balkonie zielono, jak pannice mają swoją trawkę to reszta zieleni jest bezpieczna. Co najwyżej Mała Czarna zrobi wykopaliska w donicy albo skrzynce, a Ofelia poleży w tymianku.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon maja 27, 2019 20:15 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Ja tym roku porwałam się na rododendron (właśnie jest zjadany przez mszyce), hortensję, malinę i pomidora koktajlowego.
Zobaczymy co z tego będzie. Póki co hortensja i malina ładnie rosną. Tfu, tfu... żeby nie zapeszyć.

Co do TV. Moja na nim nie śpią, za to Nala uważa, że TV to całkiem fajny drapak. Drapie tak już kilka ładnych lat i ani jednej ryski jeszcze nie zrobiła.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 27, 2019 21:08 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bilu, a jak Twoje kupalki?

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 27, 2019 21:31 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bestol, obejrzeliśmy film i narzuca mi się :1luvu:
Tuż nad TV półeczka :1luvu:
I TV bezpieczne i Bil miałby gdzie poleżeć i Ty mogłabyś coś tam zobaczyć w TV.

Bilu akrobata, ja miałam takich akrobatów ale ...
Mam problem odwrotny :lol: U mnie pod TV stoi taki sekretarzyk? jest to jedyne miejsce na wazon i ... kwiaty zasłaniają ekran :twisted: A koty, oczywiście, zainteresowane :evil:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt maja 31, 2019 19:07 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Terozki bedem pisał ja-
Bil wielka światłowodowa arystokrata artystowiec.

Moja grzywacza kupiła se żech nowa kota :(
Ta kota mocno dziwnowata jest 8O
Gupi grzywacz, bo ta kota nie umia kupa pieknowata walić nic a nic, drapać nie umi tyż ino na parapeta moja stoi żech.
A to moja parapeta jest!!!!
To ja ta kota dziwnowata już zwalił z moja parapeta dwa razy żem. Bo ja z troszkowatości zazdrosnowaty żem jest, że ta dziwna kota na moja parapeta stoi i lapmi na mnie siem :(

Jako żem jest ja arystokrata światłowodowa artystowiec, to ja na grzywacza mego teraz obrażony żem jest! Dobrze ino jest, że moja grzywacza żryć temu dziwnowata kota na moja parapeta nie daje nic a nic, żryć dostajem ja tylko jedynie żech.
Dziwnowate troche jest, że ta kota na moja parapeta nie żry nic a nic 8O

Tu ja pokazywujem ta dziwnowata kota na moja parapeta.
Obrazek

To pisał żech ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415
I moje kupalki są jak wielkie kupale żech!!!! Bo ja jestem artystowiec światłowodowa ogromniasta!!
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pt maja 31, 2019 19:32 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bilu, tyś jeden to ta Twoja (pik, pik, pik) przyniosła też tylko jednego kOta! A moja (pik, pik, pik) przyniosła aż CZTERY KOTY!!!! :strach:. Na nasze szczęście te nowe cztery też żreć nie dostają :twisted: Ten Twój, z parapeta to choć podobny do Ciebie a nasze :201416 to może jeden do Mumcia.
No ale moja (pik, pik,pik), miałka, że PIĘKNE :strach:
Drops.
Ciociu Kicorek , ładne są :P
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7950
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt maja 31, 2019 19:32 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bil'u a ja Ciebie zapraszam na imprezę jutro do nas, bo moja Duża to dzisiaj urodziny ma i mówi, że jutro gości będziemy mieć i żebym grzeczna była.
Skoro ona będzie miała swoich to ja chce swoich. Przyjdziesz ? Cattering będzie skromny, bo ja mało jadam. Mam chrupki jagnięcinkowe.
I takie dobre kurczakowe ciastka.
I jeszcze taki mus w saszetkach mam to sobie koktajle zrobimy.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 122 gości