Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 20, 2019 18:59 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Nie dam horendalnych pieniędzy na stojak :oops: Dlatego muszę poszukać czegoś taniego w necie.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 20, 2019 19:10 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Oj tam, za talerz 4 dychy dałaś to i za stojak możesz :mrgreen:

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon maja 20, 2019 19:20 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Talerz śliczny.
W Koszałkowie na giełdzie też bywają piękne talerze. Ja zawsze oglądam te z sowami (ale tylko oglądam póki co :wink: )
Lubię ładne rzeczy, ale na razie próbuję się odgracić i słabo mi to idzie.
A kasę też wydaję nie do końca praktycznie - nie na dekoracje co prawda tylko na wycieczki :oops: I jedna mnie baaaardzo kusi :oops:

Bil. Dlaczemu maś takowego wielkiego nosa? 8O I takowe wielkie oczki? 8O
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon maja 20, 2019 19:36 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bilu teraz się wyleguje na balkona. On taka wielka nosa ma i oczyska bo w kadr wlazł :)
Chikita, no dałam te 4 dychy i trochę tego przeżyć nie mogę, cała ja. Bo nawet nie wiem, gdzie ten piękny talerz walnąć :P Ja cię kręcę 4 dychy za talerz 8O No, ale już po ptakach, gdzieś go postawić muszę, bo z powieszeniem problem będzie , ścian za mało :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 20, 2019 20:24 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Lubię takie ozdóbki, ale nie kupuję. Te najfajniejsze są szklane albo z lichej ceramiki, a mnie się szkło nie trzyma. Bardzo często je tłucze i potem chodzę wściekła, ze kupiłam i stłukłam.
Postaw w honorowym miejscu, takim aby wszyscy widzieli i podziwiali 8)

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon maja 20, 2019 20:51 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

MB&Ofelia pisze:Talerz śliczny.
W Koszałkowie na giełdzie też bywają piękne talerze. Ja zawsze oglądam te z sowami (ale tylko oglądam póki co :wink: )
Lubię ładne rzeczy, ale na razie próbuję się odgracić i słabo mi to idzie.
A kasę też wydaję nie do końca praktycznie - nie na dekoracje co prawda tylko na wycieczki :oops: I jedna mnie baaaardzo kusi :oops:

Bil. Dlaczemu maś takowego wielkiego nosa? 8O I takowe wielkie oczki? 8O
Mała Ciorna Carmen

Pewnie żeby lepiej widzieć i niuchać Ofelku

MaryLux

 
Posty: 159317
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 20, 2019 22:46 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bestol pisze:Musze się pochwalić, choć trochę myślę, że zwariowałam. Przypadkiem na Allegro zobaczyłam talerzyk z kotami, który mnie rozwalił, no nie mogłam się od niego oderwać :roll: Kurczę, no staram się nie kupować takich pierdół, ale rozum mi odebrało i kupiłam :oops: I dałam za niego 4 dychy :oops: Dziś doszedł i jest przepiękny!!! Piękniejszy niż na zdjęciu na Allegro. Mimo to, pomyślałam sobie najpierw, kurczę, ile to by było karmy :oops: Ale potem pomyślałam, no cóż, zaszalałam i kupiłam coś w końcu dla siebie, nie pamiętam, kiedy ostatnio kupiłam coś do mojego małego mieszkanka, chyba 100 lat temu :) Aaaaaaaaa i tak się rozpędziłam, że jeszcze u tego samego sprzedawcy zakupiłam solniczkę i pieprzniczkę, ale te kosztowały grosze. Nie wiem na cholerę mi taka solniczka i pieprzniczka, ale nie mogłam się oprzeć :)
To się teraz będę chwalić moją głupotą:)
Zdjęcia poniżej są wprawdzie z Allegro, że uwierzcie, te przedmioty są identyczne i nawet jeszcze piękniejsze :)

Nieszczęsny talerz za 4 dychy
Obrazek

I solniczka z pieprzniczką
Obrazek

Bilu jak zobaczył te cuda spojrzał na mnie tak:
Obrazek
Nie wiem, co to spojrzenie miało znaczyć....

Wiem, że zwariowałam, ale zaszaleć raz - to nie zawsze :)

Bilu oczywiście na mnie patrzy krzywo - grzywacz tyle żarcia bym za to miał!!!!!
Ale, no co, grzywaczowi też czasami się trochę przyjemności należy :)

To pisałam ja - grzywacz :)

Czasem trzeba sobie sprawić przyjemność :D Talerz ładny, Bilu jeszcze ładniejszy :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź


Post » Pon maja 27, 2019 17:27 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

No to rabnęłam sobie jeszcze jeden talerz :oops:
Ale ten 18 zł, no nie mogłam się powstrzymać :oops:
Obiecałam Bilowi, że już nigdy nigdy żadnych talerzy, nigdy!!!!!!

A taki sobie sprawiłam :)
Obrazek
Obrazek

Pogięło mnie 8O
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 27, 2019 17:32 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

A teraz Wam coś pokażę. Trochę się chcę sobą pochwalić :)
W piątek dostałam od mamy moje zdjęcie,jak byłam małym pięknym aniołkiem :) no cudownym aniołkiem ...... 8O
Do dziś przez to zdjęcie miałam koszmary 8O

Oto ja we wczesnym dzieciństwie..... :evil:
Chyba nikt nie odważyłby się do mnie powiedzieć: "ti ti ti, bobasku".
Gdyby to zdjęcie zostało reklamą Pampersa, to każdy przychodziłby po pieluchomajtki z krucyfiksem, a potem nacierał pieluszkę czosnkiem.
Moim zdaniem, 8 pasażer Nostromo, to był przy mnie pikuś.
Moi rodzice musieli mnie na bank szczerze kochać :mrgreen:

Obrazek

Ciekawe, czy tylko ja widzę podobieństwo....

Obrazek

To pisałam ja, grzywacz. Bilu jak zobaczył to zdjęcie to prawie kłaczka puścił :roll:
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 27, 2019 17:53 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

O mój boże ! co za brzydkie dziecko 8O
To serio Ty ?
Laleczka Chucky to pikuś... zawsze uważałam ją za brzydką, ale teraz... to w sumie nie wiem czy taka brzydka :P
Edytowałaś jak pisałam o laleczce. Przypadek ?

Nie przebili Tobie serca drewnianym kolkiem w dzieciństwie ? Może jakieś egzorcyzmy ?
Ale spokojnie. Ja też brzydko wychodziłam i wychodzę dalej na zdjęcia. Klisza pęka, karta się pali.

Aha i teraz nie mówi się bobasku. Teraz są bombelki, ale Twoim "uśmiechem" bombelka raczej Twoja Mama by nie zapłaciła...

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon maja 27, 2019 17:55 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

:D :D :D :D :D
Wiesz Chikita, jak patrzę na to zdjęcie, to sama bym w siebie jakiegoś kołka wstrzeliła hehehehe
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 27, 2019 18:04 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Ja mam mało zdjęć za czasów bycia bombelkiem, ale o ile dobrze pamiętam to na co drugim zdjęciu jestem zaryczana. Podobno strasznie becząca byłam.
Powiadają we wsi, że wszystkie rybki spuściłam w klozecie myśląc, że wypuszczam je wolność :roll: wstydzę się tego do dziś choć niezbyt pamiętam tą akcję ratunkową.

Jestem pełna podziwu, że podzieliłaś się z nami zdjęciem. Przepraszam, Bilu był ładniejszy. Nawet na tym pierwszym zdjęciu gdzie nie wygląda zbyt uroczo przebija Ciebie urodą.
Nie byłaś ładnym i słodkim bombelkiem, a może byłaś ? Te tylko takie nie twarzowe. Poszukaj ładniejszego aby te okrutne plotki podeptać.
(Przepraszam, ale parskłam śmiechem... )

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Pon maja 27, 2019 18:10 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Co Ty, uwierz mi, każda moja fota z bycia bombelkiem wygląda prawie tak samo :mrgreen:
Czaisz jak musieli reagować na mój widok wszyscy Ci, którzy przychodzili do moich rodziców, żeby mnie zobaczyć ??????????????? 8O
Omen to był przy mnie mały pikuś :twisted:
:ryk:
Ostatnio edytowano Pon maja 27, 2019 18:18 przez Bestol, łącznie edytowano 2 razy
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1795
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Pon maja 27, 2019 18:14 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Ja bym odwróciła wzrok i skupiła się na czymś przyjemniejszym dla oczu...
Nie, to na pewno tylko zdjęcie. Nie ma aż tak brzydkich dzieci.

A tak na marginesie... co Ty masz na głowie ?!

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MaryLux, Sihaja i 113 gości