Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto kwi 23, 2019 16:40 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Lusia arystokrata światłowodowa pawia puściłaś żeś tyż?? Niemelonowe pawie som :evil: Ja już nie pawiujem na razie żem i tego Ciebie pieknowata światłowodowa życzem tyż!!!!!! A może Lusia ja żech zaraził Ciem? 8O Bo ja sem też w sobota dwa razy rzygnął żech. Nie kazali memu grzywacza do weterowca targać mnie. A Twój grzywacz targać Ciem chce??

Fryfa i Mati, ja to nie wim, czy grzywacza piszne żarcie daje mi, bo ja wtrąbiam wszystko co mi da żech. Ja to nienażarty arystokrata światłowód jestem wciąż. Żrym i srym. Ale za to tak pięknowato ja srym, że aż puchna z duma.

A i odświeżować mój Koncik Melonoma będem teraz:
Grzywacz mój, że gupi jest to siem szarpnął i jakiś czas w tył miesiąca karma sucha Ziwi grzywacz pierdyknął mi. Tero grzywacz podawa mi tylko mokra żarcie.
A ta Ziwi to jam żech żarł, jakoż wszystko ja żrem żech, ale bez wielka radościa żem to żarł. W miska zostawiał ja czasami trocha tego nawet.
To ja chcem wymiaukować, że my z grzywacza sucha Ziwi mało melonujem. Melonujem to ziwi tak 4/10.

Ja to lubiejam wpierdziutać se żech Wildes Land mokra https://www.kocimietka.pl/wildes-land/1 ... B3bny.html
Tak to wpierdziuowujem, że miskę to ja do czystowatości wysusam.
My z grzywacza Wildes Land mokra melonujem 10/10

Pamiętata Wy żech przyjacielowie arystokrata światłowodowa, jak ja se kupił żech (JA SE KUPIŁ!) moja trona? (zdjęcia stara)
Obrazek
Dawnowato JA SE KUPIŁ! ta trona żech i w nim uwielbiowujem dupa ma arystokrata wysiadywać ciąglowacie.
My z grzywacza melonujem ta trona 10/10

Jak stara moja kupo-trona uległa calkowitowatemu zakupaniu, to grzywacz sprawił mi nowa kupo-trona. Otwarta kupo-trona, bo ja sem lubiem paczać na kafłe w łazience mej, jak arystokrata klocka walem ja żech
https://www.zooplus.pl/shop/koty/kuwety ... tne/370737
Ja melonujem ta kupo-trona 10/10

To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415

A do Lusi bym chciał, mojej niedoszła teściowa arystokrata wielka światłowodowa:

Luśka kocham Ciem na zabój,
ino błagam Ciem, nie pawiuj! :1luvu:

A i zapomniawszy bym ja. Chiko ciżkowato pasta Bezo pet znaleziwować
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Wto kwi 23, 2019 17:34 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bestol pisze:Jak stara moja kupo-trona uległa calkowitowatemu zakupaniu, to grzywacz sprawił mi nowa kupo-trona. Otwarta kupo-trona, bo ja sem lubiem paczać na kafłe w łazience mej, jak arystokrata klocka walem ja żech
https://www.zooplus.pl/shop/koty/kuwety ... tne/370737
Ja melonujem ta kupo-trona 10/10


A i zapomniawszy bym ja. Chiko ciżkowato pasta Bezo pet znaleziwować


Brzytka bardzo mocno. I taka niepraktyczna. I taka niska. I zdecydowanie za mała !
Ja mam takie kuwety ładne, duże, zakryte i nikt nie podgląda i nie wysypuje żwirku :smokin:
Ty pewnie jak kopiesz to wysypujesz. A i u mnie zakryte to ja nie muszę kopać, bo jak zrobię i zostawię to i tak nie widać.

A tą pastę to poszukaj Bil'u na Allegro czy jakoś tak.
Chiko

Chikita

 
Posty: 6431
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto kwi 23, 2019 22:49 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

mag828 pisze:
MaryLux pisze:Ja też dziś pawiowałam. Dwa razy. Raz wodą, drugi raz śniadaniem. Duża panikuje.
Lusia


Lusia kotana
uwarzaj bo Duża morze kciecz ciem wzioncz do rekarza
mje żafsze żabiora jak pawiuje
a rzdaża siem mje to czenszto
i dawajom mje kroprufki ftedy
are mosze ty nie muszisz miecz kroprufkuf
wszułczujonca Mati

Nie wzięli do weta, Duża nie naskarżyła foondacji, bo potem nie pawiowałam

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro kwi 24, 2019 0:33 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

mag828 pisze:Miaudobry
tu witajom siem Fryga i Mati
to żnaczy Mati i Fryga
ftakiej kolejnoszczi jeszteszmy na żdjenczu
to piszały szpólnie Fryga i Mati


Obrazek

Oooo, a tu wiencej pienknego czarnego futra :1luvu: Tylko Biluu nie bądź zazdrosny :wink:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro kwi 24, 2019 16:54 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Ja żech zawsze jest zazdrosnowaty!!!! Bo ja jest żech wielka arystokrata światłowodowa snoba!!!! :twisted: Siem ja bojam, że Fryga i Mati ładniejsza czarna pupa majom niż ja żech mam i zazdrościowatości wielka mnie zeżerywowuje :?

Chiko o wielki światłowodzie, oczywista, że walem żwirem z kupo-tronu na prawa i lewa i nawet na zaś. Alem ja tak robiem, żeby grzywacza ma trochu rozrywki miała i ruchowata bardziej była, a jak sprząta to co ja z kupo-tronu wywalem to wielce bardziej moja grzywacza ruchowata jest. Może i moja kupo-tron najpiękniejsza nie jest, ale jak w nią kupala walnę, to wtedy piekniejsiowatowiejszego kupo-trona na cała świata ni ma!!!!

Koncik Melonoma:
Moja grzywacza to gupia jest. Siem zdecydować nie może. Raz mi daje mokre i suche żarłowatości, potem wpada, że samo mokre żarłowatości a tero znowu nowego pomysła ma i znowu chce mi podawać mokre i suche żarłowatości. I dziś mi kupiła Orijena, co by mi go jednak między mokrowatościami podawać. Ja melonujem Orijena, to może być.
Grzywacz mój na żarłowatości suchowate takie cuś se sprawił https://www.zooplus.pl/shop/psy/miski_k ... zna/192562
Moja grzywacza ma starszego grzywacza, one to podobnowate som, ale moja grzywacza to taka bardziej brzydal jest. Moja grzywacza mama nazywa ta starsza grzywacza. I moja grzywacza dała starsza grzywacza miski dla psowatych z tego zestawu co wyżej ja dał. Bo starsza grzywacza ma psowatego. UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU jaki brzydal ten psowaty!!!! Takie toto gupie brzydalstwo i miaukac nie umie ino coś tam bredzi HAU HAU 8O Może ta psowata chora jakaś, czy co??? :20147
Moja grzywacza z tego zestawa melonuje ta pojemnika. Tam trzyma me żarłowatości suchowate. Ja to nie wiem, czy ja ta pojemnika melonujem. W moja pięknowata arystokrata dupa mam, gdzie grzywacza moje żarłowatości trzyma, ino żeby żarłowatości pyszniste były.
Teraz sobie idem na moja tarasa i już.

To pisałem ja
Bil :flowerkitty:
Sir Bil :201415
Może Fryga i Mati mają pięknowatejsza czarna pupa niż ja mam żech, ale ja moja pupa na bank najpięknowatowatejsze kupy walem :201421

Lusia światłowodowa arystokrata jesteś Ty żech i my wszyscy melonujem, że nie pawiowujesz już :201494
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Śro kwi 24, 2019 18:33 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Atta pisze:
mag828 pisze:Miaudobry
tu witajom siem Fryga i Mati
to żnaczy Mati i Fryga
ftakiej kolejnoszczi jeszteszmy na żdjenczu
to piszały szpólnie Fryga i Mati


Obrazek

Oooo, a tu wiencej pienknego czarnego futra :1luvu: Tylko Biluu nie bądź zazdrosny :wink:


Dżenkujamy czociu Atta :oops:
my to mamy szczenszcze bo nasz Duża kota czarne kitałki
i nie kcze innych tyłko czarne
takie jak ja Fryga

Obrazek

arbo jak ja Mati
Obrazek

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro kwi 24, 2019 18:36 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bilu kotany
nie boncz żażdroszny
my mamy dzewczynszkie pupki, wjenc inne nisz tfoja
i czocie napewno to wjom, rze my jeszteszmy inne nisz ty
i napewno kotajom i czebie i nasz
to piszały szpulnie Fryga i Mati

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro kwi 24, 2019 19:33 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bil'u pokaż swojego tarasa !
Chiko

Chikita

 
Posty: 6431
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Czw kwi 25, 2019 20:18 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Bilu, pisz często, bo moja @ zaraz się lepiej czuje, jak od Ciebie coś poczyta
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob kwi 27, 2019 9:25 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Teraz piszę ja - grzywacz.
Jestem po dzisiejszej kolonoskopii. Niefajne badanie, ale przeszłam lepiej niż gastroskopię. Jelito grube w normie, z czego się bardzo cieszę :)
Diagnoza ostateczna: zespół jelita drażliwego w przebiegu SIBO (o podejrzeniu u mnie SIBO pisałam już wcześniej).
I oczywiście kolejny antybiotyk, żeby wytłuc kolejne bakterie 8O Helikopter wytłuczony, to co tam, teraz trzeba tłuc bakterie będące pokłosiem tłuczenia bakterii helikoptera.
Leki: XIFAXAN (antybiotyk), Meteospasmyl.
Ciekawa jestem, co będzie, jak wytłukę kolejne bakterie - gdzie mi się pojawią nowe....
Rada dla tych, którzy wybierają się na kolonoskopię. Nigdy nie jeźdźcie samochodem sami na badanie. Ja tak zrobiłam. Po badaniu, gdy wracałam do domu, musiałam zjechać na pobocze, bo zrobiło mi się słabo. Stałam na poboczu ok. 10 minut zanim poczułam się znowu gotowa do jazdy. Nigdy więcej już nie popełnię tego błędu.

Bilu czuje się super :) Wcina żartko, nie wymiotuje, robi zdrową kupkę :)

Buziaki dla Was wszystkich, teraz idę się trochę położyć. Badanie miałam o 7.30 i czuję się wypompowana z energii. I proszę trzymajcie kciuki za moje tłuczenie SIBO :)

To pisałam ja - grzywacz :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Sob kwi 27, 2019 9:29 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

o szalona grzywaczo!!!
oczywiście, że nie jedzie się samemu, a szczególnie SAMEMU AUTEM...
szkoda, że nie wiedziałam, że się wybierasz na takie badanie, bo bym ostrzegła :roll:

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie kwi 28, 2019 13:32 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Dziwię się trochę, że Cię nie uprzedzili, że ktoś Cię na odebrać.
We wrocławskim EuroMediCare procedura jest taka, że najpierw przy zapisach Cię uprzedzają o tym, żebyś mogła sobie zorganizować jakąś opiekę. Po badaniu czy innym zabiegu możesz wyjść dopiero po telefonie opiekuna, że już czeka na dole - a i tak pielęgniarka zjeżdża z Tobą i sprawdza, czy na pewno czeka.
Uwaga: to dotyczy nie tylko pacjentów płacących żywą gotówką. Tych z NFZ (m.in. mnie) też

MaryLux

 
Posty: 159706
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 01, 2019 17:18 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Nie uprzedzili :( A badanie 400zł, antybiotyki 230zł. Masakra :(

A tu tak sobie Bila przerobiłam :)
Obrazek
Generalnie oczopląsu można dostać :P
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1805
Od: Sob sty 14, 2017 18:20


Post » Śro maja 01, 2019 21:01 Re: Bilu z hodowli "The dachowo-wydmuchowo" i PRZYJACIELOWIE

Czarną dziurę w jasnej przestrzeni widzę :mrgreen:

Chikita

 
Posty: 6431
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 129 gości