Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lut 09, 2019 21:56 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

mir.ka pisze:można mnie pocałować w ten czarny nosek :1luvu:
Obrazek

Przepiękne zdjęcie, świetny nosek :mrgreen: :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob lut 09, 2019 23:11 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:
mir.ka pisze:Wczoraj dostałam fotki takiego małego przystojniaka :1luvu:

Obrazek

No i cusz ja mogem, bezradniutki jestem


mogę tylko złapać latającą myszkę :D

:ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159720
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 10, 2019 8:35 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

morelowa pisze:Najlepsze z prywatnej cukierni , malutkiej, na Ruskiej.
Lodziarnię zostawiamy na lato :mrgreen:


odwiedzimy ją znowu? :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 10, 2019 8:36 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

Moli25 pisze:
mir.ka pisze:można mnie pocałować w ten czarny nosek :1luvu:
Obrazek

Przepiękne zdjęcie, świetny nosek :mrgreen: :1luvu:


malowany przez naturę :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 10, 2019 8:37 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

MaryLux pisze:
mir.ka pisze:
MaryLux pisze:
mir.ka pisze:Wczoraj dostałam fotki takiego małego przystojniaka :1luvu:

Obrazek

No i cusz ja mogem, bezradniutki jestem


mogę tylko złapać latającą myszkę :D

:ryk: :ryk: :ryk:

:)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 10, 2019 8:46 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

U nas w cukierni gdzie są zjadliwe to kosztują 49 zł za kilogram. Jak ja to mówię to cena za moje lenistwo. Ale nie chce mi się smażyć i mrodzić całego domu bo nie wywietrzę teraz jak powinnam. Pomazaniec cudny!

aga66

 
Posty: 6134
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lut 10, 2019 8:51 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

aga66 pisze:U nas w cukierni gdzie są zjadliwe to kosztują 49 zł za kilogram. Jak ja to mówię to cena za moje lenistwo. Ale nie chce mi się smażyć i mrodzić całego domu bo nie wywietrzę teraz jak powinnam. Pomazaniec cudny!


Mnie sie też od dawna nie chce smażyć, bo ile moja zjeść dwie osoby, a ponieważ ta piekarnia ma bardzo dobre wypieki to wole kupić od czasu do czasu 20 dkg i wystarczy nam, niż się narobić i jeść na siłę.
Hania od małego była ładna, mówiłam jej to karmiąc ją butelką :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 10, 2019 8:53 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

Trzeba się umyć po śniadanku

Obrazek

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 10, 2019 8:53 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

Obrazek
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 10, 2019 9:07 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

Faworków to ja nieprędko zjem. Jestem od niemal 2 lat na diecie bezglutenowej, co znacznie poprawiło mi samopoczucie i zdrowie. Nie wiem czy gdzieś d a się kupić bezglutenowe a sama jeszcze nie czuję się na siłach żeby upiec. Na razie piekę ciasta i chleby bezglutenowe :)

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 9:15 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

mag828 pisze:Faworków to ja nieprędko zjem. Jestem od niemal 2 lat na diecie bezglutenowej, co znacznie poprawiło mi samopoczucie i zdrowie. Nie wiem czy gdzieś d a się kupić bezglutenowe a sama jeszcze nie czuję się na siłach żeby upiec. Na razie piekę ciasta i chleby bezglutenowe :)


w tej "mojej" piekarni mają chleby bezglutenowe i dla cukrzyków, ale faworki to raczej z glutenem
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 10, 2019 9:17 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

mir.ka pisze:
mag828 pisze:Faworków to ja nieprędko zjem. Jestem od niemal 2 lat na diecie bezglutenowej, co znacznie poprawiło mi samopoczucie i zdrowie. Nie wiem czy gdzieś d a się kupić bezglutenowe a sama jeszcze nie czuję się na siłach żeby upiec. Na razie piekę ciasta i chleby bezglutenowe :)


w tej "mojej" piekarni mają chleby bezglutenowe i dla cukrzyków, ale faworki to raczej z glutenem


no włąśnie z pieczywem nie ma problemu, można kupić, mnie jednak nie do końca smakuje
ze słodyczami jest różnie, w piekarniach raczej tylko słodkie bułki, ciastka
w Tesco jest spory wybór produktów bezglutenowych, ale faworków brak ;)

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lut 10, 2019 9:23 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

mag828 pisze:
mir.ka pisze:
mag828 pisze:Faworków to ja nieprędko zjem. Jestem od niemal 2 lat na diecie bezglutenowej, co znacznie poprawiło mi samopoczucie i zdrowie. Nie wiem czy gdzieś d a się kupić bezglutenowe a sama jeszcze nie czuję się na siłach żeby upiec. Na razie piekę ciasta i chleby bezglutenowe :)


w tej "mojej" piekarni mają chleby bezglutenowe i dla cukrzyków, ale faworki to raczej z glutenem


no włąśnie z pieczywem nie ma problemu, można kupić, mnie jednak nie do końca smakuje
ze słodyczami jest różnie, w piekarniach raczej tylko słodkie bułki, ciastka
w Tesco jest spory wybór produktów bezglutenowych, ale faworków brak ;)


własne wyroby są najsmaczniejsze
a ciasta to pieczesz na mące kukurydzianej czy innej?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie lut 10, 2019 9:28 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

mir.ka pisze:
morelowa pisze:Najlepsze z prywatnej cukierni , malutkiej, na Ruskiej.
Lodziarnię zostawiamy na lato :mrgreen:


odwiedzimy ją znowu? :wink:

Odwiedzimy!
No, przecież nie wszystko może być bezglutenowe. Trzeba sobie po prostu odpuścić pewne rzeczy.
Byłam parę lat na bezglutenowej, wydawało mi sie, że to na coś pomaga.. Ale w pewnym momencie przestałam sie katować [gotowe produkty bezglutenowe są paskudne na ogół] , coś tam zmieniłam i okazało się, że spoko - jem normalny chleb itp. Ale nie mam celiaklii ani jakichś super problemów.
Aż muszę sie wybrać na Ruską po te faworki, żeby zobaczyć cenę. W tamtym roku nie wydawała mi się jakaś kosmiczna, a faworki tak lekkie jak puch, czyli zawsze za dużo mi się kupiło.
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23010
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie lut 10, 2019 9:32 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24

morelowa pisze:
mir.ka pisze:
morelowa pisze:Najlepsze z prywatnej cukierni , malutkiej, na Ruskiej.
Lodziarnię zostawiamy na lato :mrgreen:


odwiedzimy ją znowu? :wink:

Odwiedzimy!
No, przecież nie wszystko może być bezglutenowe. Trzeba sobie po prostu odpuścić pewne rzeczy.
Byłam parę lat na bezglutenowej, wydawało mi sie, że to na coś pomaga.. Ale w pewnym momencie przestałam sie katować [gotowe produkty bezglutenowe są paskudne na ogół] , coś tam zmieniłam i okazało się, że spoko - jem normalny chleb itp. Ale nie mam celiaklii ani jakichś super problemów.
Aż muszę sie wybrać na Ruską po te faworki, żeby zobaczyć cenę. W tamtym roku nie wydawała mi się jakaś kosmiczna, a faworki tak lekkie jak puch, czyli zawsze za dużo mi się kupiło.


u mnie w ubiegłym roku faworki były chyba o 10 zł tańsze, ale ogólnie pieczywo bardzo ostatnio podrożało :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72793
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Anna2016, jarekm, jrrMarko, Silverblue i 303 gości