Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt maja 17, 2019 14:35 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

Malentasy śliczne takie szczurkowate jeszcze. :mrgreen:
A ciocia Daisy ich pilnuje, dba o ich bezpieczeństwo. :P

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 18, 2019 8:36 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

mir.ka pisze:
mag828 pisze:
mir.ka pisze:Małe rosną jak na drożdżach :D Dymek ma już 300 g :D , najmniejsza jest Pusia tylko 248 g, ale i tak od wtorku jak zaczęłam je ważyć przybrała 65 g, czyli nie jest źle. W połowie tygodnia mamy w planach zapoznawanie się z kuwetką :wink:


Pięknie :1luvu:
dobre fluidy od cioteczki wielbicielki czarności działają ;)


chyba nie tak całkiem działają :(
prosimy o więcej


a to dlatego, że chwilowo było ich mniej, ponieważ musiały pójść na moje czarności :roll:
na szczęście sytuacja u nas już chyba opanowana, więc fluidy wracają do WAS <3

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob maja 18, 2019 9:25 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

Ewa L. pisze:A co z Dzekusiem ?
Jak maleńtasy ?


Dżekuś coś już drugi dzień ma problemy trawienne, co jakiś czas chce , żeby go wypuszczać na zewnątrz i idzie na trawkę :wink: , poprzedniej nocy nad ranem, to w ciągu godziny był 3 razy :(
a maleńtasy zdrowieją , jedzą i rosną :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 18, 2019 9:26 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

klaudiafj pisze:Ale dobrze Tofikowi i Rudzi w tej dżungli :ok:

https://images91.fotosik.pl/179/6a2021cbf0d99717.jpg

Kochana Daisy, namiastka mamusi :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:



gorzej jak ja muszę biegać po tej dżungli i zaganiać je do domu :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 18, 2019 9:28 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

Gosiagosia pisze:Malentasy śliczne takie szczurkowate jeszcze. :mrgreen:
A ciocia Daisy ich pilnuje, dba o ich bezpieczeństwo. :P


już nie takie szczurkowate, zaczynają powoli przypominać koty w miniaturze :)
śmieję się ,że im się uszka przemieszczają :lol: , są juz szpiczaste, a nie okrągłe i wędrują na czubek głowki :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 18, 2019 9:28 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

mag828 pisze:
mir.ka pisze:
mag828 pisze:
mir.ka pisze:Małe rosną jak na drożdżach :D Dymek ma już 300 g :D , najmniejsza jest Pusia tylko 248 g, ale i tak od wtorku jak zaczęłam je ważyć przybrała 65 g, czyli nie jest źle. W połowie tygodnia mamy w planach zapoznawanie się z kuwetką :wink:


Pięknie :1luvu:
dobre fluidy od cioteczki wielbicielki czarności działają ;)


chyba nie tak całkiem działają :(
prosimy o więcej


a to dlatego, że chwilowo było ich mniej, ponieważ musiały pójść na moje czarności :roll:
na szczęście sytuacja u nas już chyba opanowana, więc fluidy wracają do WAS <3



a nas też sytuacja się normuje u małych :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 18, 2019 9:42 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

U maluszków ujawnił się koci katar, przypuszczalnie to wątpliwy "prezent" od ich mamusi :( , bo objawy zaczęły występować jak małe skończyły 2 tygodnie. Tynek zaczął tak dziwnie kichać, ale to było tylko zaraz po przebudzeniu, później mu mijało , jadł normalnie i przybierał na wadze, ale we wtorek on i Dymek zaczęli mieć problem z oczkami, więc zabrałam kociaki do weta, bo nie było innego wyjścia :( Pojechała cała czwórka, zostały zbadane, osłuchowo oprócz Tynka były czyste, temperaturę miały w normie. Dostały antybiotyk (synolux) do podawania w zastrzykach co 24 godziny, w poniedziałek kontrola. Dobrze ,ze z nimi wtedy pojechałam , bo w środę już wszystkie miały brzydkie oczka :( i Pusia zaczęła trochę kichać, ale już jest w miarę dobrze, choć oczka jeszcze nie do końca takie jak być powinny :(
Małe wczoraj skończyły 3 tygodnie, wszystkie ważą ponad 300g, Dymen nawet 389, dzisiaj może będzie miał 400, jeszcze ich nie ważyłam.
W czwartek nareszcie doszła zamówiona siara, to małe powinny się wzmocnić, dostaja też vetomune, nawet im smakuje.
Będa później fotki.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob maja 18, 2019 10:27 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

Za maleństwa! :1luvu: :ok: :ok:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Sob maja 18, 2019 12:18 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

Kciuki za zdrówko maleńtasów :ok: :ok: :ok: :ok:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob maja 18, 2019 12:20 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

Kciuki za zdrowie maluszków. :ok:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14192
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Sob maja 18, 2019 12:27 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

Kciuki za maluszki :ok: :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25465
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob maja 18, 2019 13:11 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

Dawno już nie miałam kotów z kk, nawet wetka to zauważyła i odpukać!!!. Pamiętam jednak, że u mnie sprawdzała się i to bardzo lizyna, Enisyl-F.

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola


Post » Sob maja 18, 2019 14:42 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

za zdrowie maleńtasów :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob maja 18, 2019 14:46 Re: Rude jest piękne...♥♥♥♥ cz.24 - 4 maluszki w DT : ))))

ewar pisze:Dawno już nie miałam kotów z kk, nawet wetka to zauważyła i odpukać!!!. Pamiętam jednak, że u mnie sprawdzała się i to bardzo lizyna, Enisyl-F.


ja do tej pory tez nie miałam :(
lizynę chyba kiedyś podawałam, zapytam weta jak będę z małymi w poniedziałek, na razie kończą vetomune, a od czwartku dostają to https://www.kociaste.pl/pl/p/Progen-Activ-C/81
poprzednie którym to dawałam nieźle wyrosły :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości