Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Wiosno, przybądź!!!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 09, 2019 21:30 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

Wychodzi mi to izolowanie, ale nie do końca :roll: .
Pasio powiedział, że dzisiaj nie będzie spał w piwnicy. Nie i już.
Wpakował się do kosza pod kominkiem, ale tam już była Cosia...
Jak grzecznie, powolutku wchodził, jak trzy razy buzi dał, jak boczkiem, boczkiem się układał, a potem ugniatał i ugniatał... A Cosia nic 8O
I tak tam teraz razem leżą i się myją.
Obrazek
Jak ja mam teraz Pasia wyrzucić do zimnej piwnicy :(
Natomiast Mama nie tylko rano demoluje przedpokój. Okazało się, że zabawki wrzuca mi do buta, co ze zdziwieniem dzisiaj rano odkryłam chcąc szybko ubrać buty i jeszcze szybciej wybiec do pracy. I coś mnie gniecie 8O . Grzebię, wyciągam- myszka :P . A w drugim bucie druga :P
Wiosno, przyjdź szybciej, bo zwariuję tutaj z nie moimi kotami :201416
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pon gru 09, 2019 21:37 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Wiosno, przybąd

czitka, Mamuśka zapakowała ci drugie śniadanie do pracy! Widzisz, ona cię kocha! Dba o ciebie! Ty jej jedzonko do miski, ona tobie myszki do buta :wink:
A Paś to prawdziwy dżentel-kot :1luvu:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon gru 09, 2019 21:45 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Wiosno, przybąd

Mysz-zabawka to pikuś. Mój Barnaba chciał mi włożyć do buta prawdziwą, żywą do tego :mrgreen:
Obrazek

felin

Avatar użytkownika
 
Posty: 26000
Od: Wto sty 06, 2009 0:04
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon gru 09, 2019 23:23 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

czitka pisze:Wychodzi mi to izolowanie, ale nie do końca :roll: .
Pasio powiedział, że dzisiaj nie będzie spał w piwnicy. Nie i już.
Wpakował się do kosza pod kominkiem, ale tam już była Cosia...
Jak grzecznie, powolutku wchodził, jak trzy razy buzi dał, jak boczkiem, boczkiem się układał, a potem ugniatał i ugniatał... A Cosia nic 8O
I tak tam teraz razem leżą i się myją.
Obrazek
Jak ja mam teraz Pasia wyrzucić do zimnej piwnicy :(
Natomiast Mama nie tylko rano demoluje przedpokój. Okazało się, że zabawki wrzuca mi do buta, co ze zdziwieniem dzisiaj rano odkryłam chcąc szybko ubrać buty i jeszcze szybciej wybiec do pracy. I coś mnie gniecie 8O . Grzebię, wyciągam- myszka :P . A w drugim bucie druga :P
Wiosno, przyjdź szybciej, bo zwariuję tutaj z nie moimi kotami :201416

No pewnie, jak Cosia zaakceptowała, to jak tu wyrzucać? Takiego grzecznego kotka :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 09, 2019 23:29 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Wiosno, przybąd

To i tak dobrze, że myszki. Mi kiedyś Lusia nasikała do buta.

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 11, 2019 10:20 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Wiosno, przybąd

MB&Ofelia pisze:czitka, Mamuśka zapakowała ci drugie śniadanie do pracy! Widzisz, ona cię kocha! Dba o ciebie! Ty jej jedzonko do miski, ona tobie myszki do buta :wink:
A Paś to prawdziwy dżentel-kot :1luvu:

Trzeba docenić pomoc koteczka :)
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Śro gru 11, 2019 18:00 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Wiosno, przybąd

MaryLux pisze:To i tak dobrze, że myszki. Mi kiedyś Lusia nasikała do buta.

właśnie!
Co prawda kiedyś pomstowałam, jak wsadziłam stopę do buta, w którym ukryta została kulka z folii aluminiowej, zmieniłam jednak zdanie, gdy Pikaśka raczyła ozdobić mi iście secesyjnym pawiem świeżo wyprane białe tenisówki.
tak że ten...
smil
[Obrazek

smil

Avatar użytkownika
 
Posty: 8138
Od: Czw lip 14, 2005 20:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 11, 2019 18:03 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Wiosno, przybąd

Już wiem. Mamuśka przeczytała czitkowe narzekania że roznosi zabawki po całym domu i pokazała, że jest dobrze wychowana i potrafi po sobie posprzątać. A żeby czitka przypadkiem nie przeoczyła, to Mamuśka musiała wrzucić myszkę do buta.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro gru 11, 2019 22:35 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Wiosno, przybąd

MB&Ofelia pisze:Już wiem. Mamuśka przeczytała czitkowe narzekania że roznosi zabawki po całym domu i pokazała, że jest dobrze wychowana i potrafi po sobie posprzątać. A żeby czitka przypadkiem nie przeoczyła, to Mamuśka musiała wrzucić myszkę do buta.

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw gru 12, 2019 10:57 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Wiosno, przybąd

Ponieważ wszystkie potrzeby fizjologiczne , estetyczne i integratywne zostały na ostatniej stronie zaspokojone, zapraszam na kolejną część wątku tutaj: viewtopic.php?f=46&t=196303
Do miłego!
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: haaszek i 69 gości