Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Wiosno, przybądź!!!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 23, 2019 17:23 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje 3. W domu wielkiego Brata.

Jedna relacja gratis, to tak dla zachęty :wink:
W domu Wielkiego Brata względny spokój. Ponieważ dzisiaj jest piękny dzień, spędzamy go w ogrodzie, pracując, porządkując, opalając się , czytając i czasem fotografując.
Oto Wielki Brat dzisiaj, wyspany i najedzony, pilnuje wejścia na schodki tarasowe.
Obrazek
i pucując się bardzo dokładnie (skarpetki wyprane).
Obrazek
Pasio też się cały dzień myje a potem robi balerony :P
Obrazek
No i miłość kwitnie, Pasio i Mama :1luvu:
Obrazek
Moich kotów niestety nie udało się sfotografować, bo trzymają się na lekki dystans w stosunku do Brata i raczej wylegują na tarasowych krzesełkach. Ale żyją, jeszcze ich Brat nie zjadł :strach:
Śnieg ma spaść za kilka dni, na co się absolutnie nie zgadzamy.
Byle do prawdziwej wiosny!
Biegnę do ogrodu, bo tam.... 8O
Obrazek
ale nie jest źle, tylko na Balbisię się uparł. Poza tymi incydentami, których coraz mniej- kot miodzio.
Czekam na pierwszego jeżyka w ogrodzie, wtedy to już wiosna najprawdziwsza!
Ostatnio edytowano Sob mar 23, 2019 18:20 przez czitka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob mar 23, 2019 18:00 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje 3. W domu wielkiego Brata.

Pierwsza wiadomość z domu Wielkiego Brata: Brat jest szczerbaty! Ma ułamany prawy górny kieł.

czitka pisze:Obrazek

Wojtek

 
Posty: 27352
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Sob mar 23, 2019 18:23 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje 3. W domu wielkiego Brata.

Wojtek pisze:Pierwsza wiadomość z domu Wielkiego Brata: Brat jest szczerbaty! Ma ułamany prawy górny kieł.

czitka pisze:Obrazek

Wiemy o tym, wiemy, Brat jest przeglądany. Ale ukrywaliśmy ten detal, bo kto będzie chciał Brata z ułamanym kłem 8) Poza tym w paszczy wszystko w porządku :P
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob mar 23, 2019 18:55 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje 3. W domu wielkiego Brata.

Pal licho kieł! Jej Kicistość Ofelia też ma jednego ułamanego kła, i jakoś jej to nie przeszkadza w ustawianiu Małej Czarnej.
A Mała Czarna Carmen ma w pysiu tylko malinowy ozorek.

U was wiosna w pełni, u nas była... przez parę godzin. I chyba się czegoś wystraszyła, bo jeszcze przed południem dała nogę.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33246
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob mar 23, 2019 19:41 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje 3. W domu wielkiego Brata.

czitka pisze:Obrazek


Boże mój... wytarmosiłabym go :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Nie pakowac, moje cztery mi wystarczą, miały być trzy, czwarty przychodził tak skutecznie na działkę że se od grudnia wychodził dom :roll:

Ais

Avatar użytkownika
 
Posty: 2775
Od: Nie sty 08, 2006 10:45
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post » Sob mar 23, 2019 22:54 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje dachowce. Wielki Brat.

czitka pisze:Bo to trzeba abonament wykupić na wejścia, trzy razy po 10 minut w dzień, a relacje nocne dodatkowo płatne w walucie wymienialnej i tylko na jednym kanale. Osobom zainteresowanym podam na pw numery tych kont :smokin: :wink:
Wielki Brat pozdrawia.


Żeby odciążyć trochę czitkę mianuję sama siebie na osobistego skarbnika :P
Akceptujemy wszelkie formy płatności, żeby ułatwić wszystkim uruchomimy również specjalny numer do płatności przez SMS.

Chikita

 
Posty: 6447
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki


Post » Sob mar 23, 2019 23:29 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje dachowce. Wielki Brat.

Chikita pisze:
czitka pisze:Bo to trzeba abonament wykupić na wejścia, trzy razy po 10 minut w dzień, a relacje nocne dodatkowo płatne w walucie wymienialnej i tylko na jednym kanale. Osobom zainteresowanym podam na pw numery tych kont :smokin: :wink:
Wielki Brat pozdrawia.


Żeby odciążyć trochę czitkę mianuję sama siebie na osobistego skarbnika :P
Akceptujemy wszelkie formy płatności, żeby ułatwić wszystkim uruchomimy również specjalny numer do płatności przez SMS.

Poproszę o ten numer

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob mar 23, 2019 23:38 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje 3. W domu wielkiego Brata.

Szalony Kot pisze:Ten Pasio to taki WyPasio po gabarytach patrząc...


ja kiedyś mówiłam że uPasio ale się nie przyjęło, ciekawe dlaczego :twisted:

Ais

Avatar użytkownika
 
Posty: 2775
Od: Nie sty 08, 2006 10:45
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post » Sob mar 23, 2019 23:39 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje 3. W domu wielkiego Brata.

Ais pisze:
Szalony Kot pisze:Ten Pasio to taki WyPasio po gabarytach patrząc...


ja kiedyś mówiłam że uPasio ale się nie przyjęło, ciekawe dlaczego :twisted:

bo nie wiadomo, co oznacza owo u

MaryLux

 
Posty: 159738
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 24, 2019 7:35 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje 3. W domu wielkiego Brata.

Pasio jest cudowny. To jest najprawdziwszy bodyguard na świecie, nasze słoneczko ukochane, dobro w pigułce i serducho do n-tej potęgi, kot absolutnie wyjątkowy do jedzenia łyżkami. Może i gruby, może i brzydki, może z bielmem na oku i połamanym ogonkiem, ale Pasio po prostu rozkłada na łopatki.
Wszystkie nie moje to jakieś z kociego kosmosu i jak pomyślę, że mogłyby źle trafić, że mogłoby im się coś stać w domu szukanym po omacku, to ciarki mi po plecach chodzą...
One czekają u mnie, ale dzięki Waszemu wsparciu, na Cud. Może jestem naiwna, ale w Cuda wierzę.
Jeszcze ciągniemy na zapasach żarełka i żwirku z bazarków, ale od maja będzie gorzej, wszystko wskazuje na to, że kończę etap etatowej pracy i zapadną ciemności, będziemy szukać światełka :(
Smilla okazała się pomyłką, ale sama chciałam, przekażę Ulv, chętnie weźmie, stado ma spore do wykarmienia :roll:
I jak sobie pomyślę, że po 40-tu latach orki problemem jest utrzymanie 6-ciu kotów, to mam ochotę skoczyć z mostu do Odry :evil: O co tutaj chodzi????
Nie piszę zbyt często, bo nastrojowość nie ta.
Kiepski dźwięk, ale piękna przeróbka:

:(
Nie, no fajnie jest, u sąsiadów zakwitła pięknie brzoskwinia, a mnie odwiedzi dzisiaj wnusio :1luvu:
Miłej niedzieli! :P
Obrazek
Chłopaki rano. Spójrzcie na różnicę w wyrazie twarzy. Pod białą kanapą przechodzi Balbisia właśnie....
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie mar 24, 2019 10:01 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje 3. W domu Wielkiego Brata.

Faktycznie, Brat nie kryje uczuć :lol:

Czitka, przechodzisz na emeryturę? To nie od października?

małgo

 
Posty: 4627
Od: Śro mar 06, 2002 12:36
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie mar 24, 2019 10:08 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje 3. W domu Wielkiego Brata.

małgo pisze:Faktycznie, Brat nie kryje uczuć :lol:

Czitka, przechodzisz na emeryturę? To nie od października?

Niestety, mam umowę do czerwca. Szkoła by chciała na dłużej, ale przepisy blokują. No trudno. Było miło trzydzieści parę lat, ale się skończyło. Ja już wracam...dlatego ten tekst Poniedzielskiego mnie rozwalił.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie mar 24, 2019 10:12 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje 3. W domu Wielkiego Brata.

czitka pisze: [...] Szkoła by chciała na dłużej, ale przepisy blokują. [...]

Jakie przepisy?
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23811
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Nie mar 24, 2019 10:17 Re: Cosia Czitka Balbi i nie moje 3. W domu Wielkiego Brata.

ana pisze:
czitka pisze: [...] Szkoła by chciała na dłużej, ale przepisy blokują. [...]

Jakie przepisy?

Zatrudniania na czas określony/nieokreślony. Emerytów nie zatrudnia się (u mnie) na czas nieokreślony.
Może i słusznie, bo się zasiedzą do setki :smokin:
Ale zostawmy to, jest jak jest. Zniosę z godnością. Ale i łezką w oku :cry:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17889
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 290 gości