Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Wiosno, przybądź!!!

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 07, 2019 13:42 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

Ja Ci powiem bez lustra: kocham Cię kocham Cię Kocham Cię!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Niezmiennie od ...nastu czy ileś tam lat !!!
Co do piwnicy to Czitka przez jakiś czas trzymała tam moją córkę i ta wróciła wdzięczna, zadowolona i szczęśliwa.
Obrazek

Hipcia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3178
Od: Czw lut 02, 2006 20:28
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob gru 07, 2019 14:51 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

Hipciu, ja nie wiem nawet co odpowiedzieć :roll: :oops: , z wzajemnością oczywiście, też od wielu lat, ojej, ja Ciebie też :1luvu: , mocno, mocno!
I się porobiło...ja z mną :wink: tylko, do lustra, to tak terapeutycznie a nie narcystycznie, Gracjan kazał, to poszłam do tego lustra, nie wiem co mi odpowiedziało, co ja sobie odpowiedziałam, bo wolałam tak bardziej się sobie nie przyglądać, może tam potwarz albo co gorsze druga twarz :201416
Wyjaśnić muszę jednakowoż, że Kasia, córcia Twoja przeurocza, nie w tej części piwnicy trzymana była :ryk: , to jest część kocia, a Kasia była w ludzkiej :ryk: Z ogrzewaniem :ryk:
Kocham Cię :1luvu:!
Jeżeli ktoś jeszcze kogoś kocha, to piszcie tutaj, nie wstydźcie się! :201413
Śmiało, to tak łatwo powiedzieć...
Ostatnio edytowano Sob gru 07, 2019 14:57 przez czitka, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob gru 07, 2019 14:52 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

czitka pisze:Hipciu, ja nie wiem nawet co odpowiedzieć :roll: :oops: , z wzajemnością oczywiście, też od wielu lat, ojej, ja Ciebie też :1luvu: , mocno, mocno!
I się porobiło...ja z mną :wink: tylko, do lustra, to tak terapeutycznie a nie narcystycznie, Gracjan kazał, to poszłam do tego lustra, nie wiem co mi odpowiedziało, co ja sobie odpowiedziałam, bo wolałam tak bardziej się sobie nie przyglądać, może tam potwarz albo co gorsze druga twarz :201416
Wyjaśnić muszę jednakowoż, że Kasia, córcia Twoja przeurocza, nie w tej części piwnicy trzymana była :ryk: , to jest część kocia, a Kasia była w ludzkiej :ryk: Z ogrzewaniem :ryk:
Kocham Cię :1luvu:!
Jeżeli ktoś jeszcze kogoś kocha, to piszcie tutaj, nie wstydźcie się! :201413

Ja już pisałam... :oops: :oops: :oops: :mrgreen:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob gru 07, 2019 15:27 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

Oluś, ja Cię kocham milością wielką od momentu naszego wirtualnego poznania, a latek trochę już minęło. :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

izka53

Avatar użytkownika
 
Posty: 15059
Od: Śro wrz 29, 2010 13:54
Lokalizacja: Poznań

Post » Sob gru 07, 2019 17:47 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

Tak, pamiętam też dodatkowo naszą pierwszą rozmowę telefoniczną, prosiłam wtedy kogoś z Poznania o podanie mojej ciężko chorej koleżance czegoś, co dodatkowo należało jeszcze kupić w Poznaniu i...i taki Anioł się odezwał :1luvu: !
I jak nie pokochać od razu?
Zimno u nas. Chłopaki raczej na dole, Mama buszuje w okolicy, moje dziewczynki śpią, śpią i śpią.
I co, i co, nikt nie widział "wyprzedaży zimy"? Może jesteśmy nieuważni, trzeba się skupić :smokin:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob gru 07, 2019 19:24 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

Olu, no jak Cię nie kochać. :1luvu:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob gru 07, 2019 19:57 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

Ale to nie mnie, nie mnie, mnie już aż głupio... :oops: Z tym kochaniem, to sobie pomyślałam, że jest tak, że całe nasze forum aż się w powietrzu unosi, tutaj tyle miłości, że Nobla powinniśmy dostać zbiorowego, no gdzie tyle, gdzie???? Można to zważyć? Zmierzyć?
I coraz nas więcej :1luvu: !
Święta idą. Moja uliczka tonie w dekoracjach zewnętrznych, wczoraj już się zaczęło, na szczęście nie koło mnie. Super tak ogólnie, ale nie do końca. Mam sąsiada elektryka po drugiej stronie uliczki. Tak na przeciwko. U nich rośnie wielki świerk, większy od domu. Przed domem rośnie. Sąsiad ambitny elektrycznie i oplata to drzewo milionem lampek. Żeby te lampki tylko świeciły, to pół biedy. One mrugają :evil: . W różnych rytmach mrugają i różnych kolorach :evil: . Tę dyskotekę mam w oknie do sypialni :roll: . I jak zacznie niebawem, tak wyłączy w połowie stycznia :twisted: Ale ja lubię sąsiada, nic nie powiem. On taki dumny jest z tej instalacji, jak mu zabrać laur ulicznego zwycięstwa?
A, o kotach ma być.
Koty śpią :dance:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Sob gru 07, 2019 20:09 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

Sąsiad chyba śpi na pieniądzach - prąd ma zdrożeć! Przy takiej "dyskotece" to on z torbami pójdzie! :strach:

Moje pannice też śpią. Skubnęły trochę obiadu i padły. Nie wiem czy to pogoda tak na nie działa?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob gru 07, 2019 20:18 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

A kabelek czasem nie może się przerwać. 8)

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob gru 07, 2019 20:25 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

O, to to to! Kabelek może przegryźć szczur czy inna łasica! :idea:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob gru 07, 2019 21:25 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

czitko, ciesz się, że dekoracja sąsiada nie dzyńdza świątecznych melodyjek.
fckptn
Obrazek

ana

 
Posty: 23782
Od: Śro lut 20, 2002 21:56

Post » Sob gru 07, 2019 22:11 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

Hipcia pisze:(...)
Co do piwnicy to Czitka przez jakiś czas trzymała tam moją córkę i ta wróciła wdzięczna, zadowolona i szczęśliwa.

Wchodziła przez kotowi dziurę? ;)

Wojtek

 
Posty: 27339
Od: Śro wrz 03, 2003 3:43
Lokalizacja: Warszawa - Birmanowo

Post » Sob gru 07, 2019 23:00 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

Ja tam się nie znam. Ale z tego co pisze Czitka to może być tam jakaś ludziowi dziura i to jakaś kolorowa, bo Kasia do domu wróciła a z czarnych podobno się nie wraca... :roll:
Obrazek

Hipcia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3178
Od: Czw lut 02, 2006 20:28
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob gru 07, 2019 23:05 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

ana pisze:czitko, ciesz się, że dekoracja sąsiada nie dzyńdza świątecznych melodyjek.

ani czardasza

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie gru 08, 2019 9:52 Re: Cosia, Czitusia, Balbi i jakieś nie moje.Konkurs z nagro

Dzień dobry i ciepły. Chłopaki i Mama nie w piwnicy rano, a w ogrodzie, znaczy cieplutko.
Wczoraj przysłuchiwałam się wystąpieniu naszej noblistki, czytałam komentarze i mam lekką załamkę po tym, jak Rusinek mówił, że projekt odczytu Tokarczuk go nie zaskoczył :201416
Tak, zapewne dedykowany ludzkości :roll: . Istotnie, wszyscy zwariowali.
Moja piwnica jest więc dedykowana nie moim kotom. I mam projekt, żeby tam bazowały do wiosny.
Miłego dnia!
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17874
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, jolabuk5 i 212 gości