InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 15, 2019 21:58 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

Dyktatura pisze:
MB&Ofelia pisze:Pewnie się uśmiejecie, ale ja, zapytana ile mam lat (np u lekarza), zawsze muszę policzyć :oops:
PS. Ewentualnie mówię z którego rocznika jestem i niech sobie liczą sami :mrgreen:

Zawsze możesz się mnie zapytać? Masz 10 więcej. Szkopuł w tym, że ja liczę po dzieciach, bo też nie mogę nadążyć ile tych lat już mam.

No to ustal to zdecydowanie raz na jutro

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 15, 2019 21:59 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

kwiryna pisze:
MB&Ofelia pisze:Obrazek

:ryk:
Ale tez nie chciałabym być młodsza. W moim przypadku młodsza= glupsza. I oby nigdy nie było odwrotnie :mrgreen:

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 15, 2019 22:00 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

ewkkrem pisze:Jak już nadejdzie ta wiekopomna chwila, tzn. dzień moich urodzin, to zawsze się pocieszam, że jestem już o rok mądrzejsza. Obecnie jestem już bardzo, bardzo, bardzo, bardzo mądra :) . Nie ukrywam jednaj, że wolałabym być młodsza i głupsza niż obecnie :smokin:

A jasię cieszę, że nie jestem młodsza: jeszcze rok temu strasznie mnie męczył fakt, że muszę pracować. Teraz też muszę, ale tylko dlatego, że tego chcę

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 15, 2019 22:01 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

mir.ka pisze:
Chikita pisze:
MIGOTYNKA pisze:Tak się zastanawiam jaki rozstrzał wiekowy użytkowników jest tu na forum kociarzy? Nie macie informacji o tym fakcie? Może jakaś ankieta była? No i czy mają dzieci np. MaryLux.


90% ludzi uważa swojego zwierza za dziecko więc teoretycznie jakieś dziecko każdy ma. Admini z kolei też całej prawdy mogą nie znać, bo nie wszyscy podają prawdziwe dane. Po adresie IP niestety się nie da.
A wiek to mnie osobiście średnio interesuje jeśli osoba wydaje się być ciekawa. U większości ludzi jeśli znają wiek swojego rozmówcy zmienia się podejście do tej osoby.

Niezależnie ile lat ma MaryLux chciałabym pójść z nią na spacer po Wrocku :mrgreen:
Może kiedyś pójdę ?


naprawdę warto :)
ale trzeba mieć dobra kondycję bo Wrocław duzy

a na dokładkę ja lubię pokazywać odległe od siebie punkty

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 15, 2019 22:02 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

ewkkrem pisze:
mir.ka pisze:
Chikita pisze:


Niezależnie ile lat ma MaryLux chciałabym pójść z nią na spacer po Wrocku :mrgreen:
Może kiedyś pójdę ?


naprawdę warto :)
ale trzeba mieć dobra kondycję bo Wrocław duzy


Ja bym się może wybrała na spacer po Wrocławiu (te marne kilkaset km.) ale boję się MaryLux :strach: . Lata już nie te, tzn. 18+

w porównaniu ze mną jesteś małolatą

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 15, 2019 22:03 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

mir.ka pisze:
ewkkrem pisze:
mir.ka pisze:
Chikita pisze:


Niezależnie ile lat ma MaryLux chciałabym pójść z nią na spacer po Wrocku :mrgreen:
Może kiedyś pójdę ?


naprawdę warto :)
ale trzeba mieć dobra kondycję bo Wrocław duzy


Ja bym się może wybrała na spacer po Wrocławiu (te marne kilkaset km.) ale boję się MaryLux :strach: . Lata już nie te, tzn. 18+


byłam z nią dwa razy na spacerze, dasz radę
za pierwszym razem to nawet moja ciężko chora Kaja dała radę :wink:
chyba ,że Mary miała wzgląd na nią :roll:

Miała. Żelazna zasada w przewodnictwie: dostosowujemy tempo do najsłabszego

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 15, 2019 22:03 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

ewkkrem pisze:
mir.ka pisze:
ewkkrem pisze:
mir.ka pisze:
Chikita pisze:


Niezależnie ile lat ma MaryLux chciałabym pójść z nią na spacer po Wrocku :mrgreen:
Może kiedyś pójdę ?


naprawdę warto :)
ale trzeba mieć dobra kondycję bo Wrocław duzy


Ja bym się może wybrała na spacer po Wrocławiu (te marne kilkaset km.) ale boję się MaryLux :strach: . Lata już nie te, tzn. 18+


byłam z nią dwa razy na spacerze, dasz radę
za pierwszym razem to nawet moja ciężko chora Kaja dała radę :wink:
chyba ,że Mary miała wzgląd na nią :roll:

Ja tam, MaryLux nie dowierzam. Wrocław znam z daaaaaaaaaaleka, tzn. głównie z przesiadek w podróży. Tak się złożyło, że na wszelkie "wywczasy" jeździłam najczęściej na północ Polski.
Wrocek mnie kusi, ale, MaryLux się boję :strach:

I słusznie, bom wreda

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 15, 2019 22:04 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

Dyktatura pisze:
ewkkrem pisze:
mir.ka pisze:
ewkkrem pisze:
mir.ka pisze:

naprawdę warto :)
ale trzeba mieć dobra kondycję bo Wrocław duzy


Ja bym się może wybrała na spacer po Wrocławiu (te marne kilkaset km.) ale boję się MaryLux :strach: . Lata już nie te, tzn. 18+


byłam z nią dwa razy na spacerze, dasz radę
za pierwszym razem to nawet moja ciężko chora Kaja dała radę :wink:
chyba ,że Mary miała wzgląd na nią :roll:

Ja tam, MaryLux nie dowierzam. Wrocław znam z daaaaaaaaaaleka, tzn. głównie z przesiadek w podróży. Tak się złożyło, że na wszelkie "wywczasy" jeździłam najczęściej na północ Polski.
Wrocek mnie kusi, ale, MaryLux się boję :strach:

Nie ma co się bać. Ona tylko tak groźnie wygląda. W rzeczywistości łagodna jak baranek.

Ciiiicho, bo się wyda

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt mar 15, 2019 23:28 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:Miała. Żelazna zasada w przewodnictwie: dostosowujemy tempo do najsłabszego


Chodzę całkiem szybko, zwiedzam wybiórczo :mrgreen:
Wcześniej ustalam sobie plan co chcę naprawdę zobaczyć i tego się trzymam. Nie ma bata aby przewodnik zmusił mnie do zajścia tam i tam. Dlatego wycieczki z przewodnikami, których nie mogę dostosować do siebie to dla mnie dramat.
Aczkolwiek są organizowane wycieczki jednodniowe na Litwę- Kłajpeda /Pałanga na których byłam dwukrotnie. I tutaj muszę pochwalić przewodników: zupełnie nie pilnują grupy. Ja sobie poszłam w jedną stronę, oni w inną, nikt oprócz mnie i mojej Mamy (która była blisko histerii) nie zauważył, że mnie nie ma.

Chikita

 
Posty: 6441
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Sob mar 16, 2019 14:45 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

Chikita pisze:
MaryLux pisze:Miała. Żelazna zasada w przewodnictwie: dostosowujemy tempo do najsłabszego


Chodzę całkiem szybko, zwiedzam wybiórczo :mrgreen:
Wcześniej ustalam sobie plan co chcę naprawdę zobaczyć i tego się trzymam. Nie ma bata aby przewodnik zmusił mnie do zajścia tam i tam. Dlatego wycieczki z przewodnikami, których nie mogę dostosować do siebie to dla mnie dramat.
Aczkolwiek są organizowane wycieczki jednodniowe na Litwę- Kłajpeda /Pałanga na których byłam dwukrotnie. I tutaj muszę pochwalić przewodników: zupełnie nie pilnują grupy. Ja sobie poszłam w jedną stronę, oni w inną, nikt oprócz mnie i mojej Mamy (która była blisko histerii) nie zauważył, że mnie nie ma.

Jeśli mam oprowadzić grupę, plan muszę uzgodnić z całą grupą, najlepiej parę dni wcześniej.

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob mar 16, 2019 18:49 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:
Chikita pisze:
MaryLux pisze:Miała. Żelazna zasada w przewodnictwie: dostosowujemy tempo do najsłabszego


Chodzę całkiem szybko, zwiedzam wybiórczo :mrgreen:
Wcześniej ustalam sobie plan co chcę naprawdę zobaczyć i tego się trzymam. Nie ma bata aby przewodnik zmusił mnie do zajścia tam i tam. Dlatego wycieczki z przewodnikami, których nie mogę dostosować do siebie to dla mnie dramat.
Aczkolwiek są organizowane wycieczki jednodniowe na Litwę- Kłajpeda /Pałanga na których byłam dwukrotnie. I tutaj muszę pochwalić przewodników: zupełnie nie pilnują grupy. Ja sobie poszłam w jedną stronę, oni w inną, nikt oprócz mnie i mojej Mamy (która była blisko histerii) nie zauważył, że mnie nie ma.

Jeśli mam oprowadzić grupę, plan muszę uzgodnić z całą grupą, najlepiej parę dni wcześniej.

Najpierw to termin trzeba wybrać żeby każdemu pasowało. Najlepiej w niedzielę :D

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob mar 16, 2019 22:59 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

Dyktatura pisze:
MaryLux pisze:
Chikita pisze:
MaryLux pisze:Miała. Żelazna zasada w przewodnictwie: dostosowujemy tempo do najsłabszego


Chodzę całkiem szybko, zwiedzam wybiórczo :mrgreen:
Wcześniej ustalam sobie plan co chcę naprawdę zobaczyć i tego się trzymam. Nie ma bata aby przewodnik zmusił mnie do zajścia tam i tam. Dlatego wycieczki z przewodnikami, których nie mogę dostosować do siebie to dla mnie dramat.
Aczkolwiek są organizowane wycieczki jednodniowe na Litwę- Kłajpeda /Pałanga na których byłam dwukrotnie. I tutaj muszę pochwalić przewodników: zupełnie nie pilnują grupy. Ja sobie poszłam w jedną stronę, oni w inną, nikt oprócz mnie i mojej Mamy (która była blisko histerii) nie zauważył, że mnie nie ma.

Jeśli mam oprowadzić grupę, plan muszę uzgodnić z całą grupą, najlepiej parę dni wcześniej.

Najpierw to termin trzeba wybrać żeby każdemu pasowało. Najlepiej w niedzielę :D

To fakt, pisałam o ustaleniach trasy już po domówieniu terminu

MaryLux

 
Posty: 159730
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 17, 2019 8:14 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

MB&Ofelia pisze:Ciociu MaryLux, Lusia nie jezd owiecku, Lusia jezd kotką!
Mała Ciorna Carmen oburzona


Carmen kotana
ty zawsze dopsz mjaukasz
Czociu MaryLux, my kitałki rósznie mjaukamy, czaszem nawet kraczemy, jak ja Mati

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 17, 2019 14:42 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

MaryLux pisze:
ewkkrem pisze:Jak już nadejdzie ta wiekopomna chwila, tzn. dzień moich urodzin, to zawsze się pocieszam, że jestem już o rok mądrzejsza. Obecnie jestem już bardzo, bardzo, bardzo, bardzo mądra :) . Nie ukrywam jednaj, że wolałabym być młodsza i głupsza niż obecnie :smokin:

A jasię cieszę, że nie jestem młodsza: jeszcze rok temu strasznie mnie męczył fakt, że muszę pracować. Teraz też muszę, ale tylko dlatego, że tego chcę



a to duża różnica
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie mar 17, 2019 20:12 Re: InkaPigulinka (*) 54, Mania [*] Lusia na DT

wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33245
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter, Meteorolog1, ulola i 301 gości