Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 22, 2019 19:11 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Nie domyślił się. Facet...

Wolałam żeby zrobił kawę... Zrobił... kawę..
Ale ze przepadł przez zlew garów... No cóż.
Też leżę i mi się nie chce...

Gotuje się jeszcze zupa na jutro.

Koty śpią. Tylko pixior lata i zagaduje bo w końcu se pojadl...

U was też tak zimno? Krótki spacer na mrozie i do tej pory się pozbierać nie da



Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto sty 22, 2019 19:22 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Bo ja wiem czy zimno? Tak umiarkowanie. Minimalnie na minusie. Jakieś -2 czy -3. Ale na Pomorzu zimy są zawsze łagodniejsze.

Pannice udały się na drzemkę. W końcu bardzo się zmęczyły nadzorując odkurzanie. Wyczyszczenie miski też jest męczące, zwłaszcza jak się do niej podchodzi kilka razy.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sty 22, 2019 19:32 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

-2? Phi, u mnie jest teraz -6, a rano -10.

Ale powiem Ci, że mnie zainspirowałaś i odkurzyłam całą swoją przestrzeń życiową, czyli górę :D

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sty 22, 2019 19:53 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Ziemosław pisze:-2? Phi, u mnie jest teraz -6, a rano -10.

Ale powiem Ci, że mnie zainspirowałaś i odkurzyłam całą swoją przestrzeń życiową, czyli górę :D

Brawo ty!
Ja miałam do odkurzenia raptem 48 metrów. Plus przetarcie podłogi w łazience i w tym nieszczęsnym salonie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sty 22, 2019 19:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Ja sprzątałam, a Franini się zmęczył :P

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sty 22, 2019 19:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

A tak wogóle to mam problem z kijem od mopa. Po zmianie pralki łazienka zrobiła się jakby większa, przestronniejsza, ale ten nieszczęsny kij stracił swoją dotychczasową miejscówkę. Noi stoi biedak póki co oparty o pralkę, co jakiś czas zalicza wywrotkę, czasami zrzucając przy okazji szczoteczkę do zębów (dobrze że nie szklany kubeczek na tąże szczoteczkę). Wiecznie tam stać nie może. Myślę i kombinuję, gdzie by go wetknąć żeby się zmieścił i nie przeszkadzał.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sty 22, 2019 19:59 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Też nie mam w łazience miejsca na mop, stoi z wiadrem w garderobie :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Wto sty 22, 2019 20:11 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Nie mam garderoby! Wiadra też nie mam. Mam szafę w przedpokoju. Ale żeby wetknąć mopa, musiałabym gdzieś przełożyć płyn do prania (nie zmieści się do szafki pod umywalką) albo walizeczkę z narzędziami. Bo suszarki stojącej nie przeniosę, ona wlezie tylko do tej szafy. Kosza na pranie też nie przeniosę.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sty 22, 2019 21:15 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Może po prostu na balkon ?

Chikita

 
Posty: 6380
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Wto sty 22, 2019 21:27 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

O nie! Wychodzenie na balkon po kij do mopa przy mrozie albo wietrze przekraczającym koszalińską normę? :strach: :strach: :strach:
Muszę to jeszcze przemyśleć. Miejsce musi się gdzieś znaleźć. W ostateczności coś innego zmieni miejscówkę.
Mała Czarna ogląda program przyrodniczy o żurawiach :lol:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sty 22, 2019 22:13 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Marlenka bedziesz zakładać rękawiczki i leciutko wychylać rączkę po mopa :D
Balkon dobra myśl :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno


Post » Śro sty 23, 2019 5:24 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Dziś rano -9. :strach:
Marlena nie przesadzaj z tym mopem. Postaw go w kuchni w rogu obok kaloryfera.
Trzeba było mówić jak byłam to raz dwa bym ci miejsce znalazła.

Janka, na pocieszenie. Mój Ł. też nigdy się nie domyśli. Najpierw muszę mu kodem napisać co jest do zrobienia. :evil:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 23, 2019 10:25 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Kochani !
Zwracam się do wszystkich z ogromna prośbą . Koniecznie potrzebuję zorganizować bazarek dla bardzo chorego kociaka Darwinka pod opieką pandadp ale nie mam fantów na bazarek :( Dlatego proponuję niekonwencjonalny bazarek ( który z resztą był już na miau i cieszył się dużą popularnością ) BAZAREK RZECZY CAŁKOWICIE DO NICZEGO NIE POTRZEBNYCH . Oczywiście fantami na ten bazarek będą rzeczy do niczego nie potrzebne takie jak : przejechany bilet, papierek od cukierka, wypalona zapałka itd . komu wyobraźnia co podsunie. Gorąco proszę chętnych o nadsyłanie fotek takich właśnie fantów na bazarek do mnie na PW do 25.01.19 tak żebym mogła wrzucić je na bazarek i żebyśmy mogli ruszyć z bazarkiem od 26.01.19 .
Liczy się czas a ja liczę na was .
Zapraszam ! ! !
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 18:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Zrobiłam przemeblowanie w szafie, mop wlazł, teraz tylko poczekam i poobserwuję czy nowy układ się sprawdzi w praktyce. Niby się odgracam, a miejsca mało.
Kocie wibrysy walają mi się po całym domu. Czarne. Jeden na podłodze, drugi przed chwilą przylepił mi się do palca... Mała Czarna linieje? 8O
Ofelia galopuje po domu niczym słonica na olimpiadzie i miauczy basem. Nie wiem o co jej chodzi.

Na bazarek Ewci miałabym patelnię. Co nieco zużytą. Ale akurat dziś rano się z nią rozstałam :cry: Z żalem zresztą bo dobrze mi służyła przez kilka lat.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33157
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości