Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 29, 2019 23:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MB, jako że teraz sówki są już passe (na rzecz lisków chyba) to będziesz mogła taniej i łatwiej powiększać swoją kolekcję. Np w biedrze był zaparzacz sowa i był przeceniony - miałabyś i przydatne i do kolekcji - takie dwa w jednym :wink:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob mar 30, 2019 2:06 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Jak może być passe ktoś kochany.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob mar 30, 2019 8:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MalgWroclaw pisze:Jak może być passe ktoś kochany.

W sensie motywu zdobniczego proponowanego przez przemysł wszelaki, podnoszącego sporo cenę. Bo przecież generalnie sówki są cudne i świetne na zły humor i w ogóle :D .
Obrazek
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Sob mar 30, 2019 19:56 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

O, akurat mam zamiar odwiedzić Biedronę! Będę się rozglądać.

A Mała Czarna wyboera się w podróż, ale jeszcze o tym nie wie :twisted: W przyszłą sobotę jadę na wycieczkę, na ptaszki do Holandii, a pannice jadą do moich rodziców. Może uda mi się je jeszcze zaszczepić w tym tygodniu.
A urlop mi się już śni po nocach... Ostatnie wolne miałam w czasie świąt (raptem parę dni). Wcześniej urlop jesienią.

Ofelia kazała mi przekazać że jest zaniedbywana, bo postawiłam przed nią miskę barfa, a ona by chciała smaczki, kabanosiki, albo rybkę. Kurdęż, jaki ten kot żarłoczny! Coraz okrąglejsza się robi! Brzuchol nabity jak bęben!
A po tygodniu u rodziców pewnie jej nie uniosę... :strach:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob mar 30, 2019 22:38 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Kot nie jest żarłoczny. Jest żarliwy

MaryLux

 
Posty: 159313
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie mar 31, 2019 7:56 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MaryLux pisze:Kot nie jest żarłoczny. Jest żarliwy


o to to!!!
:ok: :ok: :ok:

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 31, 2019 15:31 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MaryLux pisze:Kot nie jest żarłoczny. Jest żarliwy

O patrzcie, tego określenia jeszcze nie znałam! :lol:

Dzisiaj u nas słonecznie, ale chłodny wiatr. Pannice miauczały żałośnie pod balkonem, muszą jeszcze trochę poczekać aż się ociepli.
Miałam je w tym tygodniu zaszczepić, ale trzeba będzie przełożyć bo Mała Carna ma problem z oczkiem i wolę je najpierw wyleczyć.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 31, 2019 16:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Moja dzisiaj migruje co chwilę. Parapet na balkonie, a za chwilę w chłodniejsze miejsce, potem znowu na parapet i znowu w chłodniejsze miejsce. Słońce już zaszło więc zalegla dalej na balkonie i mam święty spokój 8) kota nie ma 8)

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie mar 31, 2019 16:24 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

U mnie balkon chwilowo tylko pod nadzorem - trzeba wymienić siatkę i to na cito. Właśnie ugaduję speca do siatkowania.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 31, 2019 17:52 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Ja muszę poszukać kogoś kto mi okna w sypialni posiatkuje. Firma, która siatkowała mi balkon wzięła 450,00 zł z moją siatką, od siebie dali jedynie stelaż i kołki :roll:
Średnio mi się widzi drugie tyle wydawać. Nie wiem w sumie czy chce siatkować dwa okna czy może zrobić tylko jedne.

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie mar 31, 2019 18:06 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Ja okna odpuszczam, i tak otwieram tylko uchylnie, a one są głęboko osadzone, jedno dodatkowo zastawione doniczkami i drążkiem zazdrostkowym, jedno w salonie nieotwieralne, zostaje tylko to w sypialni. Ale balkon to podstawa.
Nie wiem ile wezmą, kołki już są w ścianach, to tylko kwestia zdjęcia starej siatki i założenie nowej z umocowaniem do ścian, balustrady balkonowej i deski od dołu. Ale pal licho ile wezmą, byle koty były bezpieczne.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 31, 2019 18:45 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Moją namiętnie ciągnie, bo obok u sąsiadów jaskółki gniazdo założyły i śmigają jak odrzutowce przed oknami i drą się niemiłosiernie z rana. Robią też podejścia do naszego aby sobie gniazdko ulepić i tak sobie pomyślałam, że może siatka by je jakoś zniechęciła (albo i nie). Jaskółki są cudne, ale mycie okna co drugi dzień to może być troszkę uciążliwe, a nie miałabym serca ich eksmitować.
Jeśli to tylko tyle pracy u Ciebie to za dobry obiad bym zmieniła (z możliwością wzięcia na wynos oczywiście) :mrgreen:

Chikita

 
Posty: 6317
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Nie mar 31, 2019 18:53 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Mój balkon ma ponad 5 metrów długości, czwarte piętro. Naprawdę chcesz się pobawić z siatką? :twisted:

Mała Czarna kokosi mi się przy laptopie. Przed chwilą zmieniła klawiature, wcześniej włączyła menagera zadań w google chrome ... :strach:
A ja oglądam mecz. Wisła Krakó rozgromiła Legię Warszawa 4-0! Chyba trzeba to jakoś uczcić :piwa: :piwa: :piwa:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 31, 2019 20:56 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Ty taki kibic jesteś?? :)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Nie mar 31, 2019 21:01 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

PixieDixie pisze:Ty taki kibic jesteś?? :)

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Noooooo :mrgreen:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości