Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 20, 2019 15:34 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Wesołych świąt wszystkim!
Od wczoraj już jestem u rodziców, wymiziałam pannice - Ofelia ma humorki i od czasu do czasu chapnie, Mała Czarna się boczy i nawiewa na mój widok. Ofelczasta utuczona, dzisiaj dodatkowo napchana rybą na obiad. A ja skroiłam sałatkę, wydrapałam pisanki, upiekłam drożdżówkę ze śliwkami, będę robic żur, jak mama zwolni kawałek kuchni bo robi sernik. Pannice śpią. Carmen odsypia nocne harce, Ofelia trawi.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob kwi 20, 2019 20:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Pięknych, ciepłych i wiosennych Świąt Wielkiej Nocy!
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie kwi 21, 2019 7:07 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Zdrowych, spokojnych i radosnych <3
Obrazek

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź


Post » Nie kwi 28, 2019 10:07 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

:201461 :201461 :201461
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź



Post » Śro maja 01, 2019 9:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Miau.
Dzisiaj przyjedzie do mię Teściowna. Jak tylko usłyszałam że ma przyjechać to się zaczęłam szykować. Wylizałam i wywieczyłam futerko, wyoszczyłam pazurki, obkłakałam kordełkę co pod nią będzie pusiać Teściowna. Już się nie mogę doczekać. Będą mniamuśności!
Jak ja koffam Teściowną co mię daje mniamuśności! :1luvu:
Książniczka Ofelja rozmruczana


Pannice chyba poczuły wiosnę. Albo przyjazd gościa. Od dwóch dni kocia głupawka. Ofelia galopuje po domu miaucząc basem, Mała Czarna tarza się po podłodze i śpiewa, a w nocy drapie listwę przy drzwiach, poza tym się tłuką. Największy ubaw miałam dziś rano, jak Mała Czarna próbowała gryźć Ofelię w szyję :lol:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro maja 01, 2019 11:59 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Miłość nie wybiera :D
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48


Post » Czw maja 02, 2019 7:07 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

My dziś już po przedśniadaniowej części smaczków.
Duża Ofelki i Carmenki śpi. Kotkom w brzuchu kiszki marsza grają. Trzeba ratować biadną synową.
Troskliwa teściowa :ryk:

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw maja 02, 2019 8:18 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Taaaa, kiszki marsza grają :roll: Wczorajszą kolację zjadły w nocy. Teraz zapodałam śniadanie - Ofelia coś tam skubnęła z grzeczności chyba, Mała Czarna nawet nie podeszła do miski. Głodne niesamowicie :roll:

Pogoda do kitu - pełne zachmurzenie, 10 stopni. Tyle że nie pada.
Wczoraj na spacerku w Mielnie udało nam się zobaczyć parę fajnych ptaszków, m.in. brodźca piskliwego, którego w Mielnie do tej pory nie spotkałam.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw maja 02, 2019 10:09 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Jeżu, jak ja Ci zazdroszczę możliwości wyskoczenia nad morze na kilka godzin... Zwłaszcza, że mnie tylko trzeba żeby nie lało i żadne słońce ani ptaszki mi do szczęścia nie są niezbędne.
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw maja 02, 2019 13:18 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Mi do szczęścia potrzeba ptaszków. Im ciekawsze tym lepiej. A pogoda dobra do obserwacji jak najbardziej mile widziana.

Nie wiem co pannice robiły w nocy, bo obie rozespane. Wstaną, coś skubną i znów pusiu. I tak od rana. Może pogoda je usypia, bo ja też ziewam.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33222
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw maja 02, 2019 20:23 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MB&Ofelia pisze:Mi do szczęścia potrzeba ptaszków. Im ciekawsze tym lepiej. A pogoda dobra do obserwacji jak najbardziej mile widziana.

Nie wiem co pannice robiły w nocy, bo obie rozespane. Wstaną, coś skubną i znów pusiu. I tak od rana. Może pogoda je usypia, bo ja też ziewam.



Chyba będzie lało :( . U nas na pewno - dlatego wszyscy ospali. I co do morza - mnie chodzi o morze, Tobie o ptaki - to nic dziwnego że Ci do szczęścia potrzebne. Czasami miałabym ochotę, żeby ktoś mi powiedział jakiego ptaka słyszę właśnie lub widzę (ja tak prócz bociana, jaskółki,mewy, sroki, wróbla i gołębia to nie do końca wiem co jest co :oops: ).
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter i 129 gości