Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob cze 15, 2019 18:01 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Wogóle to wyraz pysia ma taki... no taki trochę perski. Na fotce nie dało się tego uchwycić, tym bardziej że trochę się wiercił. Chyba przeczuwał że czeka go odpchlanie :wink: Ale poza tym był naprawdę grzeczny, syknął raz przy łapaniu, a tak to tylko pomiałkiwał od czasu do czasu w drodze. W dt położył się na dekolcie opiekunki i tak sobie leżał, odpoczywając po stresach. Wygląda na to że nie taki zupełny z niego dzikus.
No i oczka czyste, uszka czyste... Tylko te pchełki.
I jakby co, szuka domku :wink: Komu słodziaka Hipcia, komu? :mrgreen:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob cze 15, 2019 18:03 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Carmen
Ale Twoja Duża to Hiroł 8O
Po drzewach skacze, kotki ratuje 8O
Fuksio
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Sob cze 15, 2019 18:16 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Fuks mój Fuks. Ja nie wię czy Duzia hiro czy nie hiro i co to znaczy. Kotki owsiem ratuje bo mię kiedyś uratowała. Ale nie wię czy po drzewach skika. Ofelku miauczy że Duzia nie skika bo jezd za duzia i za cięszka. Jedmno dobzie że żadmnego śmarkota nam do domciu nie przyniesła bo Ofelku by się znowuż nerwiła i jeście by mię pacła po pysiu :strach:
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob cze 15, 2019 18:25 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Ja już jednego Hipcia mam, także tego... podziękował... :lol:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob cze 15, 2019 19:23 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Burza. Ciemno jak w nocy. Dosłownie, a nie w przenośni.
Kurka, jakby Hipoliciątko było na dworze w taką pogodę... :strach:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob cze 15, 2019 19:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

MB&Ofelia pisze:Hipolit:
Obrazek
Obrazek

Jakie cudo. Dobrze, że ktoś go znalazł, a ktoś dał mu szansę na dalsze życie poza ulicą.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob cze 15, 2019 20:13 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Dobrze że maluch wołał o pomoc. A darł się ponoć tak że na pół ulicy go było słychać. A Piłsudskiego jest dłuuuuga.
Burza przechodzi. Moje pomidory na balkonie chyba przeżyły.
A u moich rodziców w bloku nie ma prądu.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob cze 15, 2019 22:12 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Oboje mieli szczęście, że byłaś.
W kwestii ryb napiszę, że Stawy Milickie koniecznie trzeba odwiedzić, jak się chce zjeść rybę. I w ogóle Dolina Baryczy jest wspaniała. A to niedaleko od Wrocławia, choć najlepiej samochodem.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob cze 15, 2019 22:19 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Bo to miziak będzie dlatego ma takie pysio. Wielkość łebka też ma wpływ na charakter kota. Te z okrągłą główką są bardziej spokojne , miziaste a te z mniejszą a pociągłym pyszczkiem są bardziej ciekawskie i ruchliwsze. Prosty przykład na rasowcach - brytyjski kot i rosyjski kot. Na początku mojej przygody z kotami właśnie czytałam w jakiejś książce o kotach .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 16, 2019 8:39 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

MalgWroclaw pisze:Oboje mieli szczęście, że byłaś.
W kwestii ryb napiszę, że Stawy Milickie koniecznie trzeba odwiedzić, jak się chce zjeść rybę. I w ogóle Dolina Baryczy jest wspaniała. A to niedaleko od Wrocławia, choć najlepiej samochodem.

Przede wszystkim kociak miał szczęście że koleżanka Kareny poszła do fryzjera :wink:
A o stawach w Miliczu słyszałam ale w kontekście ptaków. I faktycznie musze się tam wybrać, może przy najbliższej bytności we Wrocku. Co prawda niewiele jest ptaków w Polsce gniazdujących, których bym jeszcze nie widziała, ale niektóre chętnie bym zobaczyła ponownie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie cze 16, 2019 8:43 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

MB&Ofelia pisze:
MalgWroclaw pisze:Oboje mieli szczęście, że byłaś.
W kwestii ryb napiszę, że Stawy Milickie koniecznie trzeba odwiedzić, jak się chce zjeść rybę. I w ogóle Dolina Baryczy jest wspaniała. A to niedaleko od Wrocławia, choć najlepiej samochodem.

Przede wszystkim kociak miał szczęście że koleżanka Kareny poszła do fryzjera :wink:
A o stawach w Miliczu słyszałam ale w kontekście ptaków. I faktycznie musze się tam wybrać, może przy najbliższej bytności we Wrocku. Co prawda niewiele jest ptaków w Polsce gniazdujących, których bym jeszcze nie widziała, ale niektóre chętnie bym zobaczyła ponownie.

Ptaki tam są niezwykłe i w pięknych okolicznościach przyrody.
Tu jest dużo przydatnych informacji:
http://nasza-barycz.pl/
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie cze 16, 2019 8:44 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Ewa L. pisze:Bo to miziak będzie dlatego ma takie pysio. Wielkość łebka też ma wpływ na charakter kota. Te z okrągłą główką są bardziej spokojne , miziaste a te z mniejszą a pociągłym pyszczkiem są bardziej ciekawskie i ruchliwsze. Prosty przykład na rasowcach - brytyjski kot i rosyjski kot. Na początku mojej przygody z kotami właśnie czytałam w jakiejś książce o kotach .

O widzisz, Ewciu, o tym nie słyszałam! Człowiek się całe życie czegoś uczy :D

Aha, coś mi się przypomniało a propos ryb. Wczoraj potuptałam do Lidla po mięcho na barfa i przy okazji wypatrzyłam szczupaka. Obejrzałam, ładny kawałek, może by tak na kolację? Odwróciłam opakowanie coby o tej szczuce poczytać (odruchowo już czytam informacje na opakowaniu, chyba że coś dobrze znam) a tam jak wół - złowione, w Rosji, w Wołdze 8O 8O 8O E, że co? Z Rosji przyjechał ten szczupak? To my już w Polsce szczupaków nie mamy? 8O
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie cze 16, 2019 8:46 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

MalgWroclaw pisze:
MB&Ofelia pisze:
MalgWroclaw pisze:Oboje mieli szczęście, że byłaś.
W kwestii ryb napiszę, że Stawy Milickie koniecznie trzeba odwiedzić, jak się chce zjeść rybę. I w ogóle Dolina Baryczy jest wspaniała. A to niedaleko od Wrocławia, choć najlepiej samochodem.

Przede wszystkim kociak miał szczęście że koleżanka Kareny poszła do fryzjera :wink:
A o stawach w Miliczu słyszałam ale w kontekście ptaków. I faktycznie musze się tam wybrać, może przy najbliższej bytności we Wrocku. Co prawda niewiele jest ptaków w Polsce gniazdujących, których bym jeszcze nie widziała, ale niektóre chętnie bym zobaczyła ponownie.

Ptaki tam są niezwykłe i w pięknych okolicznościach przyrody.
Tu jest dużo przydatnych informacji:
http://nasza-barycz.pl/

Biuro podróży Horyzonty, z którym jeżdżę na ptaki, ma wycieczkę w dolinę Baryczy. Ale mają tyle fajnych wycieczek, że póki co akurat tą odkładam na później. Tym bardziej że na Stawy Milickie można pojechać samodzielnie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Nie cze 16, 2019 21:00 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

MaryLux pisze::201494 :201494 :201494

:?:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 133 gości