Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 06, 2019 22:48 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:
Mikstura - soda oczyszczona, ocet i woda.

z wymienionych składników mam w domu tylko wodę

No to klops.

bezmięsny na dokładkę

A co ci Lusia zasikała ?

kawałek podłogi przy kuwecie

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 06, 2019 22:50 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Bo można by jeszcze umyć to miejsce domestosem ale na jakiś czas trzeba by kuwetę przestawić.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 06, 2019 22:53 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Ewa L. pisze:Bo można by jeszcze umyć to miejsce domestosem ale na jakiś czas trzeba by kuwetę przestawić.

tyle, że to panele

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie sty 06, 2019 22:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:Bo można by jeszcze umyć to miejsce domestosem ale na jakiś czas trzeba by kuwetę przestawić.

tyle, że to panele

To ty idź jutro kupić ten ocet i sodę oczyszczona. Na pewno masz jakąś butelkę po płynie do mycia okien coś ze spryskiwaczem. Zrób miksturę i popsikaj na panele. Zresztą meble, blaty w kuchni , umywalkę, wannę ......wszystko możesz tym myć. Ocet czujesz tylko chwilę a później wietrzeje jak spirytus więc go nie czuć a taka mikstura odkaża i dezynfekuje. To taki środek czyszczący bez detergentów.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 06, 2019 23:01 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:Bo można by jeszcze umyć to miejsce domestosem ale na jakiś czas trzeba by kuwetę przestawić.

tyle, że to panele

To ty idź jutro kupić ten ocet i sodę oczyszczona. Na pewno masz jakąś butelkę po płynie do mycia okien coś ze spryskiwaczem. Zrób miksturę i popsikaj na panele. Zresztą meble, blaty w kuchni , umywalkę, wannę ......wszystko możesz tym myć. Ocet czujesz tylko chwilę a później wietrzeje jak spirytus więc go nie czuć a taka mikstura odkaża i dezynfekuje. To taki środek czyszczący bez detergentów.

Dzięki, dobrze wiedzieć

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 07, 2019 20:19 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Kupiłam pralkę. Przywiozą w środę.
Na podłączenie parę dni poczekam bo najpierw trzeba odpiłować kawałek szafki podumywalkowej (tata twierdzi że się da, jak się nie da to go poszczuję Ofelią :twisted: ).
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sty 07, 2019 20:56 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Ofelku nie daj się
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon sty 07, 2019 21:05 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Ofelku jest bardzo chętna na atakowanie mojego taty :wink: Mają taką ulubioną zabawę - Ofelia rozsiada się na taty fotelu, tata narzuca na nią swój sweter lub cokolwiek innego co akurat wisi na oparciu i "miątoli" kotka przez materiał. Ewentualnie chwyta delikatnie za wystający spod swetra ogon. Ofelia miauczy z oburzeniem i ryczy jak lwica, co jakiś czas machnie pazurami, ale jak tata kończy zabawę, wysuwa łepetynę z pretensjami, że ona chce jeszcze.
Tak, wiem że z kotem nie bawimy się rękami. Ale tata najwyraźniej jeszcze tego nie wie. Mimo nie raz podrapanych rąk.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sty 07, 2019 22:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Jak nie bawimy się rękami :wink:
Ja tylko rękami :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław


Post » Pon sty 07, 2019 23:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Jeszcze można twarz podać do zabawy.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)


Post » Wto sty 08, 2019 17:42 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

A, nogami też się tata bawił z Ofelią! Jak była młodsza. Teraz przestało jej się podobać. Przestała też podgryzać stopy mojej mamy :wink:

Uwaga uwaga. Może ktoś zna kogoś kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w Białogardzie? Mam kolejne zapytanie o moją-niemoją tymczaskę Gaję i totalnie mi nie po drodze do Białogardu.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Śro sty 09, 2019 8:16 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Nikogo nie znam w Białogardzie :(
może jest tam jakaś fundacja lub stowarzyszenie i można poprosić o wizytę?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 190 gości