Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 28, 2019 20:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Generalnie przydałyby się zabawki którymi koty pobawiłyby się do południa jak ich Duża jest w pracy. Później zabawa pod wieczór i pusiu. Bo one najprawdopodobniej pierwszą część dnia przesypiają (a w nocy jest kocia rozróba na całego).
Póki co wymyśliłam żeby dawać im poranny posiłek w postaci suchego nie w misce, tylko w wytłoczce do jajek albo w konstrukcji z rolek po papierze toaletowym. To je trochę zajmie.
Coś takiego też może być fajne Obrazek tylko muszę dorwać parę piórek.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sty 28, 2019 20:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Farba na tych piórkach, ściamkana, może zaszkodzić
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon sty 28, 2019 20:25 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Spokojnie, dałabym piórka bez farby :wink:
No i chyba sprezentuję obu kotom matę do drapania, taką na nogę od stołu, którą moje pannice wzgardziły. Coś nowego, do drapania, z myszką... Może się zainteresują. Nie zawadzi też przytargać im karton.
Kombinuję dalej...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin


Post » Czw sty 31, 2019 8:36 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw sty 31, 2019 18:16 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Co tam u was?
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Czw sty 31, 2019 19:45 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

U nas jak to u nas. Pannice zjadły co nieco na obiad, Ofelia pomarudziła trochę w kuchni, pomiziała się o torebki przypraw, które porządkowałam, a teraz obie zmęczone nie wiadomo czym śpią. Dwa leniwce.
A ja popełniłam małe ciasteczko z orzechami. Takie malutkie, na szybko. Mam pełno orzechów i muszę je zużywać.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw sty 31, 2019 19:50 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Miau, to ja, Mała Ciorna Carmen. Tak wam miauknę że Ofelku się troszku na mię dąsa. Bo gdysz albowię Ofelku w nocy chrapie i to okropecznie. Raz to Duzia nie mogła pusiać przez to chrapanie i ja też nie mogłam pusiać bo Duzia się kręciła. No to miauknęłam Ofelku że się przez nią nie moziemy wypusiać bo chrapie. No to mię Ofelku prychła że wcale nieprawda i że nie chrapie ino przez sen zwdycha z tąsknoty do Lila. A to wcale nieprawda bo ja wię jak Ofelku zwdycha i to wcale nie było zwdychanie ino chrapanie. Ale Ofelku się zdąsała i mię pogoniła pod szafku i troszku się dalej dąsa. Ale miauknijcie sami, kto miał racyję?
Duzia mówi że chyba kiedyś nagra chrapanie Ofelku bo inaczej nikt jej nie uwierzy. Ale Ofelku pewnie i tak nie uwierzy...
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw sty 31, 2019 21:32 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Można jeszcze takie srodki rolek po ręcznikach po 6 posklejać tworząc piramidkę, w głębi której będą smaczki/chrupki/kocie ciasteczka własnej roboty. Tak, żeby musiały wygrzebać i się napracować. Można też zrobić matę węchową jak dla psa - duża szansa, że się spodoba. Albo osmiorniczki z rolek po papierze toaletowym. (http://www.twojediy.pl/5-zabawek-zrob-kota/
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw sty 31, 2019 21:38 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

No właśnie chciałam tą piramidkę zrobić ale jak na złość ani w domu, ani w pracy ani jednej pustej rolki. Ale poluję na nie.
Ale jaką kocią twierdzę zrobiłam z kartonu! Z dwoma wejściami i oknem! Szkoda że nie zrobiłam foty :wink:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw sty 31, 2019 21:40 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Wysłałabym bo mam (zbierałam dla schroniska, ale odzew ciut przerósł potrzeby, więc leżą i czekają) ale to trochę bez sensu by było...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw sty 31, 2019 21:47 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Spoko, w pracy nas parę osób jest więc prędzej czy później jakieś rolki się skończą.
Najgorzej i tak było z piórami. Bo zrobiłam zabawkę z piór. Tyle że mało piórek, wykorzystałam co miałam w domu, bo jakoś ptaki przestały pióra gubić... Jak chodzę to patrzę w ziemię (skrzywienie zawodowe) i autentycznie przez kilka dni ani jednego pióra nie wypatrzyłam.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw sty 31, 2019 23:24 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Też czasem chrapię. Duża to kocha
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw sty 31, 2019 23:28 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

MalgWroclaw pisze:https://www.facebook.com/tvsudecka/videos/378872892661887/UzpfSTQxMTYwODUxMjM2Mjg1Njo5MzcyNzYwOTMxMjk0MjY/

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław


[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 105 gości