Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 18, 2020 23:09 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

Czernidełko, mogem byc tfuj synuś, kcesz? Mam ciotkę co i poliże i przywali, ale mogie mieć i matke. A podzielis sie ze mnom michom? Bo ja bardzo michę kocham.
Odi oczekujący propozycji
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Pt cze 19, 2020 17:14 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

Sierra pisze:
MB&Ofelia pisze:A teraz dwie @@ siedzą na balkonie, ani myślą zejść, a mi się zimno robi!


"To się rozgrzej :roll: ...."

A przynajmniej tak brzmiałby komentarz Wielce Współczującej Sierry :twisted: . Takie to, czułe i kochane, ma podejście do całego świata :roll: .

Twoje dziewczyny conieco znam, z barfnego forum :wink: .

Ofelia by skomentowała - "To wyrośnij se futerko!" :wink:
A na Barfnym czasami faktycznie bywam, co prawda dość rzadko, zwykle wtedy jak potrzeba mi porady zdrowotno-dietetycznej.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33238
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt cze 19, 2020 17:16 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

Alienor pisze:Czernidełko, mogem byc tfuj synuś, kcesz? Mam ciotkę co i poliże i przywali, ale mogie mieć i matke. A podzielis sie ze mnom michom? Bo ja bardzo michę kocham.
Odi oczekujący propozycji

Odi. A ty jezdeś sierotku? Biedaćtwo małe, chlip! Oczywistne że cię mowę usynkować, mam duzie serduśko to starczy i dla Negrusi i dla cię! Lizu lizu po uśkach bo ja lizuśmna jezdę.
Mała Ciorna Carmen wzruszona
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33238
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt cze 19, 2020 17:22 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

MB&Ofelia pisze:
Alienor pisze:Czernidełko, mogem byc tfuj synuś, kcesz? Mam ciotkę co i poliże i przywali, ale mogie mieć i matke. A podzielis sie ze mnom michom? Bo ja bardzo michę kocham.
Odi oczekujący propozycji

Odi. A ty jezdeś sierotku? Biedaćtwo małe, chlip! Oczywistne że cię mowę usynkować, mam duzie serduśko to starczy i dla Negrusi i dla cię! Lizu lizu po uśkach bo ja lizuśmna jezdę.
Mała Ciorna Carmen wzruszona

Mała Czarna, Księżniczko Carmen, czy to znaczy, że ty też lizak jesteś??? Bo, bo ja to wszystkich i wszystko liżę, myję i duża mówi, że mnie na lizaka przechrzci :D . Może Ty moja córka jesteś ??? O żesz, co na to Lusia powie :placz:
Drops.
PS. Moja domniemana córeczko, Odi to fajny kocurro :D . Polub go :201494 :1luvu: :1luvu: Pokochaj :lol:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt cze 19, 2020 18:06 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

Drops. Ja nie mogę być twoją córećku bo jezdę prawie-córećku Ofelku i Lila chociaź Lilo czasami miauka że nie jezdę ale ja wię że jezdę.
A Duzia mówiła ze odi jezd fajmny ino chorutki sierotek :cry: I czeba go polizać po uśkach coby mu nie było śmutno.
Ja coprawda będę samotmną kocią mamusią bo mię ten bałamutnik chyba ziucił całkię :placz: :placz: :placz: Ale ja mam duzie serduśko.
Mała Ciorna Carmen
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33238
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt cze 19, 2020 18:12 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

Drops,
Bierz ją w całości. Uczepiła się mnie jak rzep psiego ogona.
Ani prawie, ani w ogóle nie jest moją córeczką
Lilo

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pt cze 19, 2020 18:14 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

Mała Księżniczku Carmen, możesz być córeczką Księżniczki Ofelii ale tego bałamuta Lila??? Wiem, że Lilo to amant pierwsze wody :( Piękny, przystojny, z cudowną bródką i łaputkami ale geny mówią, że bardziej pasujesz do MNIE :1luvu:
Drops - lizak :D
PS. Nie mów Lusi :(
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt cze 19, 2020 18:17 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

Dyktatura pisze:Drops,
Bierz ją w całości. Uczepiła się mnie jak rzep psiego ogona.
Ani prawie, ani w ogóle nie jest moją córeczką
Lilo

Lilo, ok. Biorę w ciemno :1luvu: A czemu Ty nie chcesz takiego cudnego, małego bobaska? Z cudnym charakterrrrrem :1luvu:
Drops :201461
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt cze 19, 2020 18:22 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

Dropsiu, ale jak Odi będzie synkiem Małej Czarnej Carmen, a Ty będziesz dla niej tatkiem, to będziesz dla Odysia dziadkiem :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt cze 19, 2020 18:32 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

SabaS pisze:Dropsiu, ale jak Odi będzie synkiem Małej Czarnej Carmen, a Ty będziesz dla niej tatkiem, to będziesz dla Odysia dziadkiem :1luvu:

Ciociu SabaS, Mała Księżniczka Czarna Carmen nie jest moją córeczką i możemy mieć wspólne dziecko :) . Odys może być naszym dzieckiem tylko ... co na to Lusia :placz:
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt cze 19, 2020 18:38 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

To to ja juz nic nie wiem :placz: ale dobrze że nie będziesz dziadkiem, jesteś na to za młody Dropsiu :201461 a Lusia nie musi się dowiedzieć, chyba że ktoś jej uprzejmie doniesie :twisted:

SabaS

 
Posty: 4512
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pt cze 19, 2020 18:43 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

SabaS pisze:To to ja juz nic nie wiem :placz: ale dobrze że nie będziesz dziadkiem, jesteś na to za młody Dropsiu :201461 a Lusia nie musi się dowiedzieć, chyba że ktoś jej uprzejmie doniesie :twisted:

Nie mam nadziei :placz: . Księżniczka Ofelia doniesie :( Będzie zazdrościć Małej Księżniczce Czarnej Carmen :D
Drops.
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7989
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Pt cze 19, 2020 18:50 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

Drops. Mała Ciorna nie jezd książniczku! :evil: Książniczku musi się urodzić w doniczku, tak jak ja, a ta Ciorna to jezd niewiadomo skąt! :evil:
A mój Lilo to nie bałamutnik! :evil: Bałamutnik to ten Fuks przez którego musiałam Ciorną po łepie lizać całe noce i pocieszać, bo płakusiała że aż kocyki pomoczyła :strach:
I lepsiej niech się ona w żadmne mięłości i kocięty nie pcha bo sama jezd smarkot i gupi w dodatku jak kapć!
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33238
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt cze 19, 2020 19:00 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

Ojej, jakie skomplikowane stosunki rodzinne się tu robią! Fuksiu, przybądź, przeproś Czarnidełko i zrób porządek! Macie już 2 dzieci - Negrę i Odisia!
Drops, ty masz już tyle dzieci, że lepiej nie adoptuj Carmen, chyba że Lusia uzna ja za córkę :twisted:
Sabcia
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60355
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt cze 19, 2020 19:05 Re: Księżniczka Ofelia i M. Cz. Carmen VIII - bazierowy ksią

Hej, Carmen! Jeżeli nie chcesz być samotną Mamusią.... naprawdę nie wiem już czyją, bo powinniście chyba jakiś drapak genealogiczny zmontować ;), to polecam się jako samotny kawaler hiszpański, który chętnie zapozna polską senioritę :1luvu: :1luvu: Ole!
Rudy Konkwistador :kotek:


O, kurczę, ale się porobiło....
Duża Rudego K.

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 335 gości