Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 24, 2019 10:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Dyktatura pisze:Marlena, bo Carmusia chce Ci przekazać wiadomość.
Duża pakuj i jedziemy na słoneczne plaże footro wygrzewać. Przy okazji załatw przystojnego masażystę.
:ryk: :ryk: :ryk:

ja masażystę poproszę :)
Ale brak słonca i ciepła już mi odwala na leb.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw sty 24, 2019 11:25 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Miałam we wtorek robiony profesjonalny masaż pleców i karku. To była kobieta, ale o bogowie o ileż lepiej się teraz czuję :D . Tak że dziewczyny - dobry masaż nie jest zły nie tylko w kurorcie nad ciepłymi morzami przy drinku z palemką :ok:
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24225
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Czw sty 24, 2019 11:44 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Dyktatura pisze:Marlena, bo Carmusia chce Ci przekazać wiadomość.
Duża pakuj i jedziemy na słoneczne plaże footro wygrzewać. Przy okazji załatw przystojnego masażystę.
:ryk: :ryk: :ryk:

Przystojni masażyści z reguły są puchaci
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Czw sty 24, 2019 22:20 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Masażysta musi być skuteczny, mniejsza o jego urodę

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sty 26, 2019 16:33 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Jakie to cudowne mieć internet!!!!!

Wczoraj wgrała mi się @#$%^&* aktualizacja do @#$%^&* windows 10. Rozłączyła mnie z internetem tak skutecznie że udało mi się połączyć dopiero dzisiaj, i to po telefonie do cyfrowego polsatu, gdzie bardzo miły pan konsultant instruował mnie gdzie mam klikać i co wpisywać. Przy czym do końca nie było wiadomo czy zadziała. Bo gdyż albowiem urządzonko podobne do pendrive które mnie łączy ze światem wirtualnym jest stare i @#$%^&* aktualizacja nie umie z nim współpracować. Jakoś bez akutualizacji ustrojstwo działało jak ta lala :roll:
Jakbym mogła to bym zablokowała wszelkie aktualizacje :evil: . A wcześniej rozprawiła się z tym @#$%^&* co wymyślił windows 10 i aktualizacje
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob sty 26, 2019 16:48 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Z dzisiejszego spacerku w Mielnie:
bieliki na zamarzniętym Jamnie
Obrazek
kaczka lodówka - w Polsce tylko zimuje
Obrazek
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob sty 26, 2019 16:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Klimatyczne fotki:D Biało :D

A u nas tylko lekko pruszy dla odmiany.

Co do Windowsa 10. Potwierdzam, to złoooo. Polecam Linuxa :P ale powiem szczerze ze sama siedze na windowsie ale wkurzam sie tak samo jak ty :P Jak wróciłam z Mac'a na zwyklego Lapa myslalam ze oszaleje przez pierwsze tygodnie.
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Sob sty 26, 2019 17:15 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

O nie! Linuxa też nie lubię! Za bardzo udziwniony i skomplikowany.
Ja chcę z powrotem windows7!
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob sty 26, 2019 18:20 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

MB&Ofelia pisze:O nie! Linuxa też nie lubię! Za bardzo udziwniony i skomplikowany.
Ja chcę z powrotem windows7!

Jakoś można to wrócić chyba.
Albo zablokować aktualizacje w ustawieniach
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno


Post » Sob sty 26, 2019 18:47 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

MonikaMroz pisze:
MB&Ofelia pisze:O nie! Linuxa też nie lubię! Za bardzo udziwniony i skomplikowany.
Ja chcę z powrotem windows7!

Jakoś można to wrócić chyba.
Albo zablokować aktualizacje w ustawieniach

Wrócić można - było, max miesiąc po aktualizacji do 10-tki. O czym dowiedziałam się za późno :evil: Teraz teoretycznie też można, tyle że nie zrobi się tego jednym kliknięciem. I stanowczo nie zrobi tego blondynka z dwiema lewymi łapkami do informatyki.

Grzeję się grzańcem. Bo gdyż albowiem po kilku godzinach łażenia po plaży w temperaturze koło zera jakoś ciężko mi było się rozgrzać.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sty 28, 2019 12:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Marlena a jak zamówienie z Kakadu?
Doszło bez problemu?
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon sty 28, 2019 18:37 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Zamówienie z Kakadu doszło. Co prawda parę dni czekałam bo wysłali UPS-em. UPS raczej nie dzwoni z pytaniem czy ktoś jest w domu, przyłazi w godzinach porannych gdy ja jestem pracy i jak nikogo nie ma to lubi zostawiać paczki w sklepie oddalonym trochę od mojego domu, ale udało mi się zadzwonić i poprosić żeby - jeżeli nie można zmienić godziny dostawy - zostawili mi u sąsiadki. Na szczęście z tym nie było problemu.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sty 28, 2019 18:40 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Uwaga uwaga, szukam pomysłów na wymęczenie dwóch młodych kotów (7-8 miesięcy) tak żeby dały swojej Dużej spać w nocy. Gaja/Tosia której znalazłam dom burzliwie dogaduje się z kolegą Maurycym - tłuką się, jak to młode koty, niestety głównie w nocy. Mieszkanie małe, pani musi się wyspać do pracy, a przed kotami się nie zamknie. Maurycego można trochę wymęczyć wędką, Tosia póki co nie chce się bawić, jeszcze nieufna. Jakby ktoś miał jakieś pomysły, piszcie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sty 28, 2019 20:01 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Cały dancer? Zwykły sznurek z czymś kuszącym na końcu?
U mnie to się sprawdza

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot], Silverblue i 246 gości