Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob mar 06, 2021 15:43 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

Sierra ja zamocowalam góra i dół (jest do sufitu) na płycie mdf. Jest pancernie umocowana na klej i na kątowniki.
Nasz to taka samoróbka- rura kanalizacyjna obita wykładziną z wyciętymi półkami. Takie byle co które czas wymienić (wykładzina woła o pomstę do nieba) :wink:

Chikita

 
Posty: 6403
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki


Post » Sob mar 06, 2021 21:48 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

Fajny ten drapak u ewkkrem!
Ja tylko widze po swoich, ze one nie drapia zbyt chetnie tych drapakow z grubym sizalem. Wola ten delikatniejszy.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4237
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Sob mar 06, 2021 22:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

Pibon a widzisz, nigdy nie zwróciłam uwagi na to co dziewczyny wolą drapać... zazwyczaj daję im COŚ do drapania i nie toleruję narzekań :oops: . Ale w razie czego będę pamiętać tą uwagę :ok:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Nie mar 07, 2021 0:06 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

Ciekawe, ja też to zauważyłam. Staram się kupować drapaki z grubszym sznurem, bo są trwałe, ale koty, jak mają wybór, wybierają słupek z cieńszym. Chyba trzeba szukać kompromisu :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60211
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 07, 2021 17:32 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

Chikita pisze: Zareklamowałam- reklamacja została odrzucona, bo drapak był źle użytkowany.

8O
Źle użytkowany? Czyli niby jak? :evil: W kulki sobie polecieli.
Niech producent najpierw napisze instrukcję użytkowania dla kotów, a później się broni że "źle użytkowany" :roll:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 07, 2021 17:39 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

Sierra pisze:Ofelio... Carmen... o żadne wybaczanie nie proszę, bo w dalszym ciągu nie zagłosowałyście na wygląd mojego drapaczka :evil: .

Tula


Tula. Nie mam pojącia gdzie mam zagłosić na twojego drapaka. Pytałam Małą Ciorną czy wie ale oczywistne że nie wie. A do kąputra dopieroco się dopchałam, Duża wyjechała wczoraj do Bapci i Dziatka i zamkła kąputra i nie miałam jak pisać.
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 07, 2021 17:43 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

Patrzę na te drapaki handmade, czytam i jestem pełna podziwu, bo mi by zapewne wyszło coś w najlepszym wypadku mocno nietrwałego, a w realnym wypadku nie nadającego się do użytku. Stanowczo wolę kupić drapak. Tyle że te co mi się podobają są nieco za drogie, a te nieco tańsze nie spełniają wymogów moich i pannic ogoniastych.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 07, 2021 17:57 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

MB&Ofelia pisze:
Sierra pisze:Ofelio... Carmen... o żadne wybaczanie nie proszę, bo w dalszym ciągu nie zagłosowałyście na wygląd mojego drapaczka :evil: .

Tula


Tula. Nie mam pojącia gdzie mam zagłosić na twojego drapaka. Pytałam Małą Ciorną czy wie ale oczywistne że nie wie. A do kąputra dopieroco się dopchałam, Duża wyjechała wczoraj do Bapci i Dziatka i zamkła kąputra i nie miałam jak pisać.
Książniczka Ofelja

Droga Ofelijo...

O drapaczek duża pytała u mnie, jaki ma zrobić - z pluszowymi podpupnikami (to siem pułeczki chyba nazywa), lakierowanymi bezbarwnie czy lakierowanymi barwnie...
Ale już po ptokach... duża kupiła dzisiaj łolejtobejce, co to ma błękit oczuf mych podkreślać :mrgreen:

Tula


A co nam z tego drapaka wyjdzie to aż sama się zastanawiam... najwyżej będzie stał za kanapą :ryk: .

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Nie mar 07, 2021 18:24 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

Tula. To oczywistne że półeczki to mają być z pluszę do drapaczenia. Tą łojejbecą to niech se twoja Duża sama oczki pokreśli, a kot to ma mieć wygodmnie i praktyczmnie do ostrzenia pazurków.
Książniczka Ofelja stanowcza
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 07, 2021 20:17 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

MB&Ofelia pisze:Tula. To oczywistne że półeczki to mają być z pluszę do drapaczenia. Tą łojejbecą to niech se twoja Duża sama oczki pokreśli, a kot to ma mieć wygodmnie i praktyczmnie do ostrzenia pazurków.
Książniczka Ofelja stanowcza

Odezwij się do Avian, bo ma na fb pytania o barfa.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie mar 07, 2021 20:18 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

8O
Nie mam żadnego pw...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 07, 2021 20:35 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

MB&Ofelia pisze:Tula. To oczywistne że półeczki to mają być z pluszę do drapaczenia. Tą łojejbecą to niech se twoja Duża sama oczki pokreśli, a kot to ma mieć wygodmnie i praktyczmnie do ostrzenia pazurków.
Książniczka Ofelja stanowcza


Od mniękkości mam puchaty zadek - normalnie podusza zawsze na mniejscu :mrgreen: . A od drapania jest łóżko dużej. Czasami jestem miła i dla odmiany pozwalam jej na nim spać.

Tula


Niestety, ale materiały już kupione. Dalsze zmiany powodowałyby wzrost kosztów, a to ma być taniutki drapaczek recyklingowy 8) . Miękkość zaś jest u mnie na ostatnim miejscu, ponieważ Tulka od kociaka chętniej sypia na twardych, chłodnych powierzchniach... po za tym na półeczkę zawsze mogę położyć kocyk, tych mam od groma :oops:

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

Post » Nie mar 07, 2021 20:41 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

Tula. Ja mam delikatmną książniczkową dupinkę i muszę mieć miętko. A łóżeczko nie jezd do drapaczenia ino do pusiania, Duża też na nim pusia bo ktosik musi mię to łóżeczko grzać, co nie? Do drapaczenia to jezd fotel i wyrkosiedzianko w salonie. No i półeczka na drapaczku.

Ciocia Sierra. No to jezd skądal okropeczny coby kotku tani drapaczek robiać! :evil: Duże to se mogą tanie futerka kupiać, a kotku musi mieć zawsze to co najlepsiejsze!
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 07, 2021 21:04 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII zimno wszęd

Księżniczko Ofelia... Królewno O Delikatnej Dupince...

Drapak jest robiony tanio i recykligowo z troski o środowisko... i ponieważ potrzebuję dużo-dużo kasy na kurczaczki dla Tuleczki... i trawkę dla Tuleczki... i ulubiony żwirek Tuleczki... dla mnie czasami wystarcza na kromkę suchego chleba :lol: .

Duża od Tuli

Sierra

 
Posty: 6297
Od: Sob cze 13, 2020 22:51

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 224 gości