Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Sob cze 22, 2019 21:50 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Pomyśl o tej metalowej siatce. Naprawdę polecam. U mnie jest już ponad 7 lat i ani razu nic się nie zerwało, uszkodziło a dziewczyny balkonują nawet jak mnie nie ma w domu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob cze 22, 2019 21:58 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Myślę, ale porządniejszą siatkę chcę założyć dopiero po remoncie elewacji, który tak jakoś się przesuwa w czasie. Na razie nie ma sensu, bo już w przyszłym roku może trzeba będzie ją ściągać. Póki co szukam firmy która by mi wymieniła siatkę na nową - to już by dużo dało, nie martwilabym się że siatka puści jak Ofelia się o nią mocniej oprze. Ale w Koszałkowie znaleźć kogoś do tej roboty to cud. Nie, wróć - jedna firma by mi wymieniła, ale zaśpiewali taką kwotę że mnie wbiło w kanapę.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Sob cze 22, 2019 22:01 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

MB&Ofelia pisze:Myślę, ale porządniejszą siatkę chcę założyć dopiero po remoncie elewacji, który tak jakoś się przesuwa w czasie. Na razie nie ma sensu, bo już w przyszłym roku może trzeba będzie ją ściągać. Póki co szukam firmy która by mi wymieniła siatkę na nową - to już by dużo dało, nie martwilabym się że siatka puści jak Ofelia się o nią mocniej oprze. Ale w Koszałkowie znaleźć kogoś do tej roboty to cud. Nie, wróć - jedna firma by mi wymieniła, ale zaśpiewali taką kwotę że mnie wbiło w kanapę.

Ja za swoją zapłaciłam chyba 800 zł ale nie żałuję ani jednej złotówki .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Nie cze 23, 2019 11:32 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Tyle to mogę zapłacić za docelową siatkę. Ale firma mi zaśpiewała 1.100 z ich siatką, a 1.000 z moją siatką tyle że na nią nie dadzą gwarancji.
Balkon mam prosty do osiatkowania, typu loggia. Haczyki już są. Na razie potrzeba mi tylko zdjęcia starej siatki i powieszenia nowej. I urwał natkę nie ma chętnych do roboty.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie cze 23, 2019 11:46 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

MB&Ofelia pisze:Tyle to mogę zapłacić za docelową siatkę. Ale firma mi zaśpiewała 1.100 z ich siatką, a 1.000 z moją siatką tyle że na nią nie dadzą gwarancji.
Balkon mam prosty do osiatkowania, typu loggia. Haczyki już są. Na razie potrzeba mi tylko zdjęcia starej siatki i powieszenia nowej. I urwał natkę nie ma chętnych do roboty.

Weź pod uwagę , że ja siatkowałam balkon ponad 7 lat temu . Mój balkon też jest prosty do osiatkowania bo tylko front a boki mam z płyty . Mam dwa rodzaje siatki - z grubszym oczkiem do barierki a z drobniejszym od barierki do sufitu a wszystko jest na metalowym stelażu. Siatka jest od wewnętrznej strony więc nie mam zagrożenia , że któraś będzie chodzić po barierce. Poza tym siatka jest elastyczna , że kot może się o nią swobodnie opierać a nawet do 15 kg kota wisieć na niej i nic się nie stanie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 23, 2019 11:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 23, 2019 11:52 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

No nie, przecież nie zabrałabym Ofelii balustrady! Ona kocha wysokości. Jakby siatka była w dobrym stanie, to niech sobie łazi. Co najwyżej przydałaby się druga półeczka z drugiej strony balkonu żeby mogła bezproblemowo zrobić w tył zwrot.
Kurka, gdyby ta elewacja już była zrobiona to bym się zgłosiła do tego programu tv gdzie urządzają balkony :idea: Tylko przed remontem elewacji nie ma sensu.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie cze 23, 2019 11:55 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

MB&Ofelia pisze:No nie, przecież nie zabrałabym Ofelii balustrady! Ona kocha wysokości. Jakby siatka była w dobrym stanie, to niech sobie łazi. Co najwyżej przydałaby się druga półeczka z drugiej strony balkonu żeby mogła bezproblemowo zrobić w tył zwrot.
Kurka, gdyby ta elewacja już była zrobiona to bym się zgłosiła do tego programu tv gdzie urządzają balkony :idea: Tylko przed remontem elewacji nie ma sensu.

To w zamian za balustradę zainstaluj półeczki na ścianach i będzie miała swoje wysokości. Teraz w sumie też jej zabierasz nie pozwalając jej przebywać na balkonie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 23, 2019 12:10 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Ludzie z programu urządzający balkony patrzą na kocie sprawy, bo nie wiem.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Nie cze 23, 2019 13:49 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

A co to za program? Ja go nie znam.

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie cze 23, 2019 18:49 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - Hipolit c

Bodajże na HGTV była seria balkonowa. Na zmianę z serią ogródkową i innymi. Pojęcia nie mam czy zwrcają uwagę na kocie potrzeby, ale przy różnych mieszkaniowych metamorfozach bywały robione np półeczki czy drapaki dla kotów.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw cze 27, 2019 20:26 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - anioł nie

Miau. Musiałam wstawić swoją fotku coby byłowiadomo kto tu jezd oszuknica i @. To ja na bałkonu. Nic nie robię ino se grzeczmnie leżę na krzesełku, na podusi, grzeczmna jak aniołek. No i co? Wiadć, że Duża mię szykaluje i bezpodstępnie oskarża, a na jezdęniewinmna!
Książniczka Ofelja
:aniolek:

Obrazek
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33046
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Czw cze 27, 2019 20:30 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - anioł nie

Piękna, skrzywdzona.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grubysnake i 92 gości