Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 09, 2019 13:17 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Napisz na miau wątek z pytaniem w tytule - kto jest z Białogardu, potrzebna wizyta PA. Może ktoś się zgłosi!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 09, 2019 18:03 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Dowiedziałam się że jest jedna kobitka w Białogardzie, spoza miau, coś przy kotach robi ale nie ma pewności że sprawdzi dobrze dom pod kątem tego konkretnego kota (który to kot już raz z adopcji wrócił). Więc niewykluczone że jednak się sama wybiorę. Tyle że mogę dopiero w sobotę...

Dojechała moja nowa pralka. Hip hip hura. Koniec z piorącym odrzutowcem siejącym smarem. Tyle że muszę poczekać do weekendu aż przyjedzie mój tata i przytnie szafkę podumywalkową. Brakuje parę centymentrów żeby pralka wlazła (w przeciwieństwie do starej ta jest ładowana od przodu) i wyszło na to że trzeba zbuszyć kawałeczek gzymsu z kafelkami albo podciąć szafkę. Tat stwierdził że lepiej będzie piłować szafkę. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 09, 2019 20:14 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Okropne
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro sty 09, 2019 20:24 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Eeee, nie jest tak źle! Gorsze by było skuwanie gzymsu na pół kafelka :wink:
Ważne że mam w domu nową pralkę, która nie będzie brudziła smarem i wydawała odgłosów jak pracujący traktor.

Wkurzyło mnie dzisiaj co innego. Firma kurierska. Czekam na żwirek i karmę z Kakadu. Wysłali UPS-em. Monitoring wskazuje że była próba doręczenia dziś przed południem. Nie wyjmowałam poczty ze skrzynki, ale niewykluczone że mam tam awizo. I pewnie będę musiała się kopsnąć po przesyłkę, ważącą jakieś 20 kilo, do punktu odbioru :evil: Nie lubię UPS-a. Nie mogli zadzwonić? To bym przekazała żeby mi zostawili przesylkę u sąsiadki!
Wrrrrr...
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro sty 09, 2019 23:01 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

MB&Ofelia pisze:Eeee, nie jest tak źle! Gorsze by było skuwanie gzymsu na pół kafelka :wink:
Ważne że mam w domu nową pralkę, która nie będzie brudziła smarem i wydawała odgłosów jak pracujący traktor.

Wkurzyło mnie dzisiaj co innego. Firma kurierska. Czekam na żwirek i karmę z Kakadu. Wysłali UPS-em. Monitoring wskazuje że była próba doręczenia dziś przed południem. Nie wyjmowałam poczty ze skrzynki, ale niewykluczone że mam tam awizo. I pewnie będę musiała się kopsnąć po przesyłkę, ważącą jakieś 20 kilo, do punktu odbioru :evil: Nie lubię UPS-a. Nie mogli zadzwonić? To bym przekazała żeby mi zostawili przesylkę u sąsiadki!
Wrrrrr...

UPS i tak jest lepszy niż GLS

MaryLux

 
Posty: 159318
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 10, 2019 21:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Ale chyba bardzo wiele zalezy od miasta. Ja korzystam z GLSa z zooplusa bo na DPD mam uczulenie.
CO kraj to obyczaj chyba i kazda firma ma swoje standardy chyba zalezne od punktu rozwozu.

Ja tez czekam na paczke ze zwirkiem. A sie dupnelam przy zamowieniu i puscilam na DOM gdzie zawsze zamawiam do pracy zeby nie bylo problemow z odbiorem a w obecnej sytuacji to wyszlo na dobre. tylko nie zazdroszcze kurierowi wnoszeniu najwiekszej paki catbesta na 3 pietro :D
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Czw sty 10, 2019 21:34 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

PixieDixie pisze:Ale chyba bardzo wiele zalezy od miasta. Ja korzystam z GLSa z zooplusa bo na DPD mam uczulenie.
CO kraj to obyczaj chyba i kazda firma ma swoje standardy chyba zalezne od punktu rozwozu.

Ja tez czekam na paczke ze zwirkiem. A sie dupnelam przy zamowieniu i puscilam na DOM gdzie zawsze zamawiam do pracy zeby nie bylo problemow z odbiorem a w obecnej sytuacji to wyszlo na dobre. tylko nie zazdroszcze kurierowi wnoszeniu najwiekszej paki catbesta na 3 pietro :D

U mnie się zdecydowanie poprawiło, kiedy paczki z zooplusa zaczął przywozić DPD zamiast GLaSu

MaryLux

 
Posty: 159318
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 10, 2019 21:42 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

A ja mam niekoniecznie dobre doświadczenia z UPS-em. Lubią zostawiać awizo i paczkę w punkcie odbioru, co prawda niedaleko mnie, ale co nie sprawia mi problemu przy paczuszce kilowej, to przy 20-kilowej już tak.
Chyba juto rano dryndnę i poproszę żeby przekazali kurierowi coby mi przywiózł paczkę po 16-tej albo zostawił u sąsiadów.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt sty 11, 2019 12:20 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Chyba tak najlepiej. Po co taszczyć. To zawsze potem jest problem.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Pt sty 11, 2019 21:10 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Przesyłka dotarła. Sąsiedzi odebrali :D Bardzo lubię moich sąsiadów :D
Mamy zapas żwirku, przysmaczki dla Ofelii, suche i puszki dla dt Gai :D
Ale za UPS-em i tak nie przepadam.

PS. Koty zeżarły mi pół ryby :evil:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pt sty 11, 2019 22:51 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

MB&Ofelia pisze:PS. Koty zeżarły mi pół ryby :evil:

Przynajmniej się nie zmarnowała.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt sty 11, 2019 22:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

MB&Ofelia pisze:Przesyłka dotarła. Sąsiedzi odebrali :D Bardzo lubię moich sąsiadów :D
Mamy zapas żwirku, przysmaczki dla Ofelii, suche i puszki dla dt Gai :D
Ale za UPS-em i tak nie przepadam.

PS. Koty zeżarły mi pół ryby :evil:

Ciesz się, że pół zostawiły

MaryLux

 
Posty: 159318
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob sty 12, 2019 0:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

MaryLux pisze:
MB&Ofelia pisze:Przesyłka dotarła. Sąsiedzi odebrali :D Bardzo lubię moich sąsiadów :D
Mamy zapas żwirku, przysmaczki dla Ofelii, suche i puszki dla dt Gai :D
Ale za UPS-em i tak nie przepadam.

PS. Koty zeżarły mi pół ryby :evil:

Ciesz się, że pół zostawiły

O, i to jest pozytywne nastawienie "szklanki do połowy pełnej". Pół zostało. A mogły zjeść wszystko :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59712
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 12, 2019 18:54 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - to już 6

Ha ha! O mało mnie nie zostawiły bez kolacji :evil:

A tak z pozytywnych rzeczy - właśnie nowa praleczka debiutuje w praniu próbnym! :piwa:
Jaka zgrabniutka, jaka cichutka! :1luvu:
Było trochę problemu przy przesuwaniu szafki, ale się udało.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie sty 13, 2019 18:25 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - mizi mizi

Uwaga uwaga! Sensacja!
Mała Czarna dała się wymiziać mojemu tacie! Dwa razy! Nawet mu drugi boczek podstawiła do miziania!

Niestety nie byłam świadkiem tego doniosłego wydarzenia, bo byłam na basenie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33052
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5 i 119 gości