Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Nie mar 17, 2019 8:01 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MB&Ofelia pisze:No nie, tak wysokiego pudła to mi chyba nie potrzeba...
Pomyślę jeszcze nad tą kuwetą. Teoretycznie mogłabym kupić jakąś używaną na giełdzie za parę groszy, odkazić, postawić, zobaczyć czy pannicom podpasuje, jak tak - to kupić nową.

Ofelia dzisiaj rano miała głupawkę. Brykała po całym domu, z obłędem w oczyskach łapała i mordowała papierową kulkę na łóżku, w przerwach momenty kociego pędu... Chyba się wiosna zbliża.


nie namawiam :)
u mnie to rozwiązało problem wykopywania przez Mati połowy żwiru z kuwety :D

mag828

Avatar użytkownika
 
Posty: 4000
Od: Wto lip 06, 2010 19:48
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 17, 2019 11:32 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

U nas na początku były dwie zwykłe odkryte kuwety a z czasem doszła trzecia też odkryta. Jak Pola urosła jedną zwykłą zamieniłam na dużą narożną . Przerabialiśmy różne rodzaje żwirku i zawsze było go wszędzie pełno bo dziewczyny wynosiły pod łapkami. Później była w zoo+ promocja na krytą kuwetę Nestor więc postanowiłam zaryzykować i zmienić. Wyjęłam im drzwiczki i okazało się , że Zuzia korzysta z niej jakby tam była od zawsze a z czasem przekonała się do niej Pola. W ubiegłym roku drugą narożną wymieniłam na narożną krytą i jest ok.
Jak jest pełno żwirku to czasem wykopią z niej trochę ( czytaj Pola ) ale jest go znacznie mniej niż przy odkrytej. Czasami to ja wybierając więcej żwirku wysypię niż dziewczyny . Tak więc z pełną świadomością polecam krytą kuwetę.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 17, 2019 11:36 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Ewa L. pisze:U nas na początku były dwie zwykłe odkryte kuwety a z czasem doszła trzecia też odkryta. Jak Pola urosła jedną zwykłą zamieniłam na dużą narożną . Przerabialiśmy różne rodzaje żwirku i zawsze było go wszędzie pełno bo dziewczyny wynosiły pod łapkami. Później była w zoo+ promocja na krytą kuwetę Nestor więc postanowiłam zaryzykować i zmienić. Wyjęłam im drzwiczki i okazało się , że Zuzia korzysta z niej jakby tam była od zawsze a z czasem przekonała się do niej Pola. W ubiegłym roku drugą narożną wymieniłam na narożną krytą i jest ok.
Jak jest pełno żwirku to czasem wykopią z niej trochę ( czytaj Pola ) ale jest go znacznie mniej niż przy odkrytej. Czasami to ja wybierając więcej żwirku wysypię niż dziewczyny . Tak więc z pełną świadomością polecam krytą kuwetę.

Też mam takie odczucie, że ja najwiecej żwirku rozsypuję przy wybieraniu z kuwet :lol:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60342
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 17, 2019 11:41 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

jolabuk5 pisze:
Ewa L. pisze:U nas na początku były dwie zwykłe odkryte kuwety a z czasem doszła trzecia też odkryta. Jak Pola urosła jedną zwykłą zamieniłam na dużą narożną . Przerabialiśmy różne rodzaje żwirku i zawsze było go wszędzie pełno bo dziewczyny wynosiły pod łapkami. Później była w zoo+ promocja na krytą kuwetę Nestor więc postanowiłam zaryzykować i zmienić. Wyjęłam im drzwiczki i okazało się , że Zuzia korzysta z niej jakby tam była od zawsze a z czasem przekonała się do niej Pola. W ubiegłym roku drugą narożną wymieniłam na narożną krytą i jest ok.
Jak jest pełno żwirku to czasem wykopią z niej trochę ( czytaj Pola ) ale jest go znacznie mniej niż przy odkrytej. Czasami to ja wybierając więcej żwirku wysypię niż dziewczyny . Tak więc z pełną świadomością polecam krytą kuwetę.

Też mam takie odczucie, że ja najwiecej żwirku rozsypuję przy wybieraniu z kuwet :lol:

Zwłaszcza gdy się człowiek spieszy a to ręka zadrży a to za wcześnie wyjmę łopatkę z nad kuwety.
Jak to mawiała Inka - bo duże gupie som. :twisted:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 17, 2019 17:46 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Niech się dzieje co chce, zamówiłam pannicom krytą kuwetę. Zobaczymy.
Pogoda pod zdechłym azorkiem. Rano jeszcze jak cię mogę, teraz popaduje. Koty śpią. Wczoraj przez chwilę spały boczek w boczek, dziś już osobno.
Czy ktoś nie widział wiosny?
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 17, 2019 21:21 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MB&Ofelia pisze:Niech się dzieje co chce, zamówiłam pannicom krytą kuwetę. Zobaczymy.
Pogoda pod zdechłym azorkiem. Rano jeszcze jak cię mogę, teraz popaduje. Koty śpią. Wczoraj przez chwilę spały boczek w boczek, dziś już osobno.
Czy ktoś nie widział wiosny?

Dziś była u nas.Było cieplutko choć trochę wietrznie. Dziś zrezygnowałam nawet z kurtki i założyłam bluzę i było mi akurat.
Ostatnio edytowano Nie mar 17, 2019 22:28 przez Ewa L., łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 17, 2019 21:23 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

MB&Ofelia pisze:Niech się dzieje co chce, zamówiłam pannicom krytą kuwetę. Zobaczymy.
Pogoda pod zdechłym azorkiem. Rano jeszcze jak cię mogę, teraz popaduje. Koty śpią. Wczoraj przez chwilę spały boczek w boczek, dziś już osobno.
Czy ktoś nie widział wiosny?

Ja widziałam. Cały dzień gościła w Warszawie. Nawet pod wieczór było mega cieplutko.
Ciekawe jak będzie jutro :ok:
Ostatnio edytowano Nie mar 17, 2019 21:30 przez MonikaMroz, łącznie edytowano 1 raz
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie mar 17, 2019 21:28 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

No tak, w całej Polsce cieplutko, wiosna, a u nas zimna pora deszczowa :placz:
I w dodatku jutro do pracy :placz:
Kiedy ten weekend minął...

PS. Ofelii chyba padło na łepetynkę. Dzisiaj bawiła się wodą z kranu 8O Umoczyła łapy i uszy, a dalej je pchała pod kran 8O
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 17, 2019 21:31 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Koty lubią wodę. Niektóre koty. Bagi bardzo. Ona nawet wdrapuje się przednimi łapkami na deskę klozetowa i patrzy jak woda się spuszcza :ryk: jak ja się kapie to ona obowiązkowo ze mną w łazience.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie mar 17, 2019 21:34 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

O nie, Ofelia wody nie lubi! Nawet pić woli śmietankę.
Jedynie tolerowała wodę na spacerach - nie przeszkadzała jej mżawka czy mokra trawa, co najwyżej co chwilę się otrząsała i otrzepywała łapy, po czym truchtała dalej po trawniku.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 17, 2019 21:35 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Marlena kobieta zmienna jest.
Kocia dama tym bardziej :lol:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie mar 17, 2019 21:39 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Ja bym powiedziała że kocia logika jest niewytłumaczalna :roll:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 17, 2019 22:17 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

No nie, tak się nie da żyć!

Siedzę przy kompie, przeglądam Demotywatory, nagle słyszę jakieś dziwne dźwięki, nasłuchuję, nasłuchuję... Próbuję zlokalizować... Zza ściany? Zza okna? Z tv?










Nie. To Ofelia chrapie.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33234
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Nie mar 17, 2019 22:48 Re: Księżniczka Ofelia i Mała Czarna Carmen VIII - kryta?

Ewa L. pisze:
jolabuk5 pisze:
Ewa L. pisze:U nas na początku były dwie zwykłe odkryte kuwety a z czasem doszła trzecia też odkryta. Jak Pola urosła jedną zwykłą zamieniłam na dużą narożną . Przerabialiśmy różne rodzaje żwirku i zawsze było go wszędzie pełno bo dziewczyny wynosiły pod łapkami. Później była w zoo+ promocja na krytą kuwetę Nestor więc postanowiłam zaryzykować i zmienić. Wyjęłam im drzwiczki i okazało się , że Zuzia korzysta z niej jakby tam była od zawsze a z czasem przekonała się do niej Pola. W ubiegłym roku drugą narożną wymieniłam na narożną krytą i jest ok.
Jak jest pełno żwirku to czasem wykopią z niej trochę ( czytaj Pola ) ale jest go znacznie mniej niż przy odkrytej. Czasami to ja wybierając więcej żwirku wysypię niż dziewczyny . Tak więc z pełną świadomością polecam krytą kuwetę.

Też mam takie odczucie, że ja najwiecej żwirku rozsypuję przy wybieraniu z kuwet :lol:

Zwłaszcza gdy się człowiek spieszy a to ręka zadrży a to za wcześnie wyjmę łopatkę z nad kuwety.
Jak to mawiała Inka - bo duże gupie som. :twisted:

To chyba Inka przejęła od Fasolki

MaryLux

 
Posty: 159713
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: MainecoonHitman i 153 gości