DT u Bastet. 3 kociątka i mama :) "MAMY 3 TYGODNIE" - film

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 18, 2018 13:46 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

Bastet pisze:
mir.ka pisze:
Bastet pisze:
maczkowa pisze:zasłużyłaś nawet na 2, albo i 3 ;)

Dziękuję... :1luvu:

PS. Aaa tam, co będę sobie żałować. Wyżłopię całą butlę! :wink:



a na zakąskę jakieś słodkości z alkoholem :)


Właśnie to ostatnio robię. Jem codziennie prince polo albo Kinder Country i żłopię Colę. Potrzebuję CUKRU!!! :twisted:

A jak już Orion wyzdrowieje całkiem, i jak będzie zaszczepiony, to chyba urżnę się ze szczęścia...

:ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto gru 18, 2018 22:10 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

Nalezy Ci sie :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto gru 18, 2018 23:45 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

Ożłop się kawy po irlandzku...
Szkoda, że Pożegnanie z Afryką wcięło

MaryLux

 
Posty: 159694
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto gru 18, 2018 23:49 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

Dużo zdrowia dla Orionka, a dla Ciebie :201478
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro gru 19, 2018 11:21 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

MaryLux pisze:Ożłop się kawy po irlandzku...
Szkoda, że Pożegnanie z Afryką wcięło


u was też? :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro gru 19, 2018 14:10 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

Ta sieć już nie istnieje niestety.... zostały nam tylko denne starbaksy.....
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro gru 19, 2018 18:23 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

To ten sklepo- kawiarnia z kawami ? Kurczę, serio nie istnieje ? Na stronie nie ma żadnych informacji, a wybieram się już praktycznie 8 rok do niej (i się wybrać nie mogę), a obok miałam zajęcia z jogi i taki aromat się sunął i zawsze mówiłam, że specjalnie wcześniej na zajęcia przyjdę, a i tak wiecznie spóźniona byłam...

Chikita

 
Posty: 6427
Od: Śro cze 28, 2017 18:05
Lokalizacja: Białystok /Suwałki

Post » Śro gru 19, 2018 21:11 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

Cześć Kochane / Kochani!

U nas już chyba najgorsze minęło. Jezu, co to były za dni! Nawet nie chcę wspominać...
Na szczęście Orionek się trzyma i chyba już będzie szło tylko ku dobremu.
Niestety wciąż muszę go trzymać osobno, choć się zastanawiam, jaki to ma sens, skoro moje kotki przeszły poronną postać pp. Mimo wszystko jeszcze chwilkę poczekam, bo wolałabym, aby nie korzystał z ich kuwety.
Jak będę miała wolne od soboty, to zacznę go wypuszczać pod nadzorem na 2 godzinki.

Ogromnie dziękuję wszystkim jeszcze raz za wsparcie!
Dziękuję za ostatnie wpłaty od Ewy KM (50 zł) i Włóczki za bazarek u czarno-czarni (35 zł). Serdecznie dziękuję za spore "górki".
:201494 :201494 :201494 :1luvu:

Dzięki Wam wszystkim mogłam kupić Fosprenil i Gamavit chłopakom.. - no, teraz już tylko Orionkowi :( Dostaje cały czas.
Dzięki Wam kupiłam Purinę FortiFlorę na cały miesiąc, nowy transporter (ten, w którym jeździł Feniks był niestety często brudzony biegunką, a w dodatku materiałowy, więc nie da się tak odkazić, jak bym chciała. Kupiłam kuwety i zapas żwiru na wymianę (czekają, aż Orion przestanie siać wirusem), a także Conva do dodawania do posiłków. Nie mówiąc o podkładach, termoforach i taksówkach do weta :strach:

Udało się też załatwić Feliserin dzięki Milva b :1luvu: . Tak więc jest zapas surowicy, uff.... :201461

Dzięki Milva b mamy też parę puszeczek Cattovit gastro - świetnej karmy mokrej na nadwerężone brzuszki i jelita. Tak właśnie Orionek zajada: :)


Dziękujemy Ciociu! :1luvu:

Dzięki Wam to nieszczęście nie stało się totalną katastrofą...
Naprawdę nie wiem, jak mam dziękować...

Wciąż jeszcze nie odespałam wszystkich zarwanych nocy. Miałam dziś jeszcze szorować wszystko Virkonem, ale myślę, że wstanę jutro, i będę miała na to więcej siły, niż teraz.

Orion szaleje w pokoju z piłeczką, a ja mam nadzieję, że już będzie tylko dobrze...
Ostatnio edytowano Śro gru 19, 2018 22:24 przez Bastet, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Śro gru 19, 2018 22:00 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:Ożłop się kawy po irlandzku...
Szkoda, że Pożegnanie z Afryką wcięło


u was też? :(

Też... A właśnie tam powstały pierwsze zdania Psotusiowego pamiętnika :placz:

MaryLux

 
Posty: 159694
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 19, 2018 22:00 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

milva b pisze:Ta sieć już nie istnieje niestety.... zostały nam tylko denne starbaksy.....

:placz: :placz: :placz:

MaryLux

 
Posty: 159694
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 19, 2018 22:34 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

Kochany, dzielny Orionek!
Niech już będzie tylko dobrze...

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Śro gru 19, 2018 22:39 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

Dobrze, że minęło i oby nie wróciło!
Podrzucam wątek o odkażaniu
viewtopic.php?f=1&t=102216
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14692
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro gru 19, 2018 22:46 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

Bastet pisze:Udało się też załatwić Feliserin dzięki Milva b :1luvu: . Tak więc jest zapas surowicy, uff.... :201461


W razie czego polecam się na przyszłość :)

Bastet pisze:Dzięki Milva b mamy też parę puszeczek Cattovit gastro - świetnej karmy mokrej na nadwerężone brzuszki i jelita. Tak właśnie Orionek zajada: :)
Dziękujemy Ciociu! :1luvu:

Nie ma za co i na zdrowie, Orionku!

Wszystko już teraz będzie dobrze :mrgreen:
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw gru 20, 2018 7:34 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

Orionek ślicznie je. Mnie to zachwyca ponieważ moje koty nie jedzą samodzielnie niestety. Kitka (ta po pp) po chorobie w ogóle straciła apetyt i je marnie i na siłę. Ale też tylko Kattovit pasztecik jak Orionek.

aga66

 
Posty: 6132
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw gru 20, 2018 9:43 Re: DT u Bastet. Panleukopenia. Orion zdrowieje :)

aga66 pisze:Orionek ślicznie je. Mnie to zachwyca ponieważ moje koty nie jedzą samodzielnie niestety. Kitka (ta po pp) po chorobie w ogóle straciła apetyt i je marnie i na siłę. Ale też tylko Kattovit pasztecik jak Orionek.

Ojej :( A kiedy Kitka chorowała?
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1 i 159 gości