DT u Bastet. 3 kociątka i mama :) "MAMY 3 TYGODNIE" - film

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 11, 2018 10:55 Re: DT u Bastet. Rezydenci: Wujcio Matrix i Tosia Superktosi

Ewa L. pisze:(...)tylko nie zapomnij wymuldać Muńki.

Cudowne :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lis 11, 2018 10:55 Re: DT u Bastet. Rezydenci: Wujcio Matrix i Tosia Superktosi

Bastet pisze:
Ewa L. pisze:(...)tylko nie zapomnij wymuldać Muńki.

Cudowne :1luvu: :1luvu: :1luvu:

No .......bardzo mi tego brakuje. :cry: :cry: :cry:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 11, 2018 10:58 Re: DT u Bastet. Rezydenci: Wujcio Matrix i Tosia Superktosi

Ewa L. pisze:
Bastet pisze:
Ewa L. pisze:(...)tylko nie zapomnij wymuldać Muńki.

Cudowne :1luvu: :1luvu: :1luvu:

No .......bardzo mi tego brakuje. :cry: :cry: :cry:

Rozumiem Cię. :201461
Ja bardzo jestem związana z moim dziadkiem i nie wyobrażam sobie, żeby jego zabrakło... a to dziadek - jedno pokolenie dalej niż rodzice.. Ma 89 lat.. :(
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lis 11, 2018 11:09 Re: DT u Bastet. Rezydenci: Wujcio Matrix i Tosia Superktosi

Bastet pisze:
Ewa L. pisze:
Bastet pisze:
Ewa L. pisze:(...)tylko nie zapomnij wymuldać Muńki.

Cudowne :1luvu: :1luvu: :1luvu:

No .......bardzo mi tego brakuje. :cry: :cry: :cry:

Rozumiem Cię. :201461
Ja bardzo jestem związana z moim dziadkiem i nie wyobrażam sobie, żeby jego zabrakło... a to dziadek - jedno pokolenie dalej niż rodzice.. Ma 89 lat.. :(

Tez cię rozumiem bo ja z moim też byłam bardzo związana. To był mój najukochańszy dziadziuś i nikomu inaczej nie pozwoliłam się zwracać a wnucząt miał pięcioro ( ja najstarsza ) . Zawsze jak ktoś zwracał się do niego dziadek to mówiłam , że dziadek to jest do orzechów a mój to jest dziadziuś. Zmarł na raka płuc gdy miałam 15 lat a dziadziuś miał 63 lata.
Tata zmarł w wieku 77 lat. Od początku roku powtarzał nam , ze w tym roku umrze bo go dwie siekierki gonią. Przeżył swoje 77 urodziny a 3 dni później dostał udaru. Dwa miesiące później zmarł w mamy urodziny a chowaliśmy go 3 dni przed moimi urodzinami. Dlatego wierzą w to , że ludzie czują kiedy ich koniec jest blisko. Tata czuł swoją śmierć.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie lis 11, 2018 11:19 Re: DT u Bastet. Rezydenci: Wujcio Matrix i Tosia Superktosi

Ewa L. pisze:
Bastet pisze:
Ewa L. pisze:
Bastet pisze:
Ewa L. pisze:(...)tylko nie zapomnij wymuldać Muńki.

Cudowne :1luvu: :1luvu: :1luvu:

No .......bardzo mi tego brakuje. :cry: :cry: :cry:

Rozumiem Cię. :201461
Ja bardzo jestem związana z moim dziadkiem i nie wyobrażam sobie, żeby jego zabrakło... a to dziadek - jedno pokolenie dalej niż rodzice.. Ma 89 lat.. :(

Tez cię rozumiem bo ja z moim też byłam bardzo związana. To był mój najukochańszy dziadziuś i nikomu inaczej nie pozwoliłam się zwracać a wnucząt miał pięcioro ( ja najstarsza ) . Zawsze jak ktoś zwracał się do niego dziadek to mówiłam , że dziadek to jest do orzechów a mój to jest dziadziuś. Zmarł na raka płuc gdy miałam 15 lat a dziadziuś miał 63 lata.
Tata zmarł w wieku 77 lat. Od początku roku powtarzał nam , ze w tym roku umrze bo go dwie siekierki gonią. Przeżył swoje 77 urodziny a 3 dni później dostał udaru. Dwa miesiące później zmarł w mamy urodziny a chowaliśmy go 3 dni przed moimi urodzinami. Dlatego wierzą w to , że ludzie czują kiedy ich koniec jest blisko. Tata czuł swoją śmierć.

:201481
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20


Post » Pon lis 12, 2018 21:58 Re: DT u Bastet. Rezydenci: Wujcio Matrix i Tosia Superktosi

Tyćka w swoim domku ma się świetnie! :D
W dzień jest grzeczna jak aniołek, a im bardziej pod wieczór, tym bardziej zamienia się w szoguna :)

Obrazek

Obrazek

Państwo są w niej zakochani po uszy! :)
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lis 12, 2018 23:10 Re: DT u Bastet. Rezydenci: Wujcio Matrix i Tosia Superktosi

Tycia ma to po mnie. I po Dropsie
Lusia

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 13, 2018 13:49 Re: DT u Bastet. Rezydenci: Wujcio Matrix i Tosia Superktosi

Taaak, Tycia jest grzeczna... kiedy spi ;)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto lis 13, 2018 14:13 Re: DT u Bastet. Rezydenci: Wujcio Matrix i Tosia Superktosi

O Nowa Ty! Dzień dobry i miau miau miau od trzech futer i ode mnie :)

I fajnie Cię widzieć, Tycia! :) I dobrze, że dobre wieści :)

Podpisani:
Feliks czyli: Feliś, Felinor, Fel, Feliksik, Kotowaty, Międzyrzecki Rejon Umocniony (czyli MRU) :D Grubasek, Miaukotek, Kociasty
Bajka czyli: Baj, Bajutek, Bajadera, Bajtek, Baja, Bajanka, Kotowata
Bezia czyli: Bezinor, Beziutek, Bezinka, Beź, Beziasta, Bezik, również MRU

Miau...
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11224
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków


Post » Śro lis 14, 2018 13:51 Re: DT u Bastet. Rezydenci: Wujcio Matrix i Tosia Superktosi

Wolałam Kociąmamę, pozdrawiam. :D

ani_

 
Posty: 547
Od: Pt sie 30, 2013 21:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lis 14, 2018 14:11 Re: DT u Bastet. Rezydenci: Wujcio Matrix i Tosia Superktosi

ani_ pisze:Wolałam Kociąmamę, pozdrawiam. :D

Jak się zwie tak się zwie byleby robiła to co do tej pory :ok:
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Sob lis 17, 2018 18:26 Re: DT u Bastet. Rezydenci: Wujcio Matrix i Tosia Superktosi

KociaMama była jedyna, mistrzostwo świata w tym zawodzie, ale cóż, z tożsamością się nie dyskutuje. Życzę, by nowy nick był najfartowniejszy z możliwych :ok:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14684
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 250 gości