Pralcia zaprasza 6 PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 14, 2019 17:52 Re: Pralcia zaprasza 6

U nas od 18, czyli za chwilkę, na pl. Wolności, teraz chwilą ciszy i refleksji.
Przestępca nie przyznaje się do winy. Tysiące osób widziało jego czyn, jak się zachowywał bo zadaniu ciosów, a teraz mówi, że nie. I co teraz areszt tymczasowy, obserwacja psychiatryczne. Facet w grudniu wyszedł z więzienia za rozboje i napady na bank, teraz z zimna krwią zamordował prezydenta miasta i będziemy się z nim "cackać". Sorry za OT, ale bardzo jestem tym zdarzeniem poruszona, rzadko kiedy mówię, że jestem w szoku. Tak, teraz jestem w ogromnym szoku.

Hannah12

 
Posty: 22926
Od: Czw sie 11, 2005 11:57

Post » Pon sty 14, 2019 18:07 Re: Pralcia zaprasza 6

Już czytam. Pewnie go za psychicznego uznają.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 15, 2019 8:12 Re: Pralcia zaprasza 6

Miau. duża już dawno w domu, mówi, że ślisko jest i zimno, ale niektóre koty przyszły
Pralcia

Dobrodziej/dobrodziejka wyrzuciła skrzydła z kurczaka, więc sprzątnęłam. Nie cierpię tego. Przynajmniej daje się łatwo usunąć.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 15, 2019 9:26 Re: Pralcia zaprasza 6

Obrazek
duża mówi, że nasz dom nie jest najlepszy na świecie i dużo nam brakuje.
Ale duża nas kocha najbardziej i nie musimy być tam, gdzie pada śnieg i nie ma się gdzie schronić.
Bo my jesteśmy z podwórka
Kubuś, Klusia i Sylwuś
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 15, 2019 9:48 Re: Pralcia zaprasza 6

Jejku, jaka fajna fota! Przepiękna!
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sty 15, 2019 10:38 Re: Pralcia zaprasza 6

Mnie też jest bardzo smutno z powodu tego co się stało w Gdańsku :cry: , to niedaleko od Elbląga....

Pralciu , Kubusiu, macie piękny widok :) , ale nigdzie, nigdzie nie jest tak dobrze jak we własnym domu, jak na własnym bezpiecznym ciepłym poslaniu i nigdzie nie jest tak bezpiecznie jak przy kochającej dużej :1luvu:

A mnie niedawno pan z pieskiem zwrócił uwagę jak wracałam z pustymi miskami i kartonikami po karmieniu żebym podniosła jeszcze jedną foliową torebkę z trawnika, a ja na to że to nie moje, że ludzie z okien różne g. wyrzucają, ale schyliłam się i podniosłam i wyrzuciłam, pan powiedział przepraszam i dobrego dnia, niech się w d. pocałuje :twisted:

Anna2016

 
Posty: 10443
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Wto sty 15, 2019 14:16 Re: Pralcia zaprasza 6

Klusiu, Kubusiu, Sylwusiu, wy po prostu miałyście szczęście i teraz macie wspaniały dom. :1luvu:
Pralciu, czy Ty też masz taki widok z okna? :1luvu:
Miziam Was wszystkich
Sabcia


Tak, ludzie uważają, że jak sprzątasz po kotach, to możesz w ogóle posprzątać :evil:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60220
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 15, 2019 16:12 Re: Pralcia zaprasza 6

MB&Ofelia pisze:Jejku, jaka fajna fota! Przepiękna!

Teraz to wygląda tak
Obrazek
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 15, 2019 16:14 Re: Pralcia zaprasza 6

Sabciu, to widok z naszego okna, na ulicę
Pralcia
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 15, 2019 16:30 Re: Pralcia zaprasza 6

Anna2016 pisze:A mnie niedawno pan z pieskiem zwrócił uwagę jak wracałam z pustymi miskami i kartonikami po karmieniu żebym podniosła jeszcze jedną foliową torebkę z trawnika, a ja na to że to nie moje, że ludzie z okien różne g. wyrzucają, ale schyliłam się i podniosłam i wyrzuciłam, pan powiedział przepraszam i dobrego dnia, niech się w d. pocałuje :twisted:

Przez te lata sprzątam podwórko. Zbieram: papiery, folię, puszki, resztki jedzenia (głowy karpia w pierwsze święto Bożego Narodzenia, sałatki i stare wędliny po świętach), szkło, pety, opakowania po różnych rzeczach, kiedyś odśnieżałam.
Z odśnieżaniem była fajna akcja, bo parę lat temu szłam z łopatą, a jakaś dziewczyna chciała odśnieżyć samochód. I mówi:
– Pani mi da na chwilę łopatę.
(pożyczyłam i czekałam, aż skończy, ale długo, a nie miałam czasu i ochoty)
– Proszę mi oddać, bo muszę iść – powiedziałam.
– A co to, pani łopata? – pani na to (zapewne myślała, że jestem zatrudniona jako sprzątająca to podwórko).
– Pani to chyba nie! Spieszę się i nie mogę czekać, aż pani skończy – ja na to. Zabrałam łopatę (moją własną) i poszłam.
Z wyrzucaniem jedzenia "dla kotów" wiele lat temu miałam taki przypadek: jakiś mężczyzna wrzucał kanapkę z czymś do kociego schronienia.
– Co to za śmieci? – zapytałam.
– Dla kotów.
– Pan nie wie, że koty nie jedzą resztek?
– Pani, ale to jest jeszcze dobre!
– Jak dobre, to niech pan sobie zje, koty nie potrzebują – powiedziałam i wyrzuciłam do śmieci.
Sąsiad z klatki coś chciał ode mnie, nie pamiętam już, co, to było dawno. Zapytałam, czemu ja się mam zająć, a on na to: – Bo pani tu jest od kotów. A ja: – Pan mi za to nie płaci.
O tym, jak kiedyś szarpało mnie dwóch panów, widział to z okna (później zaprzyjaźniony) pan, wezwał policję, już nie mam siły opowiadać.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 15, 2019 18:39 Re: Pralcia zaprasza 6

Anna2016 pisze:Mnie też jest bardzo smutno z powodu tego co się stało w Gdańsku :cry: , to niedaleko od Elbląga....

Pralciu , Kubusiu, macie piękny widok :) , ale nigdzie, nigdzie nie jest tak dobrze jak we własnym domu, jak na własnym bezpiecznym ciepłym poslaniu i nigdzie nie jest tak bezpiecznie jak przy kochającej dużej :1luvu:

A mnie niedawno pan z pieskiem zwrócił uwagę jak wracałam z pustymi miskami i kartonikami po karmieniu żebym podniosła jeszcze jedną foliową torebkę z trawnika, a ja na to że to nie moje, że ludzie z okien różne g. wyrzucają, ale schyliłam się i podniosłam i wyrzuciłam, pan powiedział przepraszam i dobrego dnia, niech się w d. pocałuje :twisted:



Popieram! Niech się wali Dziad. U mnie tak samo, zwracają mi uwagę na czyste poustawiane w rządku miseczki a niedaleko na srodku chodnika pies robi kupę i włascicielowi nikt nic nie powie.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto sty 15, 2019 18:41 Re: Pralcia zaprasza 6

Małgosiu, wszystko to robi się dla tych bied, które i tak są przez życie pokrzywdzone.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto sty 15, 2019 18:42 Re: Pralcia zaprasza 6

aga66 pisze:Małgosiu, wszystko to robi się dla tych bied, które i tak są przez życie pokrzywdzone.

Otóż to
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto sty 15, 2019 20:00 Re: Pralcia zaprasza 6

Pralcia, Kluseczka, Kubuś i Sylwuś. Macie ładmny widok z okna. My też mamy widok całkię całkię ale nie tak ładmny. No i drzewka mamy dalej, to na latacze można popaczać ino jak siedzą na dachu albo na antenie. Albo jak latają. A wy macie dużo lataczów na tym drzewku?
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto sty 15, 2019 23:33 Re: Pralcia zaprasza 6

:201461 :201461 :201461

MaryLux

 
Posty: 159648
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka, jolabuk5 i 212 gości