Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 29, 2020 14:38 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

A czy przypadkiem nie usiłujesz wyczesywać Fuksia?
W moim przypadku, to znaczy moich kotów, wyczesywanie w okresie linienia zawsze przynosiło efekt zatkania kłakami :roll: Chciałam pomóc, a efekt dokładnie odwrotny. Nadszarpuje się tym czesaniem podszerstek, potem one się liżą i liżą i liżą bardzo intensywnie i powstają dredy nieziemskie. A jak sobie powoli same wylizują, to problemu nie ma.
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17888
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Nie mar 29, 2020 14:58 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

Czitka
Fuks się liże 20godzin na dobę. On jest straszny czyścioch. Zawsze był. Ale ze zaczął się zatykać to musimy z tym walczyć i żyć.
Pani wet w Vivie mówiła ze on ma nietypowa sierść dla kota dachowego.
Mnóstwo sierści.
Czesać mamy codziennie, pastę codziennie a RC fibre kilka kulek jako przysmak.

Ale mamy postęp.
Ja już nie śpię, ja czuwam. Tylko lekki szelest w kuwecie a ja już na pion.
Dziś tak było w nocy.
1:00 Fuks kopie. Słyszę ze na Qpe. On tak śmiesznie kopie, najładniej z towarzystwa <3 ;)
Poszłam. Pol zrobił poza kuwetę, rozwolnienie. Do analizy wzięłam, No widać klaki.
Posprzątałam, umylam wszystko. Poszłam spać. Nie minęło 30 min znów śmiesznie kopie.
Poszłam. A tam Obrazek nie powiększać jak ktoś wrażliwy. Filc jak mój palec serdeczny. Myśle ze więcej tego w kocie siedzi.
Raz oddał pysiolkiem (w listopadzie) a teraz dołem
:(

Dzwonili z Vivy morfologia prawidłowa, wszystkie pozostałe badania idealne. Czekamy na trzustkę do środy jeszcze. To było badanie rozszerzone jakieś.

Poza tym bez zmian.
Radosny, apetyt ma.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie mar 29, 2020 15:04 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie mar 29, 2020 15:11 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

:201461
Moli25 pisze:Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kciuki za Fuksika kupale :ok:
Hugo też dziś miał rzadką k.. nawet dywanik pobrudził :strach:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 29, 2020 18:11 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

Gosiagosia pisze::201461
Moli25 pisze:Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kciuki za Fuksika kupale :ok:
Hugo też dziś miał rzadką k.. nawet dywanik pobrudził :strach:

Fuksik :ok: :ok: :ok:
U mnie w stadzie też ktoś zrobił rzadką, w dodatku na podłogę przy kuwecie. Ale nie wiem, kto :twisted:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60364
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie mar 29, 2020 18:26 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

Za dobre usuwanie sierści!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84876
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon mar 30, 2020 8:09 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

Moli25 pisze:Czitka
Fuks się liże 20godzin na dobę. On jest straszny czyścioch. Zawsze był. Ale ze zaczął się zatykać to musimy z tym walczyć i żyć.
Pani wet w Vivie mówiła ze on ma nietypowa sierść dla kota dachowego.
Mnóstwo sierści.
Czesać mamy codziennie, pastę codziennie a RC fibre kilka kulek jako przysmak.

Ale mamy postęp.
Ja już nie śpię, ja czuwam. Tylko lekki szelest w kuwecie a ja już na pion.
Dziś tak było w nocy.
1:00 Fuks kopie. Słyszę ze na Qpe. On tak śmiesznie kopie, najładniej z towarzystwa <3 ;)
Poszłam. Pol zrobił poza kuwetę, rozwolnienie. Do analizy wzięłam, No widać klaki.
Posprzątałam, umylam wszystko. Poszłam spać. Nie minęło 30 min znów śmiesznie kopie.
Poszłam. A tam Obrazek nie powiększać jak ktoś wrażliwy. Filc jak mój palec serdeczny. Myśle ze więcej tego w kocie siedzi.
Raz oddał pysiolkiem (w listopadzie) a teraz dołem
:(

Dzwonili z Vivy morfologia prawidłowa, wszystkie pozostałe badania idealne. Czekamy na trzustkę do środy jeszcze. To było badanie rozszerzone jakieś.

Poza tym bez zmian.
Radosny, apetyt ma.


Moja Gaja ma wieczne problemy z kłakami, jej kał wygląda całkiem jak ten ze zdjęcia,. Same kłaki. Dostałyśmy od weta proszek Vetfood Anti-Hairball, dosypuję do jedzenia, Gaja go lubi. Problem jest zdecydowanie mniejszy, teraz da się żyć :) Może zapytasz weta o ten specyfik?

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pon mar 30, 2020 9:54 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

Dziękuje za kciuki, za podpowiedzi, za rady.
Dorotko, zapytam weterynarza na pewno

mam wrażenie ze jeszcze coś w kocie siedzi, ale oczy ma ladniejsze jakby...

pozostaje czekać :201436 :201423
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon mar 30, 2020 10:17 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

Moli25 pisze:Dziękuje za kciuki, za podpowiedzi, za rady.
Dorotko, zapytam weterynarza na pewno

mam wrażenie ze jeszcze coś w kocie siedzi, ale oczy ma ladniejsze jakby...

pozostaje czekać :201436 :201423


nie wiem czy piałam Ci o tym preparacie, jest do kupienia w zooart, też sie kiedyś zastanawiałam czy Rudzi nie kupić
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72794
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon mar 30, 2020 10:27 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

mir.ka pisze:
Moli25 pisze:Dziękuje za kciuki, za podpowiedzi, za rady.
Dorotko, zapytam weterynarza na pewno

mam wrażenie ze jeszcze coś w kocie siedzi, ale oczy ma ladniejsze jakby...

pozostaje czekać :201436 :201423


nie wiem czy piałam Ci o tym preparacie, jest do kupienia w zooart, też sie kiedyś zastanawiałam czy Rudzi nie kupić

Zobacz ofertę: Vetfood Anti-hairball na kule włosowe 100g https://allegro.pl/oferta/vetfood-anti- ... e=facebook
:ok:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Pon mar 30, 2020 10:46 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

Moli25 pisze:
mir.ka pisze:
Moli25 pisze:Dziękuje za kciuki, za podpowiedzi, za rady.
Dorotko, zapytam weterynarza na pewno

mam wrażenie ze jeszcze coś w kocie siedzi, ale oczy ma ladniejsze jakby...

pozostaje czekać :201436 :201423


nie wiem czy piałam Ci o tym preparacie, jest do kupienia w zooart, też sie kiedyś zastanawiałam czy Rudzi nie kupić

Zobacz ofertę: Vetfood Anti-hairball na kule włosowe 100g https://allegro.pl/oferta/vetfood-anti- ... e=facebook
:ok:

https://zooart.com.pl/product-pol-18144 ... 100-g.html
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72794
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro kwi 01, 2020 9:58 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

Moje jedzą pastę i smaczki, na szczęście nie zaklaczaja się choć czasami zwrócą kłaka.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 01, 2020 10:41 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

Może faktycznie się zakłaczył i potrzebuje jeszcze się tego pozbyć :( biedny malutki :(

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)


Post » Sob kwi 04, 2020 6:44 Re: Moli ♥♡ ♥♡ Fuksik ♥♡ ♥♡Negra♥♡ ♥♡ Kamienie Kałowe ??????

Przy sobocie popatrzcie na moje kocie :P
Obrazek
U tego jegomościa jakby lepiej. Takie odnoszę wrażenie. Spójrzcie sami. Czasami mu zajdzie ta powieka ale większość dnia jest o tak!
Kupa jest nawet, czasami, kształtu kupy. Ale zapach pozostawia wiele do życzenia. Wiem ze nigdy róża nie będzie pachniała ale jednak to nie jest prawidłowy zapach kupki. I częstotliwośc z 2-3x dziennie jest 1x dziennie
Bawię się w laboranta i Zawsze ją rozkładam na części pierwsze. I zawsze są w niej zbite klaki.
Ale egzemplarz mi się trafił :roll:
Wymienię na nowy model, ktoś chce Fuksia? :P :wink: :mrgreen:

Ta dama zaś biegałyby cały dzień. Czasami nie wiem kto biegnie. Negra czy Moli. Obydwie ubierają się na czarno. Ale ta druga biegnie z taka prędkością ze dobrze białego nie widać :twisted: ogólnie z Negra zacieśniły się relacje. Dużo się bawią razem. :smokin: Dobrze nam ta Negra wyszła, ożyło towarzystwo :wink:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Negra. Negra zwana Ekierką ( od Negierka Ekierka ) to takie słodkie dziecko <3

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miłego weekendu <3
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Drrr, Gosiagosia, Silverblue i 298 gości