Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 09, 2018 8:16 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

Moli25 pisze:Te małe to chyba w pralce wyprałaś? Ale biel :lol:
Dużo zdrowia, co po wizycie?


małe faktycznie bielutkie i nadal z błękitnymi oczkami :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto paź 09, 2018 8:20 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

Kciuki za obie kotulki. :ok:

Faktycznie widać, że dziewczynka mniejsza od chłopaków, oby zaskoczyła z przybieraniem.
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14229
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Wto paź 09, 2018 10:19 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

mimbla64 pisze:Kciuki za obie kotulki. :ok:

Faktycznie widać, że dziewczynka mniejsza od chłopaków, oby zaskoczyła z przybieraniem.


Co ciekawe Hania wygląda na znacznie mniejszą od braci i jak ją biorę na ręce to jest chudsza, w porównaniu do tych białych kulek, ale wagę ma niewiele mniejszą niż Luzik. Ona wczoraj miała 298 g a on 300g, Elis ma największa wagę aż 363g :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Czw paź 11, 2018 8:17 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

Oszaleję z tymi kotami :placz: Wszystko przez Tofika, juz miał kilka razy problemy z gardłem , ale nigdy nie było tak jak teraz, że przeszło z niego na dziewczyny :placz: , najpierw Rudzia, a wczoraj u weta wylądowała Daisy :( Juz we wtorek mi się nie podobała, nie chciała jeść normalnie, tylko trochę liznęła i odchodziła, a wieczorem widziałam jak zwymiotowała pianą :( W badaniu wyszło ,ze ma bardzo zaczerwienione gardło i zaostrzony szmer krtaniowy, temperatura w normie. No i trzyma kicia wagę, nadal 2,9 kg, tak jak w grudniu ubiegłego roku.
Małe w porządku. Trochę wczoraj się obawiałam, bo musiałam jechać rano na szkolenie, w sumie nie było mnie w domu 5 godzin, ale dały radę. Nakarmiłam je przed wyjściem i zostawiłam mleko w miseczce, żeby miały co popić jakby zgłodniały. Oczywiscie zgłodniały, bo mleka mało wypiły, Hania to nawet tak bardzo ,ze odgryzła końcówkę smoczka :mrgreen: To już kolejny, z którym sobie poradziła i ponieważ odgryzła tyłko sam koniec to im go zostawiła, bo za chwilę nie miałabym ani jednego :( Wszystkim pasuje taka duża dziura w smoczku bo mleczko szybciej leci :) Być moze niedługo przejdą juz na stały pokarm, bo wczoraj wieczorem dostały gerberka (nareszcie udało mi się podjechać po niego do Rossmana) i bardzo ładnie zjadły, nawet duzo się przy tym nie brudząc, a dzisiaj na śniadanie już zjadły każde ze swojej miseczki, bo wczoraj miały wspólną i sie przepychały.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 11, 2018 8:23 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

Jesień, uaktywniają się uśpione wirusy :(
Mały Brojek też odgryzał koñcówki tych wąskich, silikonowych smoczków...
Raz nawet połknął końcówkę, myślałam, że zejdę z przerażenia!
Niedziela, zero weta, bo wszyscy dojezdni, więc tel. do wetki i podanie strzykawką wody utlenionej.
Za chwilę zwymiotował i jedzonko i końcówkę smoczka.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw paź 11, 2018 11:03 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

kropkaXL pisze:Jesień, uaktywniają się uśpione wirusy :(
Mały Brojek też odgryzał koñcówki tych wąskich, silikonowych smoczków...
Raz nawet połknął końcówkę, myślałam, że zejdę z przerażenia!
Niedziela, zero weta, bo wszyscy dojezdni, więc tel. do wetki i podanie strzykawką wody utlenionej.
Za chwilę zwymiotował i jedzonko i końcówkę smoczka.


dobrze wiedzieć na przyszłość :)
Hania te poprzednie smoczki rozgryzała w połowie i nadawały się tylko do wyrzucenia. Tą odgryzła ale od razu zauważyłam, bo miała ją z boku pyszczka. moze smoczki nie będą juz tak bardzo potrzebne, bo małe ładnie jedzą mokre. Podam im później mleko, tak testowo ,zeby sprawdzić czy to juz z nim koniec czy jeszcze będa go pić z butelki.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 11, 2018 14:32 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

Ja dodawałam do mleka gerberka, żeby nauczyć samodzielnego jedzenia i picia :D
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw paź 11, 2018 16:40 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

kropkaXL pisze:Ja dodawałam do mleka gerberka, żeby nauczyć samodzielnego jedzenia i picia :D


tym akurat nic nie muszę dodawać :D jedzą aż miło patrzeć :D
gerberki same dobre i musiki z animondy też :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 11, 2018 16:55 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

Niech kluseczki ładnie i zdrowo rosną :1luvu:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Czw paź 11, 2018 17:02 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

aannee99 pisze:Niech kluseczki ładnie i zdrowo rosną :1luvu:


kluseczki z kulistymi brzuszkami :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw paź 11, 2018 22:33 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

Ach, żeby tak móc wycałować te malutkie brzuszki! :1luvu:
Kciuki za zdrowie kociastych! :ok:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7604
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt paź 12, 2018 10:32 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

KociaMama44 pisze:Ach, żeby tak móc wycałować te malutkie brzuszki! :1luvu:
Kciuki za zdrowie kociastych! :ok:



raczej kuliste brzuszki :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt paź 12, 2018 10:37 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

Dzisiaj małe były na odrobaczeniu, jak nic nie wyjdzie to powtórka za 3 tygodnie, a jakby cos było to za dwa lub wcześniej :( , za miesiąc pierwsze szczepienie. U chłopaków waga pokazała 400 i 405g, a u Hani 370g, ładnie przybierają na mokrym, choc po tym co jest w kuwecie to nie wiem w jaki sposób, bo wydaje mi się ,ze co zjedza to wydalą. Rano kuweta była az ciężka po nocnym urobku.
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt paź 12, 2018 17:16 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23 - 3 maluszki w DT :)))

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
I jak się maja chorowitki ?
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Kotka_Lilka, Lifter i 128 gości