Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sty 23, 2019 10:24 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

Kochani !
Zwracam się do wszystkich z ogromna prośbą . Koniecznie potrzebuję zorganizować bazarek dla bardzo chorego kociaka Darwinka pod opieką pandadp ale nie mam fantów na bazarek :( Dlatego proponuję niekonwencjonalny bazarek ( który z resztą był już na miau i cieszył się dużą popularnością ) BAZAREK RZECZY CAŁKOWICIE DO NICZEGO NIE POTRZEBNYCH . Oczywiście fantami na ten bazarek będą rzeczy do niczego nie potrzebne takie jak : przejechany bilet, papierek od cukierka, wypalona zapałka itd . komu wyobraźnia co podsunie. Gorąco proszę chętnych o nadsyłanie fotek takich właśnie fantów na bazarek do mnie na PW do 25.01.19 tak żebym mogła wrzucić je na bazarek i żebyśmy mogli ruszyć z bazarkiem od 26.01.19 .
Liczy się czas a ja liczę na was .
Zapraszam ! ! !
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 23, 2019 20:44 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

mir.ka pisze:faworki są pyszne :)

Obrazek

Obrazek


U mnie najstarszy Maksiu uwielbia faworki , jest mistrzem w kradzieży z talerza :lol: pozostałe też faworkami nie pogardzą :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro sty 23, 2019 21:48 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

mir.ka pisze:
MaryLux pisze:
mir.ka pisze:
MaryLux pisze::piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa: :piwa:


tak od rana? 8O 8O 8O

Każda pora jest dobra na picie


no nie wiem :roll:

ale ja wiem

MaryLux

 
Posty: 159301
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw sty 24, 2019 8:26 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

MonikaMroz pisze:Pytałam dzisiaj o faworki w cukierni. Prawie 20 zł za paczuszkę. tylko juz nie spytałam o gramaturę tej paczuszki.
Kupiłam za to rogaliki z marmoladą i powiem Ci że sa mega pyszne. Takie kruche ciasto jak kiedyś robilam z mamą jak byłam mała. tylko my zawsze robiłyśmy te rogaliki z powidłami śliwkowymi.


te faworki co kupuję są w tym roku już po 37 zł za kg :( , niby drogo, ale nie jem ich codziennie i nie po kilogramie, więc idzie przeżyć, a są naprawdę smacznie, cieniutkie
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 24, 2019 8:32 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

Ewa L. pisze:Kochani !
Zwracam się do wszystkich z ogromna prośbą . Koniecznie potrzebuję zorganizować bazarek dla bardzo chorego kociaka Darwinka pod opieką pandadp ale nie mam fantów na bazarek :( Dlatego proponuję niekonwencjonalny bazarek ( który z resztą był już na miau i cieszył się dużą popularnością ) BAZAREK RZECZY CAŁKOWICIE DO NICZEGO NIE POTRZEBNYCH . Oczywiście fantami na ten bazarek będą rzeczy do niczego nie potrzebne takie jak : przejechany bilet, papierek od cukierka, wypalona zapałka itd . komu wyobraźnia co podsunie. Gorąco proszę chętnych o nadsyłanie fotek takich właśnie fantów na bazarek do mnie na PW do 25.01.19 tak żebym mogła wrzucić je na bazarek i żebyśmy mogli ruszyć z bazarkiem od 26.01.19 .
Liczy się czas a ja liczę na was .
Zapraszam ! ! !


wieloma z takich rzeczy to koty się zajmują, szczególnie jeden, ten najmniejszy, tak więc raczej nic na bazarek nie znajdę, ale cos zalicytuję :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 24, 2019 8:33 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

ametyst55 pisze:
mir.ka pisze:faworki są pyszne :)

Obrazek

Obrazek


U mnie najstarszy Maksiu uwielbia faworki , jest mistrzem w kradzieży z talerza :lol: pozostałe też faworkami nie pogardzą :ok:


u nas Rudzia jest największą smakoszką słodkosci
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 24, 2019 8:47 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

mir.ka pisze:
ametyst55 pisze:
mir.ka pisze:faworki są pyszne :)

Obrazek

Obrazek


U mnie najstarszy Maksiu uwielbia faworki , jest mistrzem w kradzieży z talerza :lol: pozostałe też faworkami nie pogardzą :ok:


u nas Rudzia jest największą smakoszką słodkosci



Powinna być moja :201461 :1luvu:

Nie pije, nie palę, nie mam innych nałogów .... ale kawę i słodycze będę jeszcze na tamtym świecie wcinać :ryk: :ryk: :ryk:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sty 24, 2019 11:01 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

Kotina pisze:
mir.ka pisze:
ametyst55 pisze:
mir.ka pisze:faworki są pyszne :)

Obrazek

Obrazek


U mnie najstarszy Maksiu uwielbia faworki , jest mistrzem w kradzieży z talerza :lol: pozostałe też faworkami nie pogardzą :ok:


u nas Rudzia jest największą smakoszką słodkosci



Powinna być moja :201461 :1luvu:

Nie pije, nie palę, nie mam innych nałogów .... ale kawę i słodycze będę jeszcze na tamtym świecie wcinać :ryk: :ryk: :ryk:



kawę ograniczyłam do jednej rano, ale za to duzej, kubek 390 ml, wystarczy na cały dzień
kolacja na słodko - czemu nie, co sobie żałować przyjemnosci :D
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 24, 2019 11:02 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

U nas w piekarni maja faworki. 20 zł za 20 dag :strach: :strach: :strach:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw sty 24, 2019 11:05 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

MonikaMroz pisze:U nas w piekarni maja faworki. 20 zł za 20 dag :strach: :strach: :strach:


to ja bym za tyle ponad 0,5 kg kupiła i ciężko byłoby na raz zjeść
kupuję po 20 dkg, bo na 2 osoby to wystarczająco, ale płacę niecałe 8 zł
ale cóż, Ty mieszkasz w stolicy to i ceny inne :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 24, 2019 11:09 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

mir.ka pisze:
MonikaMroz pisze:U nas w piekarni maja faworki. 20 zł za 20 dag :strach: :strach: :strach:


to ja bym za tyle ponad 0,5 kg kupiła i ciężko byłoby na raz zjeść
kupuję po 20 dkg, bo na 2 osoby to wystarczająco, ale płacę niecałe 8 zł
ale cóż, Ty mieszkasz w stolicy to i ceny inne :(

Ja myślę ze to ceny piekarni. bo mają na prawdę pyszne rzeczy. W innej cukierni widzialam paczuszkę po 8,99
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw sty 24, 2019 11:12 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

MonikaMroz pisze:
mir.ka pisze:
MonikaMroz pisze:U nas w piekarni maja faworki. 20 zł za 20 dag :strach: :strach: :strach:


to ja bym za tyle ponad 0,5 kg kupiła i ciężko byłoby na raz zjeść
kupuję po 20 dkg, bo na 2 osoby to wystarczająco, ale płacę niecałe 8 zł
ale cóż, Ty mieszkasz w stolicy to i ceny inne :(

Ja myślę ze to ceny piekarni. bo mają na prawdę pyszne rzeczy. W innej cukierni widzialam paczuszkę po 8,99


możliwe
ja uważam ,ze nieraz warto zapłacić więcej i zjeść coś lepszego, o ile jest warte swojej ceny
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 24, 2019 11:16 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

Hitem były gówni***e faworki za 8, 99 za 100g :strach:
O ciasto grube jak nie wiem co. Faworek musi być tak cienki że powinien się rozwalić w rękach jak się go ugryzie :mrgreen:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Czw sty 24, 2019 11:20 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

Ja własnie wpierniczam kruche rogaliki z marmoladą. ktore są na prawdę kruche i warte swojej ceny. Wczoraj wziełam 5 na spróbowanie, dzisiaj już 10 sztuk. Pyyyszności :lol:
Praca siedząca w biurze to pod względem jedzenia to koszmar. bo czlowiek ciągle coś je i dupa rośnie :twisted:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw sty 24, 2019 11:21 Re: Rude jest piękne... ♥♥♥♥ cz.23

Wiecie, nie przypuszczałam jak te moje zwierzaki są do mnie przywiązane. Wczoraj nie było mnie całe popołudnie, do wieczora, bo miałam imprezkę :wink: , firmowe spotkanie noworoczne w restauracji, a zwierzyna została z mężem. Zwykle nie wychodzę na tak długo w domu, bo nawet jak jadę gdzieś do klienta to max 2 godziny mnie nie ma, prawie cały czas jestem z nimi . Podobno Jake cały czas piszczał za mną, a jak wróciłam to nie wiedział co robić z radości :D Koty też były zadowolone i pchały się do miziania :)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72490
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Nul i 93 gości