Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 46

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 13, 2019 12:44 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Pogoda u nas bardzo się skiepściła.
Wczoraj byłam w pracy po południu i nawet po południu był sajgon. Niedziela zamknięta to ludzie znów wariują z zakupami. Wieczorem zachciało mi się placków ziemniaczanych. Przecież po 22 nie będę trzeć ziemniaków na placki więc kupiłam gotowca i wieczorem smażyłam sobie placki. Kupiłam te Knora i nawet dobre choć wiadomo , że nie takie jak domowe.Zrobiłam też pranie bo przyniosłam z pracy ciuchy.
Dziś miałam w planie jechać rano na cmentarz do taty i zapalić parę świeczek. Obudziłam się o 8 i jak zobaczyłam jak leje deszcz odechciało mi się wychodzić z domu. Doszłam do wniosku , że wyprawa na cmentarz nie ma sensu bo pamiętając jak ostatnio było byłoby tam teraz lodowisko i kupa błota.
Teraz kiedy śnieg stopniał przydał by się jakiś halny by osuszyć te mokradła.
Zaraz się zbieram do mamy na obiad . Obie dziewczyny śpią w szafie - Pola w torbie transportowej a Zuzia półkę wyżej na swoich kocykach.


nawet gdybyś pojechała na cmentarz to zapalić znicze byłoby kiepsko w deszczu :(

Dokładnie.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 13, 2019 14:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jeszcze byś się pochorowała. Dobrze zrobiłaś.

Koty czują że pogoda jest kiepska. U mnie też śpią non stop .



Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Nie sty 13, 2019 16:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

U nas siąpi od rana. Byliśmy z tatą na giełdzie, tak bardziej spacerowo, chociaż tacie udało się kupić parę drobiazgów. Później wyskoczyłam jeszcze na basen i więcej nie mam zamiaru się ruszać z domu.
PS. Moje pranie właśnie się robi, w nowej praleczce :mrgreen:
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Pon sty 14, 2019 7:57 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dzień dobry :)
Pogoda kiepska... ale mimo wszystko miłego dnia :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Pon sty 14, 2019 10:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:Jeszcze byś się pochorowała. Dobrze zrobiłaś.

Koty czują że pogoda jest kiepska. U mnie też śpią non stop .



Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Zwłaszcza , ze coś się zaczyna dziać bo mi zimno na pysku wyszło.
Dziewczyny to już poważne panie są. Zuzia w marcu skończy 12 lat ( data umowna bo nikt naprawdę nie wie kiedy się urodziła ) a Poli w maju stuknie 8 lat. A to już wiek w którym się dużo śpi.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 14, 2019 10:19 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MB&Ofelia pisze:U nas siąpi od rana. Byliśmy z tatą na giełdzie, tak bardziej spacerowo, chociaż tacie udało się kupić parę drobiazgów. Później wyskoczyłam jeszcze na basen i więcej nie mam zamiaru się ruszać z domu.
PS. Moje pranie właśnie się robi, w nowej praleczce :mrgreen:

Mama weszła wczoraj do sąsiadów po kieliszek wódki ( nie w celach konsumpcyjnych tylko by zmiękczyć mięso podczas gotowania ) to sąsiad mówił , że był na giełdzie po tytoń i jest dramat. Wszędzie kałuże wody a pod wodą lodowisko , że strach iść żeby się nie połamać. Mało sprzedających , mało ludzi bo w okół ślizgawica.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 14, 2019 10:22 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Sihaja pisze:Dzień dobry :)
Pogoda kiepska... ale mimo wszystko miłego dnia :)

Witaj Dorotko.
Pogoda bardzo kiepska. Przed chwilą świeciło słońce a teraz jest strasznie pochmurnie bo nadciągają stalowo szare chmury i wieje .
Człowiek najchętniej cały dzień spędziłby w łóżku.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 14, 2019 10:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Poniedziałek i znów nowy tydzień się zaczyna. Dla mnie to lajtowy tydzień bo pracuję tylko trzy dni i jedną noc i weekend mam wolny.
Dziś dostałam smsa z DPD , że paczka z żarełkiem będzie między 13,30 a 14,30 . Oczywiście nie zdążę odebrać bo na 14 idę do pracy więc paczka trafi do sąsiada ( oby tylko był w domu ).
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 14, 2019 10:34 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jak dojechałam na przystanek koło pracy to zanim doszłam do biura byłam cała mokra 8O
A teraz słońce przebija.
Bagi bardzo aktywna za to. Dzisiaj póki kuchnia rano była otwarta to cały czas coś tam niuchała i sprawdzała.
Dzisiaj zaczynamy juz malować kuchnie.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon sty 14, 2019 10:36 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Poniedziałek i znów nowy tydzień się zaczyna. Dla mnie to lajtowy tydzień bo pracuję tylko trzy dni i jedną noc i weekend mam wolny.
Dziś dostałam smsa z DPD , że paczka z żarełkiem będzie między 13,30 a 14,30 . Oczywiście nie zdążę odebrać bo na 14 idę do pracy więc paczka trafi do sąsiada ( oby tylko był w domu ).

A ja zamawiam w Animali teraz bo tylko tam maja 400 gramowe Hill's i/d
Ja nie mogę kupowac wiekszych paczek bo Bagi sie szybko nudzi. Choć Hill's jej smakuje widzę i dobrze sie po nim czuje.
I bardzo polubiła nowe saszetki z Rossmanna. Winston sensitivity takie w białych saszetkach.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon sty 14, 2019 10:53 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

U nas kolejna zmiana pogodowa . Właśnie przechodzi nawałnica drobnego jak kulki styropianu śniegu . Przez parę minut zrobiło się biało.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 14, 2019 11:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:
Ewa L. pisze:Poniedziałek i znów nowy tydzień się zaczyna. Dla mnie to lajtowy tydzień bo pracuję tylko trzy dni i jedną noc i weekend mam wolny.
Dziś dostałam smsa z DPD , że paczka z żarełkiem będzie między 13,30 a 14,30 . Oczywiście nie zdążę odebrać bo na 14 idę do pracy więc paczka trafi do sąsiada ( oby tylko był w domu ).

A ja zamawiam w Animali teraz bo tylko tam maja 400 gramowe Hill's i/d
Ja nie mogę kupowac wiekszych paczek bo Bagi sie szybko nudzi. Choć Hill's jej smakuje widzę i dobrze sie po nim czuje.
I bardzo polubiła nowe saszetki z Rossmanna. Winston sensitivity takie w białych saszetkach.

Z suchym to nie ma problemu bo zamawiam wszystkie małe opakowania bezzbożówki + 2 kg Macka mieszam wszystko i jedzą zwłaszcza Pola bo ona najbardziej lubi suche.
Teraz zamówiłam mokre Gurmety muss dla Zuzi i Felixy w sosie dla Poli a ostatnio kupiłam u siebie w promocji Felixa w galaretce bo od czasu do czasu na takiego ma ochotę i dla Zuzi Pro Vital muss który jej bardzo zasmakował. Z Rossmanna mamy saszetki Sheba i na jakiś czas starczy.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 14, 2019 11:17 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

I kolejna zmiana pogody. Śnieg już nie sypie i nawet niebo się rozpogadza.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 14, 2019 11:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

A ja mam dzisiaj bardzo zimno w pracy. Mimo że kaloryfery grzeją to w pomieszczeniu jest zimno.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon sty 14, 2019 11:28 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MonikaMroz pisze:A ja mam dzisiaj bardzo zimno w pracy. Mimo że kaloryfery grzeją to w pomieszczeniu jest zimno.

To moja jedyna praca w której na temperaturę nie mogę narzekać bo tu jest zawsze odpowiednia temperatura. Zimą cieplutko czasami nawet za a latem jest przyjemnie chłodno ale nie zimno.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: indianeczka i 206 gości