Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 46

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto wrz 25, 2018 11:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Wczoraj byłam pierwszy dzień w pracy. Dziwnie było. Niektórzy nie wiedzą jak ze mną zagadać. Niby chcieliby zażartować ale się powstrzymują . Ja mam wrażenie jakbym była gdzieś obok a nie uczestniczyła w życiu. Ludzie mnie irytują , denerwuje mnie to , że się uśmiechają, żartują sobie ........tak ciężko mi się przestawić na tryb życie trwa dalej. Najbardziej nie znoszę pytań - jak się czujesz ? A jak mam się do cholery czuć ? Szczęśliwa , że mój tata nie żyje ?
Dziewczynki za to są szczęśliwe. Tulą się, miziają, budzą mnie w nocy by je przytulić i wygłaskać. Pola ładuje mi się pod rękę by ją przytulić a Zuzia mruczy jak szalona by ją miziać, miziać i miziać i wciska główkę w rękę.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 25, 2018 11:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Wczoraj byłam pierwszy dzień w pracy. Dziwnie było. Niektórzy nie wiedzą jak ze mną zagadać. Niby chcieliby zażartować ale się powstrzymują . Ja mam wrażenie jakbym była gdzieś obok a nie uczestniczyła w życiu. Ludzie mnie irytują , denerwuje mnie to , że się uśmiechają, żartują sobie ........tak ciężko mi się przestawić na tryb życie trwa dalej. Najbardziej nie znoszę pytań - jak się czujesz ? A jak mam się do cholery czuć ? Szczęśliwa , że mój tata nie żyje ?
Dziewczynki za to są szczęśliwe. Tulą się, miziają, budzą mnie w nocy by je przytulić i wygłaskać. Pola ładuje mi się pod rękę by ją przytulić a Zuzia mruczy jak szalona by ją miziać, miziać i miziać i wciska główkę w rękę.



to pytanie "jak sie czujesz" jest najgłupsze jakie moze być, ale to widza ci co byli w podobnej sytuacji :(

dziewczyny widzą ,ze są teraz Ci bardzo potrzebne, felinoterapia to najlepsze lekarstwo :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Wto wrz 25, 2018 13:55 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Nie jest najgłupsze, to wyraz współczucia, którego pewnie ten ktoś nie umie wyrazić. Jakieś kursy by się przydały
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto wrz 25, 2018 21:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

:201461 czesc Ewa :1luvu:
Fajne zdjęcia dziewczyn, byłam i oglądałam :1luvu:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław


Post » Pt wrz 28, 2018 9:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Co tam u Was?

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)


Post » Pt wrz 28, 2018 14:06 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

:1luvu: :201461 :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


Post » Nie wrz 30, 2018 8:24 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Witam!
Dziękuję za pamięć i , że nas odwiedzacie. Nie piszę bo za bardzo nie mam o czym. Pracuję popołudniami a ostatnio prawie codziennie budzę się z bólem głowy. Co drugi dzień chodzę do mamy i stawiam jej bezogniowe bańki co bardzo jej pomaga w rozluźnieniu mięśni.Przeważnie w każdy mój wolny dzień jeździmy do taty choć ostatnio nie bo leżałam z bólem głowy.
Dziewczynki w porządku choć Zuzia wczoraj zrobiła rzadką kupę. Mam nadzieję , że to tylko jednorazowy incydent . Poza tym to nadal rozmruczana i rozbarankowana miziasta kicia. Pola jak zwykle bardzo rozgadana ale ma momenty , że zaczyna mruczeć jak leżymy wieczorami przytulone. Czyżby odblokowało jej się mruczydło ? Nie jest to tak głośne jak u Zuzi ale jednak jest.
Ostatnio w związku z zimnica panującą na dworze balkon był zamknięty . Wczoraj jednak zostawiłam otwarty to ciągle robiły wycieczki na balkon. Dziś u nas słonecznie i bezchmurnie więc też im zostawię otwarte okno by mogły wyjść na balkon. Zaraz się zbieram i jedziemy z mamą na cmentarz , potem na obiad ma przyjść zaprzyjaźniona sąsiadka a na 19 idziemy do kościoła na mszę za zmarłych we wrześniu i tatę.
Życzę miłej i słonecznej niedzieli.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 30, 2018 8:45 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Mocno przytulamy Zunia z dużą (i Migusią zza TM)

Anna2016

 
Posty: 10456
Od: Pt lut 12, 2016 17:41

Post » Nie wrz 30, 2018 15:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Witam!
Dziękuję za pamięć i , że nas odwiedzacie. Nie piszę bo za bardzo nie mam o czym. Pracuję popołudniami a ostatnio prawie codziennie budzę się z bólem głowy. Co drugi dzień chodzę do mamy i stawiam jej bezogniowe bańki co bardzo jej pomaga w rozluźnieniu mięśni.Przeważnie w każdy mój wolny dzień jeździmy do taty choć ostatnio nie bo leżałam z bólem głowy.
Dziewczynki w porządku choć Zuzia wczoraj zrobiła rzadką kupę. Mam nadzieję , że to tylko jednorazowy incydent . Poza tym to nadal rozmruczana i rozbarankowana miziasta kicia. Pola jak zwykle bardzo rozgadana ale ma momenty , że zaczyna mruczeć jak leżymy wieczorami przytulone. Czyżby odblokowało jej się mruczydło ? Nie jest to tak głośne jak u Zuzi ale jednak jest.
Ostatnio w związku z zimnica panującą na dworze balkon był zamknięty . Wczoraj jednak zostawiłam otwarty to ciągle robiły wycieczki na balkon. Dziś u nas słonecznie i bezchmurnie więc też im zostawię otwarte okno by mogły wyjść na balkon. Zaraz się zbieram i jedziemy z mamą na cmentarz , potem na obiad ma przyjść zaprzyjaźniona sąsiadka a na 19 idziemy do kościoła na mszę za zmarłych we wrześniu i tatę.
Życzę miłej i słonecznej niedzieli.



koty wyczuwają Twój nastrój i pocieszają Cię tak jak potrafią
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie wrz 30, 2018 17:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

:201461 CZESC Ewa
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie wrz 30, 2018 20:52 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

:1luvu:
Urwis [*] 01.03.2014 r.; Franek [*] 07.11.2014 r.; Młody zaginął 24.09.2019 r.; Adek [*] 08.03.2020 r.; Morf [*] 02.06.2021 r.; Kotka Polka zaginęła w lipcu 2022 r. - kiedyś się spotkamy

isabell36

 
Posty: 10542
Od: Pt gru 25, 2009 17:56
Lokalizacja: Rewal

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Meteorolog1, ulola, zuzia115 i 140 gości