Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 46

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 22, 2019 11:51 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:Kto wymyślił zimę?

Królowa Lodu.

Na Sybir z nią!

Nawet na antarktydę :ok:


a ja będe okropna i napiszę ,ze dzisiaj jest cudnie :1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 22, 2019 12:23 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Muszę się przyznać , że dziś spałam do 11,15 :oops:
Poszłam jak zwykle spać po 2 bo jeszcze pozmywałam gary ze zlewu i pierwszy raz obudziłam się dopiero po 6 . Stwierdziłam , że nikomu krzywdy nie zrobiłam żebym miała tak rano się zrywać i położyłam się znów w towarzystwie Zuzi. Nie wiem kiedy usnęłam . Obudził mnie dźwięk budzika o 11,15 bo wczoraj coś robiłam i nastawiłam budzik ale widocznie go nie wyłączyłam albo nastawiłam na cały tydzień ( z ciekawości muszę sprawdzić ). Jutro chociaż będę mogła na legalu pospać w dzień bo idę na noc do pracy a dziś ostatnia popołudniówka.
Wczoraj jakoś wyszło , że na stoisku byłyśmy z koleżanką we dwie. I nawet dobrze się złożyło bo miałyśmy kłopot z dostawą. Jak szłam do pracy na 14 zobaczyłam , że przed sklepem stoi ciężarówka z dostawą. Myślałam , że właśnie szykuje się do odjazdu i że późno była dostawa. Prawda okazała się inna. Przyjechało dwóch ( Ukrainiec i Filipińczyk - tak właśnie takich pracowników zatrudnia nasz magazyn w Teresinie ) i nie mogli opuścić windy i otworzyć drzwi samochodu. Stali tam już od 3 godz. Odmrażali , cudowali bezskutecznie. dziwne było , że na poprzednim sklepie samochód im się normalnie otworzył a u nas już nie . Nie pozwolono im wrócić do magazynu z pełnym samochodem tylko kiedy dostarczą towar. I tak stali i czekali na cud. W końcu firma wysłała kierowcę z elektrykiem który miał im pomóc otworzyć samochód. Elektryk przyjechał koło 17 i po 5 minutach samochód był otwarty i można w końcu było przyjąć towar. Okazało się , że sprawa była dziecinnie prosta bo trzeba było jakąś blokadkę podnieść taką co to się załącza jak ma do przepięcia dojść i panowie sami by to zrobili gdyby rozumieli co się do nich mówi. Jak widać nie znajomość języka może bardzo utrudnić pracę. Dostawa zakończyła się po 18 . Wyłożyłyśmy towar, pochowałyśmy resztę do chłodni i poszłam pomóc na sklepie bo przyszły dwie palety warzyw . W sumie z 5 palet i mojego culboxa z mięsem została jedna nie cała do wyłożenia. Dziś po południu jestem sama a rano są dwie sekutnice ruda i siwa.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 22, 2019 12:26 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Muszę się przyznać , że dziś spałam do 11,15 :oops:
Poszłam jak zwykle spać po 2 bo jeszcze pozmywałam gary ze zlewu i pierwszy raz obudziłam się dopiero po 6 . Stwierdziłam , że nikomu krzywdy nie zrobiłam żebym miała tak rano się zrywać i położyłam się znów w towarzystwie Zuzi. Nie wiem kiedy usnęłam . Obudził mnie dźwięk budzika o 11,15 bo wczoraj coś robiłam i nastawiłam budzik ale widocznie go nie wyłączyłam albo nastawiłam na cały tydzień ( z ciekawości muszę sprawdzić ). Jutro chociaż będę mogła na legalu pospać w dzień bo idę na noc do pracy a dziś ostatnia popołudniówka.
Wczoraj jakoś wyszło , że na stoisku byłyśmy z koleżanką we dwie. I nawet dobrze się złożyło bo miałyśmy kłopot z dostawą. Jak szłam do pracy na 14 zobaczyłam , że przed sklepem stoi ciężarówka z dostawą. Myślałam , że właśnie szykuje się do odjazdu i że późno była dostawa. Prawda okazała się inna. Przyjechało dwóch ( Ukrainiec i Filipińczyk - tak właśnie takich pracowników zatrudnia nasz magazyn w Teresinie ) i nie mogli opuścić windy i otworzyć drzwi samochodu. Stali tam już od 3 godz. Odmrażali , cudowali bezskutecznie. dziwne było , że na poprzednim sklepie samochód im się normalnie otworzył a u nas już nie . Nie pozwolono im wrócić do magazynu z pełnym samochodem tylko kiedy dostarczą towar. I tak stali i czekali na cud. W końcu firma wysłała kierowcę z elektrykiem który miał im pomóc otworzyć samochód. Elektryk przyjechał koło 17 i po 5 minutach samochód był otwarty i można w końcu było przyjąć towar. Okazało się , że sprawa była dziecinnie prosta bo trzeba było jakąś blokadkę podnieść taką co to się załącza jak ma do przepięcia dojść i panowie sami by to zrobili gdyby rozumieli co się do nich mówi. Jak widać nie znajomość języka może bardzo utrudnić pracę. Dostawa zakończyła się po 18 . Wyłożyłyśmy towar, pochowałyśmy resztę do chłodni i poszłam pomóc na sklepie bo przyszły dwie palety warzyw . W sumie z 5 palet i mojego culboxa z mięsem została jedna nie cała do wyłożenia. Dziś po południu jestem sama a rano są dwie sekutnice ruda i siwa.


powodzenia w pracy :ok: , żeby szybko minęła bez żadnych "atrakcji"
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 22, 2019 12:27 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dzięki bo dziś na atrakcje nie mam natchnienia.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 22, 2019 12:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Dzięki bo dziś na atrakcje nie mam natchnienia.


a kto je lubi :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 22, 2019 12:31 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Dzięki bo dziś na atrakcje nie mam natchnienia.


a kto je lubi :(

Są tacy co lubią gdy się dzieje .
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 22, 2019 12:32 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Zaczęła u nas słońce świecić ale śniegu to tylko jakieś pozostałości są.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 22, 2019 12:33 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Zaczęła u nas słońce świecić ale śniegu to tylko jakieś pozostałości są.


u nas słońce i mróz
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72726
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 22, 2019 12:35 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Zaczęła u nas słońce świecić ale śniegu to tylko jakieś pozostałości są.


u nas słońce i mróz

Mróz też jest -5*C i wysokie ciśnienie a do tego zła jakość powietrza :(
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto sty 22, 2019 14:46 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:Kto wymyślił zimę?

Królowa Lodu.

Na Sybir z nią!

Nawet na antarktydę :ok:

Popieram

MaryLux

 
Posty: 159639
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 22, 2019 19:08 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

U nas też mróz aż skrzypi.
Rano -8 popołudniu -5
Człowiek się odzwyczail od zimna

Brrr

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Załoga: Pixie, Nitka, Coco i Ćiorny oraz Dixie[*]
Kot Pixior i burasy zapraszają: https://www.facebook.com/PixieKotZCharakterem
Zbiórka hiltonka: https://pomagam.pl/hilton

PixieDixie

Avatar użytkownika
 
Posty: 9813
Od: Czw kwi 23, 2015 7:40
Lokalizacja: TG

Post » Wto sty 22, 2019 19:37 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

PixieDixie pisze:U nas też mróz aż skrzypi.
Rano -8 popołudniu -5
Człowiek się odzwyczail od zimna

Brrr

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

To tak jak u nas :)

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)


Post » Śro sty 23, 2019 9:48 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ja też nie.
Zima jest śliczna jak jest mroźna i słoneczna i można w domku siedzieć :)
Dzień dobry :)

Sihaja

Avatar użytkownika
 
Posty: 20588
Od: Pon sty 03, 2005 22:17
Lokalizacja: Warmia, Dolny Śląsk

Post » Śro sty 23, 2019 9:54 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:
Ewa L. pisze:
MaryLux pisze:Kto wymyślił zimę?

Królowa Lodu.

Na Sybir z nią!

Nawet na antarktydę :ok:

Popieram

albo na Alaskę
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jrrMarko i 123 gości