Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 46

blaski i cienie życia z kotem

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 23, 2018 10:09 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Często ostatnio płaczę ......i znów się popłakałam bo mnie wzruszyłyście.
Z Madzią znamy się osobiście a z wami prawie też bo wiele godzin przegadałyśmy przez telefon.

Na wiosnę Wrocławiu przybywam.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 23, 2018 10:11 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Dobra, nie bijmy się o Ewę :mrgreen: :lol:

Możesz się Ewa cieszyć że Wrocław stoi dla Ciebie otworem :mrgreen:

Duża jestem to spokojnie dla wszystkich mnie starczy.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 23, 2018 10:12 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Często ostatnio płaczę ......i znów się popłakałam bo mnie wzruszyłyście.
Z Madzią znamy się osobiście a z wami prawie też bo wiele godzin przegadałyśmy przez telefon.

Na wiosnę Wrocławiu przybywam.

Czekamy ciociu
Nala i Lilo

Dyktatura

 
Posty: 11911
Od: Pon paź 12, 2009 8:40
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 23, 2018 10:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ziemosław pisze:Na wiosnę będzie u nas też wolny pokój :)

W cichym i spokojnym zakątku świata.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 23, 2018 10:13 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Dyktatura pisze:
Ewa L. pisze:Często ostatnio płaczę ......i znów się popłakałam bo mnie wzruszyłyście.
Z Madzią znamy się osobiście a z wami prawie też bo wiele godzin przegadałyśmy przez telefon.

Na wiosnę Wrocławiu przybywam.

Czekamy ciociu
Nala i Lilo

Postanowione.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 23, 2018 10:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Jupi :mrgreen: :kotek:
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie wrz 23, 2018 10:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Często ostatnio płaczę ......i znów się popłakałam bo mnie wzruszyłyście.
Z Madzią znamy się osobiście a z wami prawie też bo wiele godzin przegadałyśmy przez telefon.

Na wiosnę Wrocławiu przybywam.

Jeeeeeej :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Ziemosław

Avatar użytkownika
 
Posty: 4978
Od: Śro paź 18, 2017 18:55
Lokalizacja: Borowa :)

Post » Nie wrz 23, 2018 10:20 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Mój Tesciu był wczoraj na spotkaniu klasowym. Po 40 latach. Fajne takie spotkania też są.
"Dom należy do kotów. My tylko spłacamy kredyt"
Obrazek

Moli25

Avatar użytkownika
 
Posty: 19612
Od: Pon gru 22, 2014 21:40
Lokalizacja: K. Wrocław

Post » Nie wrz 23, 2018 10:30 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Mój Tesciu był wczoraj na spotkaniu klasowym. Po 40 latach. Fajne takie spotkania też są.

Ja nie muszę na takie chodzić bo połowa mojej klasy z podstawówki przychodzi do mnie do sklepu.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie wrz 23, 2018 14:03 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Często ostatnio płaczę ......i znów się popłakałam bo mnie wzruszyłyście.
Z Madzią znamy się osobiście a z wami prawie też bo wiele godzin przegadałyśmy przez telefon.

Na wiosnę Wrocławiu przybywam.

Trzymam za słowo.
podpisano:
Wrocław

MaryLux

 
Posty: 159310
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie wrz 23, 2018 14:05 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Moli25 pisze:Mój Tesciu był wczoraj na spotkaniu klasowym. Po 40 latach. Fajne takie spotkania też są.

Teściu młody człowiek jest: ja 40-lecie matury miałam rok temu

MaryLux

 
Posty: 159310
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon wrz 24, 2018 8:16 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa, wypłacz się, ile musisz. pozdrawiam Cię ciepło
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon wrz 24, 2018 8:18 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

:1luvu:
Obrazek

aannee99

Avatar użytkownika
 
Posty: 9667
Od: Wto sie 28, 2012 8:35
Lokalizacja: Lubuskie

Post » Pon wrz 24, 2018 20:59 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Ewa L. pisze:Zuzia.

Obrazek


Ojejkujejku,a czemu taki foszek moje słonusio ?
Aaaa,wiem,bo mnie nie dawno nie widziałaś ,no to masz rację :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ewa L. pisze:Musimy się kiedyś zorganizować na takie spotkanie. Ciągle mi siedzi w głowie Wrocław. Bardzo bym chciała pojechać i mama mnie do tego namawia. Powiedziała , że na kilka dni zostałaby z dziewczynkami.
Na razie to jeszcze jestem w rozsypce ale na wiosnę chętnie pojechałabym do Wrocławia by spotkać się z wami i obejrzeć te wasze krasnale na własne oczy. Byłam w wielu miejscach - Gdańsku,Warszawie, Koszalinie, Krakowie, Częstochowie ale we Wrocławiu jeszcze nie.

Oczywiście,nie wciskając się ,kiedyś i ja myślałam nad takim mega spotkaniem,allle by było :D

Krasnale są cudne :1luvu: Frajda w ich szukaniu nawet i dla dorosłego
A jak będzie Cię oprowadzać Marysia po Wrocku ,to na żywe oczy usłyszysz i zobaczysz,czemu jej uparcie trułam,żeby się za oprowadzanie ludzi wzięła

I oczywiście mega pozdrowienia i buziaki dla mamy,zdrówka pełno jej życzę
Jeszcze coś miałam dopisać i zapomniałam,tak to jest jak się w biegu wpada :D
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pon wrz 24, 2018 21:39 Re: Słodziaczek Zuzia i Gryzelda Polusia zapraszają po raz 4

Myszolandia pisze:
Ewa L. pisze:Zuzia.

Obrazek


Ojejkujejku,a czemu taki foszek moje słonusio ?
Aaaa,wiem,bo mnie nie dawno nie widziałaś ,no to masz rację :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ewa L. pisze:Musimy się kiedyś zorganizować na takie spotkanie. Ciągle mi siedzi w głowie Wrocław. Bardzo bym chciała pojechać i mama mnie do tego namawia. Powiedziała , że na kilka dni zostałaby z dziewczynkami.
Na razie to jeszcze jestem w rozsypce ale na wiosnę chętnie pojechałabym do Wrocławia by spotkać się z wami i obejrzeć te wasze krasnale na własne oczy. Byłam w wielu miejscach - Gdańsku,Warszawie, Koszalinie, Krakowie, Częstochowie ale we Wrocławiu jeszcze nie.

Oczywiście,nie wciskając się ,kiedyś i ja myślałam nad takim mega spotkaniem,allle by było :D

Krasnale są cudne :1luvu: Frajda w ich szukaniu nawet i dla dorosłego
A jak będzie Cię oprowadzać Marysia po Wrocku ,to na żywe oczy usłyszysz i zobaczysz,czemu jej uparcie trułam,żeby się za oprowadzanie ludzi wzięła

I oczywiście mega pozdrowienia i buziaki dla mamy,zdrówka pełno jej życzę
Jeszcze coś miałam dopisać i zapomniałam,tak to jest jak się w biegu wpada :D

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

MaryLux

 
Posty: 159310
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lifter, Silverblue i 113 gości